Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Ordu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ordu Otobüs Firmaları

Ordu Otobüs Firmaları
Karadeniz boyunca uzanan sahilleri ile bölgenin en gözde tatil şehri olan Ordu; doğal güzellikleri ve özellikle yaylaları ile de ilgi çekmektedir. Ülkenin her yerinden kara yolu ile kolaylıkla şehre ulaşım sağlanabilmektedir. Ordu’ya seyahat edebileceğiniz 50’ye yakın firma bulunmaktadır. Otobüs firmaları arasında şehre en sık sefer düzenleyen otobüs firmaları olarak Aybastı İtimat ve Erar Turizm ön plana çıkmaktadır. Bu firmaları ve daha fazlasını Ordu otobüs firmaları sayfamızda görebilirsiniz. Ordu otobüs biletleri sayfamızı ziyaret ederek de size en uygun sefer için biletinizi satın alabilirsiniz. İç Anadolu ve Batı’dan Ordu’ya seyahat edilirken; Samsun’dan itibaren Karadeniz sahil şeridi boyunca ilerlenir. Doğu kesimlerinden ise şehre Trabzon üzerinden ulaşılabilir. Şehre uygun otobüs biletlerine sahip olarak seyahat ettiğinizde Ordu’da gezip görebileceğiniz yerler; Akoluk Köprüsü, Argın Yaylası, Çamaş Kanyonu, Çifte Hamam, birçok ilçede görebileceğiniz kaya mezarları olarak sıralanabilir. En ucuz Ordu otobüs biletlerine her zaman sitemizden ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulamanızı www.neredennereye.com üzerinden yaptığınızda karşınıza çıkan sorgulama ekranından Ordu’ya sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları görüntüleyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak seyahatiniz için seçiminizi yapabilirsiniz. Seçiminiz yaparken size yardımcı olması ucuz otobüs biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların otobüs firmaları hakkındaki değerlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla yolculuk yapabilmek için ilk yapmanız gereken Ordu otobüs firmaları sayfamızı ziyaret etmek. Yolculuğunuzu en uygun otobüs biletleri ile gerçekleştirebilmek için ücretsiz olarak indirebildiğiniz mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Mobil uygulamamızı Android ve iOS markette bulabilirsiniz.
"Metro turizm yine yapacağını yaptı" Misafir
Nereden nereye sisteminden bilet aldıktan sonra Fatsa'dan otobüse binmemiz gerekti. Firmanın 444 lü genel merkezini aradık. Otobüse Fatsa otogardan bineceğimizi bizi oradan almalarını söyledik.sisteme kaydettiler bizi. Ancak otobüs saati geldiğinde otobüsün bizim için otogara giremeyeceğini,bize 10 tl taksi ücreti odememiz karşılığında taksiyle otogarın karşısındaki ışıklardan otobüse bindirebileceklerini söylediler. aksi halde bileti fatsadan almadığımız için otobüse binemeyeceğimizi söylediler. taksi çağırdılar ücretini ödeyerek otobüse bindik. genel merkezlerini arayarak şikayet ettik, ancak ortalama 8 gündür bekliyoruz bi sonuç alamadık.
"Sigara" Misafir
kaptan sigara içti
"26 ocak 2015 saat 09 00 Ordu Ankara" Misafir
Aynı saatte Orduda olan Giresun arabası ile birlikte hareket ettik.Yolda 3 defa yazıhaneler araçları karıştırıp yanlış yolcu ve dolu koltuğa haliyle yolcu alınmış oldu.Fark edilince geri dönülüp yolcu bırakıldı.diğer araca verildi.Aracın kaptanı yolcunun içinde yazıhaneyle telefonla ulu orta sorun çözmeyi denediler.Bu durumlar hizmet kalitesini düşürdüğü gibi güveni de zedelemektedir.
"Memnuniyet" Misafir
Sadece az film var tvde diğer herşey harikaydı
"Hatalı bagaj teslimi" Misafir
Bu uygulamanızdan henüz haberim oldu. Yolculuğumuz genel manada iyi geçti ancak Ankara'ya ulaştığımızda Çalışkanlar Petrol olarak bilinen yerde bagaj teslimatını özensiz dikkatsiz ve kontrolsüz yapan görevli bir başkasına ait çantayı ben çocuğumla ilgilenirken bırakmış ve arkalarından bağırmama rağmen otobüs oradan ayrılmıştır . Bu durumda benim bagajım otobüste gitmiş bende başkasının bagajıyla eve gitmek zorunda kaldım. AŞTİ Metro yazıhanesini aradığımızda gelip bagajımızı alabileceğimizi söylediler. biz biraz tepki gösterince bagajı evimize en yakın metro yazıhanesine getirdiler ve ancak orada bizdeki başkasına ait bagajla değiştirme imkanımız oldu. O gün, gün boyu yetkililerden teslimatı gerçekleştirmek için haber bekledim ve bütün bir günüm boşa geçti. Bagaj teslim fişini kontrol etmeyen lakayt bir görevlinin ihmali tüm bunlara sebep olmuştur. Yetkililerin anlatılan konu ile ilgili olarak uyarılması gerekmektedir.
"Teşekkürler" Misafir
Rahat ve Konforlu şekilde geldik. Her şey için teşekkür ederiz. 12 saatte Varan farkıyla İstanbul'da olduk.
"Gerçek Bilet Satışı DÖKÜNTÜ ARABA Gerçek" Sel
Ve şu an saat17.50 Ailemi aradım (Döküntü bir arabaya binmişler ;Yanlızzz burarı çok önemli Valizler Öndeki arabada ; Aldığınız Parayı Hakkettiniz mi helal mi size farketmez gerçi :.......İlgilenip ilgilenmadiğinizden anlayacağım bunu:...Mesajdan
"Organizasyonunuzun bozukluğu" Sel
24.08.2013/17.00 ORDU/İSTANBUL SEFERİNİZ TAM BİR REZALET:Şöyle ki saatinde porşembede olan aracınız a Ailem valizleriyle birlikte yerleştirildikten sonra;Bu değil sizin otobüs !Denip tekrar geriye indiriliyor ; VALİZLER OTOBÜSLE YOLCULUĞA ÇIKARKEN AİLEM SONRAKİ OTOBÜSÜ BEKLEMEK ZORUNDA KALIYOR Rezalet;Telefonla Perşembe şubenizi arıyorum Adamınızın KONUŞMADAN HABERİ YOK (Ona nasıl para verip çalıştırıyorsunuz anlamakta zorlanıyorum doğrusu(İnsn bir özür diler)Halaa kendini savunma pozisyonunda;Asla kusursuz ;Asla yok biz yanlış yapmayın Gardında ;;:
Ciddiyezziz insan
"Selam" KÜBRA AKSU
ben 05/04/2009 tarihinde ordu'dan istanbul'a kumbası şubenizden otobuse bindim kumbası personellerinden çok memnun kaldım güleryüzlü ve çok saygılılar hepsine ilgisi için teşekkür ederim..
"şikayet" Özcan ÖZEL
27.03.2009 günü Ankara'dan Ordu'22:00 7724 sefer sayılı 06 FY 790 plakalı otobüs ile yolculuk yaptım. Her seferinde memnun kaldığım servis hizmetinden bu kez hiç ama hiç memnun olmadım. Özellikle muavin arkadaşın kaba tavırlarını böyle büyük bir aileye hiç yakıştıramadım. TEŞEKKÜRLER.