Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Konya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yaparak Konya’ya seyahat etmek için tüm bilet işlemlerinizi sitemizde yapabilirsiniz. Neredennereye’de firmalar tarafından sunulan en avantajlı fiyatları listeler ve biletinizi satın alabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz noktalar ile tarih bilgisini ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun tarihte gerçekleşecek tüm seferleri bir arada görürsünüz. Aralarında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya yolcu yorumlarını okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en geniş topraklarına sahip olan Konya; İç Anadolu’da bulunan konumu nedeniyle tüm ulaşım yollarına da yakın bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kara yolu ile kolay ulaşım sağlanan şehre yaklaşık 70 firma sefer düzenlemektedir. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Alaaddin Camii, Beyşehir Gölü, Çatalhöyük, Karatay Medresesi, Mevlana Müzesi, Selçuklu Köşkü, Sırçalı Medrese, Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi. Beyşehir Gölü; Her yıl festival de düzenlenen göl milli park statüsündedir. Çevresinde 2 bin metre yüksekliğe sahip dağlar bulunan göl farklı balık türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Gölün içinde birçok ada da bulunmaktadır. Selçuklu Köşkü; şehrin en yüksek tepesi olan ve insan eliyle oluşturulmuş Alaaddin Tepesi’nde yer almaktadır. Alaaddin Camii ile yan yana bulunan köşkten günümüze sadece bir duvar kalmıştır ve bu duvar koruma altındadır. Duvardaki çini ve süslemeler ilgi çekici niteliktedir. Sultan Kılıçarslan döneminde yaptırılan köşk Alaaddin Köşkü olarak da adlandırılmaktadır. Biletlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de kolayca satın almanız mümkün. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
"Oldukca rahat bir yolculuk gecirdim" Misafir
oldukca rahat bir yolculuk gecirdim
"Berbat" Misafir
Hayatımda yaşadığım en berbat yolculuktu
Ilk kez geldiğim bir şehirde kamyoncularin geçtiği bir yolda dalga gecercesine indirdiler
"Çok güzel bir yolculuk yaptım" Misafir
Çok güzel bir yolculuk yaptım. Astor' a çok teşekkür ederim. bundan sonra yolculuklarımda mümkün olduğunca astor u tercih edeceğim.
"Geç gelen otobüs" Misafir
otobüs tam 1.5 saat geç geldi.
"Teşekkürler" Misafir
ANNEMİ GÖNDERDİM MEMNUN KALDIĞINI SÖYLEDİ TŞK LER
"En Berbat Firma " Misafir
Arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum. TV çalışmıyor, internet yok. Girdiğimiz her garajda çıkmak bilmiyorlar. Afyonda 15 dakikada kalkıyoruz bir yere ayrılmayın dedi 35 dakika sürdü... İkram servisi de iyi değil.. Araç rahat değildi. Metroyu kullanmayın derim 10 üzerinden 2 veriyorum
"Güzergah bilgisi verilsin" Misafir
Birkaç hususa dikkat edilse daha kaliteli bir hizmet sunulabilir:
1. Konya'dan Batman'a gittik. Adana üzeri gitmeyi beklerken Kayseri - Elazığ üzeri gittik. Bilet alırken güzergah bilgileri de sunulsa faydalı olur.
2. Araç sabah namazı dışında diğer vakitler için hususi durmuyor. Şafi mezhebine göre cem' mümkün olduğundan çoğu yolcu ve şoförler için sıkıntı değil ama Hanefiler için problem olabilir. Şafi mezhebine ittibaen cem'etmek zorunda kalabilirler.
3. Otobüste internet yoktu.
4.Konya'dan 16:30:da bindigimiz halde ilk yemek molası 23:30'da verildi.
Onlar dışında güzel bir seyahatti.
"Çok kötü kesinlikle binmeyin berbat " Misafir
Bir ikram vermedikleri gibi bir su istedim 2 saat boyunca birazdan birazdan deyip bir su bile vermediler .
"Sürücülerin sürekli sigara içmesi" Misafir
sürücüler aralıksız sigara içti sigara dumanından nefes almakta zorlandığımız oldu sürücüler ya sigara içmesinler yada sigara dumanını yolculara gelmeyecek şekilde bi sistem yapsınlar. internet doğru dürüst çalışmıyor televizyon gidip geliyor kulaklıklar insanın kulaklarını rahatsız edecek derecede kalitesiz
"Kalitesiz ve ilgisiz" Misafir
gittiğim metro turizm di adamların bütün koltukları bozuk ve bütün yolcular bundan şikâyetçiydi yasladığımız gibi hemen arkaya doğru gidiyordu ve arkadaki yolcudan uyarılmak zorunda kalıyorduk. Muavini konuşmaz sorulan sorulara da sinirli ve gereksiz cevap verdi. Internet şifresini istedim açık dedi giremiyorum dememe rağmen yapacak bişey yok diyor . Ilk defa metro turizm ile Doğu'ya geldim ve bu ne yazık ki ilk ve son olacak tamamen hayal kırıklığı idi.