İzmir Malatya Otobüs Bileti

İzmir Malatya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1207 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 22dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Malatya arası giden otobüs firmaları ortalama 20 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Medine Turizm firmasıdır.

İzmir Malatya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Malatya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Malatya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Malatya Otobüs Biletleri

İzmir Malatya otobüs bileti mi aradınız? İzmir Malatya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Eski çağlardan bu yana Anadolu’nun ve orta Doğu’nun geçiş güzergâhı arasında yer alan ve Kafkasya’ya kadar uzanan araştırmacılara göre Karasu Aras yolu uzantısı bulunan en önemli Mezopotamya Yolu’dur. Yaklaşık olarak nüfusu 775.000 olan Malatya ilimize yoğun ziyaretçi karşılamaktadır. Özellikle İzmir- Malatya otobüs bileti bulmakta zorlanan değerli müşterilerimiz için hizmet vermeye web sitemiz çalışmalar yapmaktayız. Buram buram tarih kokan tapınak, saray bulunduran meşhur Aslantepe Höyüğü, Tunç Çağı, Selçuklu Dönemlerine ait eserler barındıran arkeoloji müzesi, piknik ve doğal güzellik abidesi olan Orduzu Pınarbaşı mesire alanları, ulu camii, yeni camii, 1694’de yapılan Cafer Paşa Camii, arapgir, Pazar Harabeleri görülmeye değer yapılar arasında yer almaktadır. 95 burcu ve 11 kapısı olan şehir suları, şifa kaynağı ve sularıyla nam salmış sıcak kaplıca suyu, sodalı su gibi kaynaklar barındıran İspendere içme suları Sürgü Takaz mesire alanları turizmciler tarafından ilgi görmektedir. Kayısısı ile de ünlü olan Malatya’yı keşfetmek isteyenler sitemizden İzmir- Malatya otobüs bileti satın alarak yolculuk için hazırlanmaya koyulabilirler. Aynı zamanda ekonomik fırsatlar sunan sitemiz, Malatya’ya otobüs seferi yapan firmalar hakkında da detaylı bilgiler vermektedir. Bölgeye otobüs seferi yapan firmalar arasında VANGÖLÜ, BEST VAN, METRO Turizm şirketlerinden otobüs biletinizi ayırtabilirsiniz. İzmir- Malatya otobüs bileti randevunuzu ayırtarak ön ödeme imkan ve fırsatlarından yararlanabilme şansınız bulunmaktadır. 

İzmir Malatya otobüs bileti mi aradınız? İzmir Malatya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Malatya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Muş Tur 130 TL
Muş Yolu Turizm 130 TL
Best Van Turizm 130 TL
malatya zafer turizm 140 TL
MALATYA BEYDAGI 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.