scorecardresearch
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Şanlıurfa otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Lüks Batman Seyahat 5
Star Diyarbakır 4
Yeni Diyarbakır 4
Metro Turizm 3
Anadolu Tufanbeyli Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak şehre seyahat etmek için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların kullanıcılarımıza özel indirimlerinden yararlanabilir ve bilet işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 40 civarında firma bulunmaktadır. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şanlıurfa uçak bileti alımlarınızda da sitemiz daima yanınızdadır.

Şehir tarihi ve kültürel birçok güzelliği topraklarında barındırmaktadır. Özellikle semavi dinlerde anlatılan efsane ve mucizelerin çoğunun şehir ve çevresinde geçtiğine inanılmaktadır. Bu nedenle şehir kutsal kabul edilir ve inanç turizmi için de önemli bir duraktır. Otobüs bileti fırsatları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Balıklı Göl, Halfeti, Atatürk Baraj Gölü ve çevresi, Feyzullah Efendi Konağı, Harran ve Hz. Eyyub Türbesi. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın simgesi olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan gölle ilgili anlatılan hikaye; hükümdar Nemrut tarafından cezalandırılan Hz. İbrahim’in ateşe atılacağı yerde yanan ateşin suya odunların ise balığa dönüştüğüdür. Bu nedenle kutsal kabul edilen göl ve balıklar her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünya’nın ilk üniversitesinin kalıntılarını da görebileceğiniz Harran; kubbeli evleri ile meşhurdur. Burada yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirebileceğiniz gibi şehirde en çok tüketilen içeceklerin başında gelen acı bir kahve türü olan mırra da içebilirsiniz. Şehre yolculuk etmek için biletlerinize mobil uygulamamız üzerinden de ulaşbilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Önerilerim" Misafir
TV aparatı bozuktu klima çarptı hastalandım güneş bir yandan klima bir yandan sonuç bu soğuk içecek ikramı yoktu
"" Misafir
Genel olarak iyi bir yolculuktu fakat seyahat burada yazılandan 2 saat geç sivasa vardık
"" Misafir
Araçlarda tv yerine film ve müzik koyarsanız daha iyi olur. Internetten bilet alma güvenliği süper daha rahat. Teşekkür ediyorum sizlere
"FENA SAYILMAZ" Misafir
Çok iyi şahane diyemem ama sakin güzel bir yolculuktu.İnternet olsa tabi daha iyi olurdu.
"Otobüsün geç kalması" Misafir
Otogara gittigimde otobüsün 2 saat geç kalacağı söylendi ancak hiçbir şekilde evde iken bilgilendirilmedik başka bir firmadan otobüs bileti aldım boşu boşuna param gitti çok sorumsuz bir firma bir daha asla tercih etmeyecegim
"Yeni Diyarbakır Seyahat Değerlendirmesi" Misafir
Hayatımda geçirdiğim en kötü yolculuk oldu. Urfa'dan Batman'a gidiyordum.Araç Urfa otogarına 40 dakika geç geldi. Ayrıca Diyarbakır'da aktarma yapılacakmış bunun bilgisi başta bize verilmedi. Diyarbakır'da aktarma yapılacak aracı 1 saat 10 dakika boyunca bekledim. Bir daha kesinlikle bu firmayla seyahat etmeyeceğim elimden geldiğinde hiçbir yakınımın da bu firmayla seyahat etmesine izin vermeyeceğim.
"" Misafir
Astoru daha oncede tercih etmistim her seferinde de memnun kaldim. Yalniz bu yolculugumda isinma problemi yasadim otobus soguktu. Onun disinda hersey cok rahatti.
"Bir seyahat şirketi ancak bu kadar yolcusunu süründürür " Misafir
Aracılığınızla biletini almış olduğum metro turizm in 11 arabası 2 defa ayrı zamanlarda aranarak ertelenmiştir. Sorun bununla olmamakla beraber 1 numara almış olduğum biletim hiç umursanmayıp sığıntı gibi neresi boşsa oraya yerleştirilmiş olmam artık bu şirketi tercih etmicem anlamına gelip dolaylı olarak da artik diğer şirketlerden telefon yolu ile biletimi almayı düşündüğümden sizin gibi kaliteli bir siteyi kullanamicak olmanın uzuntusunü yaşamaktayım.
"Benzinlik" Misafir
Tam 6 defa benzinlikte durulurmu ne yakıyo bu araç yolculuğun 1 saati benzinlkte geçti
"Şikayet" Misafir
Şanlıurfa-Adana olarak bilet almamıza rağmen, arabanın bozulduğu belirtilerek Gaziantep'e kadar başka bir firma ile seyahat etmek zorunda kaldık. Gaziantep de araba hazır olmadığı için beklemek zorunda kaldık. ilgili firmaya şikayetimin iletilmesini rica ederim.