Ayvalık otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Ayvalık Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Ayvalık şehrine günlük toplam 45 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Ayvalık için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen İzmir - Ayvalık güzergahında günlük ortalama 36 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 29 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. İzmir - Ayvalık otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Aliağa - Ayvalık güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 28 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 18 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Aliağa - Ayvalık otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


Bursa - Ayvalık güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 15 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 50 TL’dir. Online Bursa - Ayvalık otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


İstanbul - Ayvalık güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Bayrampaşa, Vize, İvrindi, Edirne, Bozüyük, Sakarya ve Sarımsaklı gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. İstanbul - Ayvalık güzergahında ortalama bilet fiyatları 93 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 12 olarak belirlenmiştir.


NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Ankara - Ayvalık otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 11 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 81 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Ankara - Ayvalık, Ankara - Ayvalık, Ankara - Ayvalık, Ankara - Ayvalık gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.


Gelibolu - Ayvalık otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Gelibolu - Ayvalık otobüs fiyatları 55 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


NeredenNereye.com ile Susurluk - Ayvalık otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Susurluk - Ayvalık otobüs bileti için fiyatlar 38 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 8 civarındadır.