scorecardresearch
neredennereye.com, Siirt Baykan Jet Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Siirt Baykan Jet Turizm

Siirt Baykan Jet Turizm
 

neredennereye.com,
Siirt Baykan Jet Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Siirt Baykan Jet Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Siirt Baykan Jet Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Siirt Baykan Jet Turizm

Bahçelievler Mah. Aydınlar cad. 7/e Merkez Siirt
0484 561 20 32

Siirt Baykan Jet Turizm kurulduğu günden bu yana yüksek hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimi, çevre ile olan etkileşimi koparmadan başta kendi bünyesinde bulunan insanların haklarını koruyarak büyümeyi hedeflemiştir. Firma, 2012 yılında Yusuf Dalgalı tarafından kurulmuştur. Firma kurulduğu zamanlarda henüz ülke standartlarına açılmamış olmanın vermiş olduğu temkin ile gerekli büyümeyi sağlamak için yerel seferler düzenleyerek yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Jet Turizm, “Aksaray, Ankara, Batman, Adana, Bolu, Düzce, Gebze, İstanbul, İzmit, Kozluk, Sakarya, Sultanbeyli” varış noktalarına seferleri bulunmaktadır. Firma aynı zamanda içerisinde bulunduğu çağın gerekliliklerini sağlamanın müşteri memnuniyeti açasından yarattığı farkın bilincinde olarak modern tasarıma sahip ve kolay kullanımlı bir web sitesi aracılığı ile yolcu taşımacılığı sektöründe yolcularına hizmet sağlamaktadır. Şirket prensiplerini önce insan ilkesini benimseyerek, büyüyüp gelişirken içerisinde bulunduğu ve başta kendi bünyesinde barındırdığı inşalar olmak üzere insanların kişilik, özlük ve özgürlük haklarını çiğnemeden, hak ve hukuklarına saygı duyarak, zaman kaybı olmamak üzerine kurmuş ve ilerlemeye devam etmektedir.

Şirket kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösterirken bir yandan da sınırsız, kaliteli ve güler yüzlü turizm hizmeti sunmak. Aynı zamanda tüm gelişim faaliyetlerini bir gün ülke ve dünya çapında bilinir bir firma olabilmek için kendisini her geçen gün geliştirirken başta kendi çevresine ve insanlara olan saygısını kaybetmeden ilerlemek. Tüm bunların yanı sıra hizmet anlayışında daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemek ve bünyesinde barınan çalışanlara bu ilkeyi benimseterek, hizmetindeki kalite standartları düşürmeden geçen gün arttırarak çalışma yaşamına devam etmek.” Şeklinde belirlemiştir.

Şirket kendisine vizyon olarak, “Çalışma yaşamı boyunca sürekli gelişim gösterirken misyon dahilinde belirtilen hedeflerden asla şaşmamak ve bu hedeflerin üzerine çıkmak için gerekli olan donanım ve hizmet yapılanmasını kısa zaman içerisinde gereken seviyeye taşımak,” ilkesini benimsemiştir.

Siirt Baykan Jet Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Siirt Baykan Jet Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Adana 90 TL
Ankara - Pozantı 50 TL
Ankara - Diyarbakır 70 TL
Ankara - Gaziantep 60 TL
Ankara - Siirt 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Siirti'n bir numarası" Erol
Her zaman tercih ettiğim firma.
"Memnun kaldım." Misafir
Gerçekten kaliteli bir firma. Fiyatlarına baktığım zaman bu kadar kaliteli olabileceğini düşünmemiştim hiç. Tüm önyargılarımı kırdı diyebilirim. Sürekli sizi tercih edeceğimi bilmenizi isterim yeter ki bu çizginizi hiç bozmayın!