Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Konya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Konya otobüs firmaları Türkiye'nin her yerinden otobüs seferi düzenlemektedir. Ülkenin en geniş topraklarına sahip olan Konya; İç Anadolu’da bulunan konumu nedeniyle tüm ulaşım yollarına da yakın bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kara yolu ile kolay ulaşım sağlanan şehre yaklaşık 70 firma sefer düzenlemektedir. Konya'ya giden otobüs firmaları, şehirde kurulmuş olan Kontur, Konya Lüks Ereğli, Lüks Aksel Seyahat ve Özkaymak Turizm en çok sefer düzenleyen otobüs firmaları olarak ön plana çıkmaktadır. Bu firmaları ve daha fazlasını aynı sayfada görüntüleyerek, ucuz otobüs biletlerini karşılaştırmak için bilet sorgulamanızı sitemizden yapabilirsiniz. www.neredennereye.com adresinde arama kısmına bulunduğunuz şehri ve yola çıkacağınız tarihi yazdıktan sonra karşınıza gelen sonuç ekranında size en uygun seferleri listelersiniz. Bu seferler arasından seçiminizi yaptıktan sonra bilet alımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ucuz otobüs biletleri ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Alaaddin Camii, Beyşehir Gölü, Çatalhöyük, Karatay Medresesi, Mevlana Müzesi, Selçuklu Köşkü, Sırçalı Medrese, Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi. Beyşehir Gölü; Her yıl festival de düzenlenen göl milli park statüsündedir. Çevresinde 2 bin metre yüksekliğe sahip dağlar bulunan göl farklı balık türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Gölün içinde birçok ada da bulunmaktadır. Selçuklu Köşkü; şehrin en yüksek tepesi olan ve insan eliyle oluşturulmuş Alaaddin Tepesi’nde yer almaktadır. Alaaddin Camii ile yan yana bulunan köşkten günümüze sadece bir duvar kalmıştır ve bu duvar koruma altındadır. Duvardaki çini ve süslemeler ilgi çekici niteliktedir. Sultan Kılıçarslan döneminde yaptırılan köşk Alaaddin Köşkü olarak da adlandırılmaktadır. Konya otobüs biletlerine mobil uygulamamız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Android ve iOS markette bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Konya otobüs biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarına ulaşabilir. Siz de seyahat ettiğiniz otobüs firmaları hakkında yorum ve değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz.
"Memnuniyet" Misafir
Guleryuz samimiyet temizlik ve güven mukemmeldi..sadece molalari biraz uzun tutmuşlar sanırım..onun dışında herşey istenilen gibiydi.tesekkurler
"Wifi" Misafir
Araçta wifi bulunmuyor.
"Uykudan uyandırılma" Misafir
En arkada seyahat ederken kimse olmadığı için arka tarafa uzandım ve muavin sürekli gelip uyandırıp yasak dedi 2-3 kez uykudan uyandırıldım fakat benden sonra 30 yaş üstü bir insanın aynı şekilde uyumasına izin verdi yaş cinsiyet ayrımcılığı yapılmasını çok yanlış buldum bilginize yasaksa eğer kimse yatmasın yasak değilse ayrımcılık yapılmasın
"Memnunum" Misafir
memnunum
"Yolculuğumdan memnun kalmadim. " Misafir
otobüsüm bir saat gecikmeli geldi ve şoföre neden diye sorunca "sizi bilmiyorduk sonradan firma haber verdi" dedi. yalnız benim binmem içinde yerimde oturan kişinin kalkması gerekiyordu onu nasıl yapacaktı bilmiyorum. Ilk kez gideceğim bir yerde yolculuk ortalama kaç saat sürer diye sordum bana "daha yeni bindin, bitince inersin" dedi. Şikayetçiyim hem saygısız, kaba ve iletişim kurulamayan hem de kendini haklı goren bu beyefendinin bu işi yapmaması gerekiyor.
"" Misafir
Gece yolculugu olmasina ragmen araba klima hep soğuk çalisiyordu. Bozuk. Koltuklar kırık. Muavini uyarmama ragmen araba ısınmadı. Ama tam saatinde ulaştık ceyhana.
"Klima" Misafir
Klima acikti donduk. Berbatti 12saat titredim
"İYİ BİR YOLCULUK" Misafir
Doğu Anadoluya epeydir kara yolu ile seyahat etmemiştim. Gerçekten iyi gelişmeler olmuş. Doğu arabaları gürültülü ve kirli olurdu. Şimdi onlardan eser kalmamış.Şoför ve muavinler de gayet kibarlaşmışlar. Yeni Türkiyeye iyi yakışıyor. Gerçekten İyi bir yolculuk yaptım. Teşekkür ediyorum.
"Donduk" Misafir
gece soğuk olduğu için araç ısıtmasının çalıştırılmasını istedim ama bu isteğim yerine getirilmedi üşüye üşüye yolculuk yaptım
"METRO TURİZMİN TELEFONLARINA BAKILMAMASI" Misafir
iyi günler Konya Karaman arası 17/04/2015 tarih ve 23:00 satinde internetten bilet aldım Karaman kavşağında otobüse binmem gerekiyordu bunu bildirmek için 0 332 265 00 40 nolu telefonu saat 22:15 ten saat 23:20 ye kadar aradım ama telefona bakan olmadı allahtan karaman kavşağında bir kişi indide otobüse binme imkanım oldu aksi halde orada kalabilirdim bu aradığım numaraya niye bakmıyorlar internette bu numara yazıyor bu durum beni bir daha METRO turizmle yolculuk yapmam konusunda düşündürüyor. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.