Yolcu Sayısı
1

Kırşehir otobüs bileti

Kırşehir Otobüs Bileti

En popüler Kırşehir otobüs rotaları

Kırşehir otobüs bileti fiyatları, Kırşehir otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Kırşehir otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İstanbul (Anadolu)Kırşehir350 TL26
DeveliKırşehir25 TL24
KayseriKırşehir180 TL18
ŞanlıurfaKırşehir680 TL14
DarendeKırşehir400 TL13

Kırşehir otogarı

  • Kırşehir(386) 252 6510

Kırşehir otobüs biletleri

Kırşehir; mutasavvıfları, aşıkları ve ozanları ile adından sıkça söz ettiren bir ilimizdir. Anadolu’nun tam ortasında yer alan kentin kültürel zenginliği sebebiyle her yıl binlerce ziyaretçisi olmaktadır.

Kırşehir Ulaşım

Kırşehir’e gitmek isteyenler karayolu üzerinden kente ulaşım sağlamaktadır. Çünkü şehirde henüz bir havalimanı yoktur. Çevre illerinde havalimanları mevcuttur. Zamandan tasarruf edip uçak ile gitmek isteyenler çevre illerdeki havalimanlarına yapılan uçak seferlerini kullanabilmektedirler. Daha sonra ise buralardan otobüsler ile Kırşehir’e geçiş yapmaktadırlar. Ancak karayolu ile Kırşehir’e direkt olarak ulaşım mümkündür. Özel aracı olmayanların kurtarıcısı olan Kırşehir otobüs seferleri sayesinde kente ulaşım oldukça rahat bir şekilde sağlanır. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Kırşehir’e ülkemizin hemen her yerinden düzenli olarak yapılan otobüs seferleri bulunur. Kırşehir otobüs firmaları tarafından düzenlenen otobüs seferleri ile özel araçlar dışında Kırşehir’e konforlu ve kolay bir şekilde ulaşım sağlanır. Mermerler Seyahat, Kırşehir Şanal, Nevşehirliler Seyahat, İnci Turizm, Gülen Turizm, Yeşil Aksaray, Kent Turizm, Has Diyarbakır, Lüks Kahramanmaraş Turizm, İpek Turizm, Star Diyarbakır ve Adıyaman Gülaras Kırşehir’e yolcu taşıma hizmeti sunan otobüs firmaları arasında yer alır. Bu firmalar Kırşehir otogarı içerisine kadar hizmet verirler. Kırşehir otogarı, kent merkezine yaklaşık 3,5 km mesafede yer alan Ahievran Mahallesi’nde yer alır.

Kırşehir Otobüs Bileti Fiyatları

Kırşehir otobüs bileti satın almanın en uygun yolu kuşkusuz NeredenNereye.com’dan geçer. Yukarıda bahsettiğimiz Kırşehir otobüs firmaları arasında Kırşehir otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı tanıyan NeredenNereye.com ile hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ucuz Kırşehir otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken NeredenNereye.com web sitesini ziyaret etmektir. Ardından ana sayfada yer alan arama bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Kırşehir’i seçmeniz ve seyahat etmek istediğiniz tarihi belirlemeniz gerekir. Arama yapma butonuna tıklamanız halinde saniyeler içinde karşınıza bir listeleme sayfası gelecektir. Bu listeleme sayfasında belirlediğiniz kriterlere uygun olan Kırşehir otobüs seferleri farklı firmalar tarafından size sunulacaktır. Bu sayede fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca otobüs özelliklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Size en uygun otobüs seferini seçtikten sonra boş koltuklar arasından koltuk seçimini yapabilir ve yolcu bilgilerini doldurabilirsiniz. Birkaç dakikanızı alacak olan bu işlemlerden sonra karşınıza ödeme ekranı çıkacaktır. Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme yapacağınız bu ekranda tamamen güvendesiniz! Bilgilerinizi güvenle sisteme girip ödemenizi başarıyla tamamlar ve Kırşehir otobüs Kırşehir ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın aldığınız online bilete dair bilgiler size e-posta ve SMS yolu ile iletilecektir. Bu bileti iptal etmek isterseniz otobüsünüzün kalkmasına son 24 saat kalana kadar iptal işlemini tek tıkla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik son 24 saati aşmayan iptallerde hiçbir ücret kesintisi de yapılmamaktadır.

Kırşehir otobüs bileti satın almak için web sitemiz üzerinden yaptığınız tüm işlemleri mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için GooglePlay ve AppStore üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Kırşehir Gezi Rehberi

Önemli bir tarihe şahitlik etmiş olan Kırşehir’de gezip görülmeye değer pek çok yer vardır. Özellikle Hristiyanlar için önemli bir yerleşim yeri olmuş olan Kırşehir’de pek çok yer altı şehri bulunmaktadır. Mucur Yer Altı Şehri, Ahi Evran Camii, Ahi Evran Türbesi, Cacabey Camii (Medresesi), Cacabey Türbesi, Çağırkan Kalehöyük, Üç Ayak Kilisesi, Seyfe Gölü, Terme Termal Turizm Merkezi ve Kırşehir Kaplıcaları kentte görülmeye değer yerler arasında bulunur.

Kırşehir Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr