Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Konya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yaparak Konya’ya seyahat etmek için tüm bilet işlemlerinizi sitemizde yapabilirsiniz. Neredennereye’de firmalar tarafından sunulan en avantajlı fiyatları listeler ve biletinizi satın alabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz noktalar ile tarih bilgisini ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun tarihte gerçekleşecek tüm seferleri bir arada görürsünüz. Aralarında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya yolcu yorumlarını okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en geniş topraklarına sahip olan Konya; İç Anadolu’da bulunan konumu nedeniyle tüm ulaşım yollarına da yakın bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kara yolu ile kolay ulaşım sağlanan şehre yaklaşık 70 firma sefer düzenlemektedir. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Alaaddin Camii, Beyşehir Gölü, Çatalhöyük, Karatay Medresesi, Mevlana Müzesi, Selçuklu Köşkü, Sırçalı Medrese, Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi. Beyşehir Gölü; Her yıl festival de düzenlenen göl milli park statüsündedir. Çevresinde 2 bin metre yüksekliğe sahip dağlar bulunan göl farklı balık türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Gölün içinde birçok ada da bulunmaktadır. Selçuklu Köşkü; şehrin en yüksek tepesi olan ve insan eliyle oluşturulmuş Alaaddin Tepesi’nde yer almaktadır. Alaaddin Camii ile yan yana bulunan köşkten günümüze sadece bir duvar kalmıştır ve bu duvar koruma altındadır. Duvardaki çini ve süslemeler ilgi çekici niteliktedir. Sultan Kılıçarslan döneminde yaptırılan köşk Alaaddin Köşkü olarak da adlandırılmaktadır. Biletlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de kolayca satın almanız mümkün. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
"Pek guzel değil" Misafir
Araba zamanda gelmedi bide anlamiyorum araba otogar icinde girmiyorum binmek icin metreler yürümek zorunda
"Zamanindan çok geç kalktı " Misafir
Zamanindan çok geç kalktı
"Arızalı Araç" Misafir
5 TE KALKMASI GEREKEN ARABA SANAYİYE GİRİP SAAT 6.30 DA ZOR YOLA ÇIKTIK ERZURUMA KADAR EN AZ 5 KERE ARABA ARIZA YAPTI.
"Yolculuk" Misafir
van gölü turizmi gercekten begendim normalde 11 saat suren yolculuk 8 saatte bıttı hızlı dıger firmalardan bu oldukca ıyı wifi olmasına karsı ara ara gıttı sorun olarak diyebilegim tek nokta bu ve de 1.5 saat gec geldi bunu da trafik yogunluguna verıyorum
"Arızalı Koltuk" Misafir
Koltuktaki USB sistemi arızalıydı.TV yayın kalitesi iyileştirilmeli
"Metro truzim" Misafir
Zamaninda varmadigi gibi duzenli molalarin olmamasi yolcular tarafindan rahatsizlik verirken 3 muavinin yuksek sesle soforle yaptigi muhabbet en ön koltukta oturdugum yolculugumda rahatsizlik verirken sigarasini hic sondurmeyen sofordende rahatsiz oldum
"Şikayet" Misafir
Teknolojinin o kadar gelişmiş oldugu bir çağda olup firmanin arabasinda wifi ve USB yuvasinin kullanilamamasi büyük bir eksiklik. Arabanin içinde tarifi belirsiz kötü bir koku vardi. Şahsi fikrim olarak eğer kaliteden ödün vermek istenmiyorsa ilk aşama olarak seç ve Kâmil koç gibi firmalarin referans ve örnek alinmasi gerek.
"Oldukca rahat bir yolculuk gecirdim" Misafir
oldukca rahat bir yolculuk gecirdim
"Berbat" Misafir
Hayatımda yaşadığım en berbat yolculuktu
Ilk kez geldiğim bir şehirde kamyoncularin geçtiği bir yolda dalga gecercesine indirdiler
"Çok güzel bir yolculuk yaptım" Misafir
Çok güzel bir yolculuk yaptım. Astor' a çok teşekkür ederim. bundan sonra yolculuklarımda mümkün olduğunca astor u tercih edeceğim.