Yolcu Sayısı
1

Görele otobüs bileti

Görele Otobüs Bileti

En popüler Görele otobüs rotaları

Görele otobüs bileti fiyatları, Görele otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Görele otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇarşambaGörele35 TL22
SakaryaGörele590 TL21
AdapazarıGörele590 TL21
KavakGörele200 TL20
TermeGörele35 TL20

Görele otogarı

  • Görele(454) 513 70 11

Görele otobüs biletleri

Karadeniz bölgesinde bulunan Görele ilçesinin merak edilen detaylarını sizler ile paylaşmaya başlayalım. Özellikle Giresun ilinin en gözde ilçelerinden olan Görele özellikle son derece dağlık bir bölge. Bölgenin dağlık olması nedeniyle şehrin büyük bir bölümü kıyı kesiminde bulunmaktadır. Özellikle sahil yolu üzerinde bulunan bu şirin ilçenin harika bir yer olduğunu söylemekte fayda var.


Görele ilçesine gelen turistlerin özellikle kıyı şeridinde zaman geçirdiğini düşündüğümüz zaman burada pek fazla tarihi eser bulunmamaktadır. Tarih konusunda birçok medeniyeti bünyesinde bulundurmasına rağmen kalıntı olarak pek fazla eser bulunmayan ilçede ufak tefek eserler Görele müzesinde sergilenmeye devam etmektedir.

Karadeniz bölgesinin en çok rağbet gören etkinliklerinin başında gelen yaylacılık turizminin geliştiğini düşündüğümüz zaman buraya gelenlerin genellikle bu etkinliklere katıldığını belirtmek istiyorum. Doğal güzelliği ile zaten dikkat çekilen illerin başında gelen Görele’de son zamanların en çok dikkat çeken detayı ise yakınlarına yapılacak havalimanının olması. Denizin üstünde yapımı devam eden bu havalimanından sonra özellikle Giresun ilinin turizm konusunda pek fazla gelişme göstereceği açıklanmıştır. Görele otobüs bileti alımı için Neredennereye.com!

Yöre halkının ve belediyenin yerli turizmi canlandırmak için verdiği yoğun çabalardan sonra ortaya çıkan bu durum karşısında bakalım Görele nasıl bir gelişme gösterecek ve gizli kalmış güzellikleri ne zaman ortaya çıkacak. Giresun Görele hakkında merak edilen bu soruların cevaplarını sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr