Yolcu Sayısı
1

Anamur otobüs bileti

Anamur Otobüs Bileti

En popüler Anamur otobüs rotaları

Anamur otobüs bileti fiyatları, Anamur otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Anamur otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
GaziantepAnamur500 TL40
TarsusAnamur240 TL15
DörtyolAnamur70 TL8
HatayAnamur70 TL8
ŞanlıurfaAnamur75 TL8

Anamur otogarı

  • Anamur(324) 814 20 19

Anamur otobüs biletleri

Tarsus’dan sonra ikinci olarak gelen Mersin’in diğer büyük yerleşim merkezi Anamur’a otobüs bileti Neredennereye.com’da. Doğal zenginliklerin yüksek olduğu ve her tarafı ağaçlarla kaplı bu ilçeye gitmek için tek bir Anamur otobüs bileti yeterli. Anamur’a giden tüm otobüs firmalarını sizin için bir araya topladığımız gibi bu firmalardan yalnızca iki adımda Anamur otobüs bileti almanıza da yardımcı oluyoruz.

Anamur otobüs firmaları Metro, Zafer Turizm, Köksallar, Güney Akdeniz Seyahat, Çayırağası ve Star Batman’dır. Bu otobüs firmalarında haftanın yaklaşık her günü Anamur’a otobüs seferi bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında Anamur’a yoğun ilgi gösteriliyor. Sizde bu dönemlerde Anamur yolcusu iseniz biletinizi erken tarihte alarak indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Anamur Mersin’in en uzak ilçesi olarak bilinmektedir. Yaklaşık 230 km olan bu uzaklık nedeni ile Mersin, Anamur’a en çok otobüs bileti satın alınan destinasyondur. Antalya, İzmir ve İstanbul’dan Anamur’a sıklıkla otobüs seferleri düzenleniyor.
Anamur Otogarı’na geldiğinizde ise ilçenin kültürel bölgelerine ulaşım sağlayan araçları göreceksiniz. Yer fıstığı ve çilek ile meşhur bu ilçede muhteşem muzlar da yetiştirilmektedir. Siz de bu leziz meyvelerden tatmalısınız.

Anamur Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr