Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
95 TL
Bilet Al

İstanbul Ayvalık Otobüs Bileti

İstanbul Ayvalık Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 19dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Ayvalık arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Ayvalık otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Ayvalık otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. İstanbul Ayvalık otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

İstanbul Ayvalık Otobüs Biletleri

İstanbul Ayvalık otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Ayvalık otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İstanbul, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Ayrıca sahip olduğu nüfus yoğunluğu, iş potansiyeli gibi özellikleri bakımından ülkenin en büyük şehridir. İstanbul, tarihi boyunca içerisinde Osmanlı ve Roma imparatorluklarının da bulunduğu pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu özelliği şehrin eşsiz bir tarihi ve kültürel zenginlik kazanmasında etkili olmuştur. İstanbul medeniyetler beşiği unvanını taşımaktadır. Bununla birlikte şehir dünyanın en büyük ticaret merkezlerinden biridir. Ayrıca bulunduğu coğrafi konum itibari ile dünya açısından büyük bir siyasi önem taşımaktadır. İstanbul, iki farklı kıta olan Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan bir köprü görevi görmektedir. 
Ayvalık, Türkiye’nin 81 ilinden biri olan Balıkesir’in bir ilçesidir. İlçe özellikle son yıllarda doğal güzellikleri sayesinde gelen ziyaretçileri kendisine hayran bırakması ile adını duyurmuştur. Kabalık şehirlerden ve stresten uzak huzurlu dakikalar geçirmek isteyenler için Ayvalık ilçesi bulunmaz bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alır ve tarım, turizmcilik alanında gelişmiştir. Akdeniz iklimin özelliklerini göstermektedir. Bulunduğu iklim kuşağına bağlı olarak Ayvalık’ta yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir.
İstanbul’dan Ayvalık’a zaman kaybetmeden gitmek için Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy gibi ülkenin önde gelen otobüs firmaları ile çalışan www.neredennereye.com üzerinden otobüs biletinizi alabilirsiniz.
İstanbul Ayvalık otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Ayvalık otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Ayvalık otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 95 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Ayvalık Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Ayvalık Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.