Yolcu Sayısı
1

Çarşıbaşı otobüs bileti

Çarşıbaşı Otobüs Bileti

En popüler Çarşıbaşı otobüs rotaları

Çarşıbaşı otobüs bileti fiyatları, Çarşıbaşı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Çarşıbaşı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AnkaraÇarşıbaşı600 TL41
FatsaÇarşıbaşı150 TL25
SamsunÇarşıbaşı38 TL24
TekkeköyÇarşıbaşı180 TL24
TermeÇarşıbaşı180 TL24

Çarşıbaşı otogarı

  • Çarşıbaşı(462)

Çarşıbaşı otobüs biletleri

Karadeniz bölgesinde son zamanlarda hava yolu ulaşımının artmasından sonra turistlerin rağbet göstermesi beraberinde merak edilen soruların ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle son zamanlarda işte bu konu hakkında sizlere bu soruların cevaplarını vermek için araştırmalara yaptık Çarşıbaşı hakkında merak edilip gezilmesi gereken yerler hakkında bilgi verelim sizlere.
Çarşıbaşı özellikle yaylaların çokluğu ile dikkat çeken bir ilçe. İçerisinde son derece önemli etkinliklerin yapıldığı bu ilçede kışın ve yazın birçok etkinlik düzenlenmektedir. Bu etkinliklerin başında gelen ile şenlikler olarak dikkat çekmektedir. Yerli turistlerin son derece fazla rağbet gösterdiği bu şenliklerde etkinlikler düzenleyerek dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.
Trabzon’da biraz uzaklıkta bulunan bu ilçede özellikle yayla şenliklerinden sonra en çok merak edilen ise damak tadının nasıl olduğu konusunda. Karadeniz bölgesinde yaşayan insanların özellikle damat tatlarına düşkün olduklarını düşündüğümüz zaman Çarşıbaşı ilçesi de yemekleri konusunda dikkat çeken bir bölge olarak dikkat çekiyor. Özellikle son zamanlarda hamsi üzerine yapıla yemekler ile internet üzerinde son derece fazla aranan tatları bu Çarşıbaşı ilçesine gittiğiniz zaman mutlaka ama mutlaka yemenizi sizlere öneriyoruz. Özellikle hamsili pilav ve hamsi tava konusunda alışılmışın dışında tatları sunan ilçeye gelen yerli turistlerin özellikle yöre halkına özel olarak tasarlanmış restaurantlarında yemeklerini yemelerini tavsiye ediyoruz. İşte Trabzon’un şirin şehri Çarşıbaşı hakkında merak edilen detayları sizler ile paylaştık. Çarşıbaşı otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr