Yolcu Sayısı
1

Gazipaşa otobüs bileti

Gazipaşa Otobüs Bileti

En popüler Gazipaşa otobüs rotaları

Gazipaşa otobüs bileti fiyatları, Gazipaşa otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Gazipaşa otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
OsmaniyeGazipaşa60 TL16
SerikGazipaşa130 TL10
ŞanlıurfaGazipaşa70 TL10
CeyhanGazipaşa50 TL9
DörtyolGazipaşa65 TL9

Gazipaşa otogarı

  • Gazipaşa(242)

Gazipaşa otobüs biletleri

Akdeniz’in incisi olan en gözde ili Antalya her zaman dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermiş olan bir ilimizdir. Özellikle bu konuda ziyaret edeceklerin gitmeden önce Antalya hakkında araştırdıkları bilgileri sizler ile paylaşalım. Antalya’nın gözde ilçeleri arasında bulunan Gazipaşa’nın gezilmesi gereken yerlerin detaylı bilgisini sizlere sunalım.


Gazipaşa ilçesinde gezilmesi gereken 2 yer bulunmaktadır. Zaten tatil yapmak için son derece önemli olan bu ilçenin tarihi olarak da bilinmesinde fayda var. İşte Gazipaşa ilçesine gittiğiniz zaman ilk olarak Selinus Antik Kentini sizler için öneriyoruz. Antik kentler bakımından son derece zengin olan Antalya’nın bu ilçesinde bulunan Selinus Antik Kenti son derece önemli ir tarihi mekan olarak karşımıza çıkıyor.
Kentin orta çağdan kaldığını düşündüğümüz zaman zaten dikkatimizi bu konuda çekmesi yeterli olacaktır. Selinus Antik Kentinin içinde özellikle görülmesi gereken köprülerin , kemerlerin , kiliselerin oldukça fazla olmasından dolayı ziyaretçilerin akınına uğramaktadır. İşte son derece önemli olan Selinus Antik Kenti hakkında merak edilen detaylar bunlardır. Gazipaşa otobüs bileti, en ucuz fiyatlarla burada!

Gazipaşa ilçesinde bulunan bir başka yer ise Yalan Dünya Mağarası olarak dikkat çekiyor. Antalya bölgesinin karstik yapısı ile oluşan bu mağara son derece etkileyici bir görüntüye sahiptir. Özelikle son yıllarda oldukça fazla ziyaretçi çekmesinin nedeni mağaranın yerin daha alt kısımlarına inen yerlerinin ziyaretçilere açılmasından dolayıdır. Yalan Dünya Mağarası gidilmesi gereken yerlerin başında bulunmaktadır.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr