Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Ankara Anamur Otobüs Bileti

Ankara Anamur Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Anamur arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Ankara Anamur otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Anamur güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Anamur seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Anamur hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Anamur şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Anamur Otobüs Biletleri

Ankara, Türkiye’nin illerinden biri olmak ile birlikte aynı zamanda ülkenin başkentidir. Ekonomik açıda bakıldığından bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin birinci, ülkenin ikinci büyük kentidir. Ankara Asıl gelişimini başkent olmasından sonra aldığı sanayi yatırımları ile sağlamıştır. Bu özelliği sayesinde ekonomisini canlandırarak istihdam sağladığı için çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmıştır. 
Şehrin, yükseltisi batısına göre fazla, doğusuna göre azdır. İl sınırları içerisinde iklimsel olarak karasal iklimin sert bir türevi görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
Ankara, son zamanlar şifalı termal kaynakları ile de ün sağlamıştır. Ekonomisindeki en büyük etken sanayinindir, bunun yanı sıra halen topraklarının çok büyük bir kısmını tarım arazileri oluşturmaktadır. Tarım ürünlerinde soğuğa dayanıklı tarım ürünleri yer almaktadır.
 
Başkent Ankara'dan Mersin'in güzel ilçesi Anamur'a tatil, iş seyahati ya da yakınlarınızı görmek için giderken otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Muz bahçeleri ile sizi karşılayan Anamur'da kendinizi ülke sınırlarının dışına çıkmış ve tropikal bir ülkeye gelmiş gibi hissedeceksiniz. Kelime anlamı "rüzgarlı burun" olan Anamur, Türkiye'nin güney ucunda sevimli ve sıcak bir Akdeniz kasabası. Ankara'dan Anamur'a otobüsle gitmek için NeredenNereye.com'un size sunacağı Ankara-Anamur otobüs seferlerini inceleyebilirsiniz. Yolculuk boyunca rahat etmek ve Anamur'a vardığınızda yol yorgunluğu yerine bu güzel ilçenin güzelliklerini keşfetme heyecanını yaşamak için birbirinden farklı konfor alternatifleri sunan otobüs işletmelerinin hizmetlerini karşılaştırabilirsiniz. 
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Anamur Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Anamur Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Metro." Misafir
Bilet fiyatının bu denli uygun olması sebebiyle metro turizme çok teşekkür ederim.