scorecardresearch
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Şanlıurfa otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Şanlıurfa otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Lüks Batman Seyahat 5
Star Diyarbakır 4
Yeni Diyarbakır 4
Metro Turizm 3
Vangölü Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak şehre seyahat etmek için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların kullanıcılarımıza özel indirimlerinden yararlanabilir ve bilet işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 40 civarında firma bulunmaktadır. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şanlıurfa uçak bileti alımlarınızda da sitemiz daima yanınızdadır.

Şehir tarihi ve kültürel birçok güzelliği topraklarında barındırmaktadır. Özellikle semavi dinlerde anlatılan efsane ve mucizelerin çoğunun şehir ve çevresinde geçtiğine inanılmaktadır. Bu nedenle şehir kutsal kabul edilir ve inanç turizmi için de önemli bir duraktır. Otobüs bileti fırsatları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Balıklı Göl, Halfeti, Atatürk Baraj Gölü ve çevresi, Feyzullah Efendi Konağı, Harran ve Hz. Eyyub Türbesi. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın simgesi olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan gölle ilgili anlatılan hikaye; hükümdar Nemrut tarafından cezalandırılan Hz. İbrahim’in ateşe atılacağı yerde yanan ateşin suya odunların ise balığa dönüştüğüdür. Bu nedenle kutsal kabul edilen göl ve balıklar her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünya’nın ilk üniversitesinin kalıntılarını da görebileceğiniz Harran; kubbeli evleri ile meşhurdur. Burada yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirebileceğiniz gibi şehirde en çok tüketilen içeceklerin başında gelen acı bir kahve türü olan mırra da içebilirsiniz. Şehre yolculuk etmek için biletlerinize mobil uygulamamız üzerinden de ulaşbilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Koltuk arkası bilgisayarlar çalışmıyor.." Misafir
Koltuk arkası bilgisayarlar çalışmıyor, kulak hiç kimseye verilmedi. İki kez servis yapıldı. ikincide sadece içecek ikram edildi. Çok kötü bir dinlenme tesisinde mola verdi.
"" Misafir
Biraz gürültü olsa da genel olarak rahat bir yolculuktu. İner inmez hazır duran servis cidden herkes için büyük kolaylıktı. Teşekkürler.
"" Misafir
Otobüsümüz kalkış yerine yarim saat geç geldi ve variş noktasına 3 saat geç yetiştik öğrenci olarak çok mağdur oldum ben programımı yapmıştım ama otobüsün geç gelip vaktinden geç yerine yetişmesi nedeniyle otogarda mahsur kaldım şehir içi otobüslerinin mesaisi dışında yetiştim oysa benim programimda öyle bir şey yoktu...
"Kötü" Misafir
Ulaşım çok kötüydü.
"" Misafir
Arabanın koltuk rahatı vasattı.Muavinin tavırları bilmiş ve umursamazdı.Pek de beğenmedim.
"" Misafir
Otobüs firması beni haberdar etmeden otogara gittiğimde otobüsü iptal ettik dediler.Ortada kaldım otobüs gitmediği için
"Çok kötü" Misafir
Şanlıurfadan binip 4 saatte henüz antebe varmamıs . Arıza yapıp 2 saat bi yerde beklemek zor heleki bi bayan yolcu için . 5 saatlik yolu 8 saatte tamamladık . Hiç memnun kalmadım
"Konforsuz yolculuk" Misafir
Şanlıurfa otogara girmedi,bilet aldigimdan haberleri yoktu,otobüsü kaçırıyor dün,otogarın 300 MT dışına elimde bavulla yürüyerek gittim,otobüs konforlu değildi,90 km üzerinde aşırı sallama ve titreme yapıyordu konforlu değildi,bakıma ihtiyaci var ama baktirilmamis bu devirde böyle araçlarla şehir içi yolculuk bile yapılmaz,Tarsus otogara. Da girmedi,yine uzakta bıraktı,ben bu yolculuğa 50 tl verdim diğer firmalar 45 TL iken genel olarak memnun degilim
"" Misafir
Star Batman firması Urfa yolcularını başka bir firmanın otobüsüne aktararak daha fazla beklememize ve yer sorunu yaşamamıza neden olmuştur, ben zaten aktarma yapmamak için bu firmayı tercih etmiştim, benim için hiç bir artısı yok
"Allah için mola verin ya" Misafir
Hiç mola verilmiyor altımıza yapcaktık yemek yiyemedik bune ya 8 saat tuttuk kendimizi