scorecardresearch
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Şanlıurfa otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Şanlıurfa otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Lüks Batman Seyahat 5
Star Diyarbakır 4
Yeni Diyarbakır 4
Metro Turizm 3
Vangölü Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak şehre seyahat etmek için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların kullanıcılarımıza özel indirimlerinden yararlanabilir ve bilet işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 40 civarında firma bulunmaktadır. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şanlıurfa uçak bileti alımlarınızda da sitemiz daima yanınızdadır.

Şehir tarihi ve kültürel birçok güzelliği topraklarında barındırmaktadır. Özellikle semavi dinlerde anlatılan efsane ve mucizelerin çoğunun şehir ve çevresinde geçtiğine inanılmaktadır. Bu nedenle şehir kutsal kabul edilir ve inanç turizmi için de önemli bir duraktır. Otobüs bileti fırsatları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Balıklı Göl, Halfeti, Atatürk Baraj Gölü ve çevresi, Feyzullah Efendi Konağı, Harran ve Hz. Eyyub Türbesi. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın simgesi olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan gölle ilgili anlatılan hikaye; hükümdar Nemrut tarafından cezalandırılan Hz. İbrahim’in ateşe atılacağı yerde yanan ateşin suya odunların ise balığa dönüştüğüdür. Bu nedenle kutsal kabul edilen göl ve balıklar her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünya’nın ilk üniversitesinin kalıntılarını da görebileceğiniz Harran; kubbeli evleri ile meşhurdur. Burada yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirebileceğiniz gibi şehirde en çok tüketilen içeceklerin başında gelen acı bir kahve türü olan mırra da içebilirsiniz. Şehre yolculuk etmek için biletlerinize mobil uygulamamız üzerinden de ulaşbilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Allah için mola verin ya" Misafir
Hiç mola verilmiyor altımıza yapcaktık yemek yiyemedik bune ya 8 saat tuttuk kendimizi
"Rezalet yolculuk" Misafir
Hayatımda gördüğüm en kötü yolculuktu hiç rahat edemedim koltuklar çok dar iki kişi sığmıyor ve otobüs sürekli dur kalk yapıyı 12saatlik yol 16 saat oluyor ...
"İlk defa kötü araçla geldim" Misafir
Klimasız bir arabaya bindik televizyon kötü servis yok daha çok bindiğim bir firma sadece bu araba kötüydü
"Muhteşem " Misafir
Tek tercihim. Tek kelimeyle mükemmel
"" Misafir
Yolculuk iyi geçti
"Kral 63" Misafir
Gerçekten on numara bir firma özlem Batman seyahat personeli Güler yüzlü bir ekip kendilerine teşekkür ederim
"Has Diyarbakır" Misafir
Muavinleri daha kibar olabilir.
"Güzel Gayet iyi" Misafir
Böyle Hizmet Her zaman Talep görür Umarım Devam eder... ÖZ DİYARBAKIR yıllardır İyi Hizmet vermeye devam ediyor...
"Bildirim" Misafir
Yolculuğum genel olarak güzeldi. Ancak büyük bir problem vardı ve beni rahatsız etti. İnternet sitenizden aldığım bileti Şanlıurfa - Yatağan olarak aldım. Ancak araca bindiğimde Yatağan'dan geçilmeyeceğini öğrendim. Güzergahta olmayan bir ilçeye biletimin onaylanmış olması büyük bir sorundur. Ve sırf bu yüzden tekrar bu siteyi ve firmayı kullanmadan önce düşüneceğim. Büyük ihtimalle de kullanmayacağım. Sonuç olarak Aydın'dan aktarma yaparak ulaştım Yatağan'a. Ama biletin onaylanmış olması beni rahatsız etti. Bu rahatsızlığım memnuniyetsizliğe sebep oldu. Saygılar.
"Bilet satışı" Misafir
Sizin siteniz yolu ile aldığımız bilet başkasına da satılmıştı. Geçici bir sıkıntı yaşandı. Şanlıurfa otogarında zaman zaman bu sıkıntı yaşanıyor.