Yolcu Sayısı
1

Tüm Kapaklı Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Kapaklı şehrine günlük toplam 43 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Kapaklı için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Merzifon → Kapaklı güzergahında günlük ortalama 7 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 600 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Merzifon → Kapaklı otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise İzmir → Kapaklı güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 850 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 4 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve İzmir → Kapaklı otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Bursa → Kapaklı güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 3 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 550 TL’dir. Online Bursa → Kapaklı otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Nazilli → Kapaklı güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Balıkesir, Akçakoca, Mengen, Gemlik, Denizli, Bulancak ve Giresun gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Nazilli → Kapaklı güzergahında ortalama bilet fiyatları 899 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 2 olarak belirlenmiştir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr