Yolcu Sayısı
1

Havza otobüs bileti

Havza Otobüs Bileti

En popüler Havza otobüs rotaları

Havza otobüs bileti fiyatları, Havza otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Havza otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
GöreleHavza200 TL29
EspiyeHavza140 TL27
EynesilHavza140 TL26
İstanbul (Anadolu)Havza90 TL25
ÇarşıbaşıHavza140 TL25

Havza otogarı

  • Havza(362) 714 19 34

Havza otobüs biletleri

Samsun’un sanayi bakımından gelişmiş olan ilçesi Havza’ya otobüs biletini Neredennereye.com’dan bulabilirsiniz. Havza otobüs firmalarını bir arada görebileceğiniz sitemizde bulunduğunuz loksayona göre sefer saatlerini de güncel olarak görebilirsiniz. Başlıca bilinen Havza otobüs firmaları Kanberoğlu, Süha, Boyabat Seyahat, Elektaş Turizm, Lider Turizm, Öz Kaymak, Rize Ses Turizm, Tokat Yıldızı ve Uzay Turizm’dir. Bu otobüs firmalarından herhangi birkaçı Havza’ya bulunduğunuz destinasyondan hareket düzenleyebilir. Hangi otobüs firmasından Havza otobüs bileti alacağınıza karar veremediyseniz firmaların araç özelliklerini incelemek tercihiniz açısından yararlı olacaktır. İstanbul’dan Havza’ya ortalama 50 TL gibi bir fiyatla yolculuk edebileceğiniz gibi en ucuz Havza otobüs biletini de sitemiz aracılığı ile görebilir ve satın alabilirsiniz.

Amasya iline yakınlığı ile de bilinen Havza ilçesine en çok Amasya, Samsun, İstanbul ve Sinop illerinden otobüs seferi düzenleniyor. Bu illerden haftanın her günü Havza otobüs bileti bulabilmeniz mümkündür. Havza Otogarı’na vardığınızda üç katlı terminal binasına sahip yeme içme ve dinlenme gibi ihtiyaçlarınızın karşılanacağı tesislerle karşılaşacaksınız. Ayrıntılı bilgi almak için Havza Otogarı’nı 03627141934 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Havza Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr