scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Konya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yaparak Konya’ya seyahat etmek için tüm bilet işlemlerinizi sitemizde yapabilirsiniz. Neredennereye’de firmalar tarafından sunulan en avantajlı fiyatları listeler ve biletinizi satın alabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz noktalar ile tarih bilgisini ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun tarihte gerçekleşecek tüm seferleri bir arada görürsünüz. Aralarında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya yolcu yorumlarını okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en geniş topraklarına sahip olan Konya; İç Anadolu’da bulunan konumu nedeniyle tüm ulaşım yollarına da yakın bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kara yolu ile kolay ulaşım sağlanan şehre yaklaşık 70 firma sefer düzenlemektedir. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Alaaddin Camii, Beyşehir Gölü, Çatalhöyük, Karatay Medresesi, Mevlana Müzesi, Selçuklu Köşkü, Sırçalı Medrese, Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi. Beyşehir Gölü; Her yıl festival de düzenlenen göl milli park statüsündedir. Çevresinde 2 bin metre yüksekliğe sahip dağlar bulunan göl farklı balık türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Gölün içinde birçok ada da bulunmaktadır. Selçuklu Köşkü; şehrin en yüksek tepesi olan ve insan eliyle oluşturulmuş Alaaddin Tepesi’nde yer almaktadır. Alaaddin Camii ile yan yana bulunan köşkten günümüze sadece bir duvar kalmıştır ve bu duvar koruma altındadır. Duvardaki çini ve süslemeler ilgi çekici niteliktedir. Sultan Kılıçarslan döneminde yaptırılan köşk Alaaddin Köşkü olarak da adlandırılmaktadır. Biletlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de kolayca satın almanız mümkün. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
"Koltuk rahatsızlığı" Misafir
Koltuklar çok rahatsız 2+1 olmasına rahmen normal koltuklara göre 1-2 cm diz mesafesi fazla yani bir farkı yok , vede koktukların bel desteği çok aşağıda
"ANAMUR ZAFERLE BİRDAHA ASLA YOLCULUK YAPMAM. " Misafir
Otobüste resmen oruç tutturdular bir bardak su bile vermediler artı bagaj eşyam vardı onuda kaybettiler gölbaşında başka bir yolcu almış hayatımda bukadar rezillik görmedim ben bukadar sorumsuz bir firma olamaz,insan bir bardak su vermezmi yahu?
"Yolculara davranış: İstanbulda ki Müsteri servisi" Misafir
Bana orada metro kartını veren genç hanım müsteriye karşı hic davranmasını bilmiyor!
İnsanı azarlar gibi davranıyor ve müsterini işi bitmeden başka işlerle ilgileniyor.
"Sıkayet" Misafir
Cok kotu kokuyor otobusun ıcı, ıkram sıfır, bu konuda dogu arabalarını uyarırsanız cok daha ıyı olur. Dogu arabalarının cogu boyle.
"Şikayet" Misafir
Hiç bir şekilde memnuniyetle yolculuk yapmadım artık sizin araçlarınızı kullanmayacağım
"2 saat rötar yaptı" Misafir
Şoför gayet pişkin sanki araba 2 saat geç kalmamış gibi ne varki bunda der gibi milletle alay ediyordu mavin yolculuk boyunca uyudu sabah varınca biz uyandırdık böle yolculuk hiç yapmamıştım
"Berbat ötesi. " Misafir
Otobüsleri değiştirsinler artık. Yeter.
"Berbat ötesi. " Misafir
Otobüsleri değiştirsinler artık. Yeter.
"Yeni Aksaray " Misafir
Belirtilen özellikler yoktu çok kötü bi firma
"Gecikme" Misafir
otobüs konya otogardan 15 dk. geç çıktı. 15 dk da yakıt almak için durdu. 7.30 da otogardan harekat etmesi gereken araç 8.01 de otogarın karşısındaki Adese nin önündeki petrolden ancak hareket edebildi. 8.28 de karaman kavşağını henüz dönebildik. Karaman'a vardığımız saat 9.45 di. yıllardır metro ile seyahat ederim. böyle bişey olamaz.