Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Van Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Van seyahatleriniz için indirimli otobüs bileti aramanızı sitemizde yapabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıkladığınızda; şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında tüm firmaları bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Bilet bilgileriniz oluşturulduktan sonra e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Van Kalesi; Van ovası olarak adlandırılan alanda geniş ve yüksek kayalık bir zemin üzerine kurulmuştur. Kaynaklarda geçen bilgilere göre kale Tuşba adıyla uzun yıllar Urartular tarafından merkez olarak kullanılmıştır. Osmanlı döneminde de askeri amaçlar ile kullanılan kaleye bazı bölümler eklenmiştir. Kale Van il merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede gezebileceğiniz yerler; Abasağa Camii, Akdamar Kilisesi, İkiz Kumbetler, Evliya Bey Köprüsü ve Medresesi, Hoşap Kalesi, Kızıl Minareli Camii ve Van Gölü olarak sıralanabilir. Akdamar Kilisesi: Van Gölü üzerindeki Akdamar Adası’nda bulunan kilise Surp Harç Kilisesi olarak da adlandırılmaktadır. 7. Yüzyılda Kudüs’ten kaçırılan Hakiki Haç parçasının barındırılması amacıyla inşa edilmiştir. Kilise dış duvarlarındaki kabartma ve figürler ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllar ibadete kapalı olan kilise; 2010 yılında yapılan restorasyon çalışmaları sonrası 95 yılın ardından ilk kez bir ayine ev sahipliği yapmıştır. Kızıl Minareli Camii: Üzerinde kitabesi olmadığı için kesin yapılış tarihi bilinmemektedir. Günümüzde ziyaret edilebilen ibadethanenin cami bölümü Osmanlı, minaresi ise Selçuklu dönemi eseridir. Mobil uygulamamızı kullanarak da bilet işlemlerinizi dilediğiniz zaman güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.
"Metro Turzm Kayseri otogarındaki telefona bakan görevli hakkında" Misafir
Metro Turizm in kayseri otogarındaki telefona bakan şahıs gelen veya gelecek olan otobüsten haberi yok. Aynı zamanda telefonu da yüzüme kapattı. Bir daha Metro turizm i tercih etmem.
"Köy arabası" Misafir
Sanki Köy arabasında yolculuk yaptım Tv bozuk servis rezalet 4 saatlik yolu 6 saatte gittik berbat berbat berbat
"Igrenc" Misafir
Hayatim boyunca yaptigim en igrenc yolculuktu. 9 da ki araba 11 de kalkar 2 kez yolda arza yapar. Ben kayseriye 200 kilometre kala valizimi alip baska araca bindim. Gerisini bilmiyorum artik.
"Doğu Firmaları arasında en iyisi." Misafir
Doğu Firmaları arasında en iyisi.
"Bestvana teşekkürler" Misafir
Kaliteden ödün vermediği için bütün Bestvan çalışanlarına teşekkür ediyorum.
"Kötü " Misafir
Yolculuğumuz kötü başladı ve öyle de devam etti..yolculuk zamanında başlamadı ve ikramlar kötüydü aynı zamanda tv ler çalışmıyordu. ..
"Kötü " Misafir
Yolculuğumuz kötü başladı ve öyle de devam etti..yolculuk zamanında başlamadı ve ikramlar kötüydü aynı zamanda tv ler çalışmıyordu. ..
"Şikayet" Misafir
Diyarbakırdaki 1 saatlik bekleyiş konusunda bilgilendirme yapılmıyor. Bu da büyük sıkıntılar yaratıyor. personelle münakaşaya sebep oluyor.
"Seyahat" Misafir
Seyahat çok iyi geçmedi. Tv kanalları bozuktu. Muavin müşterilere hiç iyi davranmiyordu tersliyordu.Konfor iyi değildi.Lutfen yetkilileri bu konuda bilgilendiriniz...
"Van-Bitlis yolculuğu" Misafir
Verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim. Garantili bir seyahat gerçekleştirmiş oldum. Biletimi çok önceden sizin sayenizde alarak planlı bir seyahat yaptım. İyi çalışmalar dilerim.