Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
85 TL
Bilet Al

Ankara Anamur Otobüs Bileti

Ankara Anamur Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Anamur arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Anamur bileti, en ucuz fiyatları ile NeredenNereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Anamur bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Anamur otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Anamur Otobüs Biletleri

Ankara, Türkiye’nin illerinden biri olmak ile birlikte aynı zamanda ülkenin başkentidir. Ekonomik açıda bakıldığından bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin birinci, ülkenin ikinci büyük kentidir. Ankara Asıl gelişimini başkent olmasından sonra aldığı sanayi yatırımları ile sağlamıştır. Bu özelliği sayesinde ekonomisini canlandırarak istihdam sağladığı için çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmıştır. 
Şehrin, yükseltisi batısına göre fazla, doğusuna göre azdır. İl sınırları içerisinde iklimsel olarak karasal iklimin sert bir türevi görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
Ankara, son zamanlar şifalı termal kaynakları ile de ün sağlamıştır. Ekonomisindeki en büyük etken sanayinindir, bunun yanı sıra halen topraklarının çok büyük bir kısmını tarım arazileri oluşturmaktadır. Tarım ürünlerinde soğuğa dayanıklı tarım ürünleri yer almaktadır.
 
Başkent Ankara'dan Mersin'in güzel ilçesi Anamur'a tatil, iş seyahati ya da yakınlarınızı görmek için giderken otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Muz bahçeleri ile sizi karşılayan Anamur'da kendinizi ülke sınırlarının dışına çıkmış ve tropikal bir ülkeye gelmiş gibi hissedeceksiniz. Kelime anlamı "rüzgarlı burun" olan Anamur, Türkiye'nin güney ucunda sevimli ve sıcak bir Akdeniz kasabası. Ankara'dan Anamur'a otobüsle gitmek için NeredenNereye.com'un size sunacağı Ankara-Anamur otobüs seferlerini inceleyebilirsiniz. Yolculuk boyunca rahat etmek ve Anamur'a vardığınızda yol yorgunluğu yerine bu güzel ilçenin güzelliklerini keşfetme heyecanını yaşamak için birbirinden farklı konfor alternatifleri sunan otobüs işletmelerinin hizmetlerini karşılaştırabilirsiniz. 
Ankara Anamur otobüs bileti mi aradınız? Ankara Anamur otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Anamur otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Anamur Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Anamur Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Metro." Misafir
Bilet fiyatının bu denli uygun olması sebebiyle metro turizme çok teşekkür ederim.