Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Şanlıurfa otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Şanlıurfa otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Şanlıurfa Astor Turizm 6
Yeni Diyarbakır 6
Metro Turizm 5
Star Diyarbakır 4
Star Batman 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak şehre seyahat etmek için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların kullanıcılarımıza özel indirimlerinden yararlanabilir ve bilet işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 40 civarında firma bulunmaktadır. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şanlıurfa uçak bileti alımlarınızda da sitemiz daima yanınızdadır.

Şehir tarihi ve kültürel birçok güzelliği topraklarında barındırmaktadır. Özellikle semavi dinlerde anlatılan efsane ve mucizelerin çoğunun şehir ve çevresinde geçtiğine inanılmaktadır. Bu nedenle şehir kutsal kabul edilir ve inanç turizmi için de önemli bir duraktır. Otobüs bileti fırsatları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Balıklı Göl, Halfeti, Atatürk Baraj Gölü ve çevresi, Feyzullah Efendi Konağı, Harran ve Hz. Eyyub Türbesi. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın simgesi olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan gölle ilgili anlatılan hikaye; hükümdar Nemrut tarafından cezalandırılan Hz. İbrahim’in ateşe atılacağı yerde yanan ateşin suya odunların ise balığa dönüştüğüdür. Bu nedenle kutsal kabul edilen göl ve balıklar her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünya’nın ilk üniversitesinin kalıntılarını da görebileceğiniz Harran; kubbeli evleri ile meşhurdur. Burada yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirebileceğiniz gibi şehirde en çok tüketilen içeceklerin başında gelen acı bir kahve türü olan mırra da içebilirsiniz. Şehre yolculuk etmek için biletlerinize mobil uygulamamız üzerinden de ulaşbilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"İyi" Misafir
Fena değil
"Metro Turizm, Şanlıurfa-Konya" Misafir
Urfadan Antepe Otoyola girmedi ve ancak 3 saatte varabildi.
Oturduğum koltukta tv kulaklık girişi bozuk olduğundan kullanamadım.
Şoför, dinlediği radyo sesini haddinden fazla açmıştı.
Urfa-Konya yolculuğunu tek bir ikram ile (sadece içecek) geçiştirdiler..
Bu hatta metroyu bir daha kullanmam galiba..
"" Misafir
Yol üzerinde araç kapasitesinin üzerinde yolcu alındı, Kızıltepe'de bir lastikçide aracın iki lastiği değiştirildi. Lastiklerin tamamının mı patladığını sordum, çünkü ilki değiştirilirken bir sorun olduğu için beklediğimizi düşünmüştüm. İkinci lastik değiştirilirken nedenini sordum. Rutin bir bakım olduğu aracın hiç ara vermeden çalıştığı için başka vakitlerinin olmadığı söylendi. İtiraz ettiğim için diğer lastikleri değiştirmediler. Bir araç uzun yola çıkmadan önce yağ, su, lastik vb. kontrolünün düzenli aralıklarla yapılması seyahat güvenliği açısından son derece önemlidir. Ayrıca otobüs firmasının para kaybetmemek için seyahatim sırasında bana vakit kaybettirdiklerini umursamamaları da seyahat firmasının müşterisine saygı düzeyini de görmemi sağladı.
Teşekkürler....
"Koku" Misafir
Araba korkunc kotu kokuyordu
Sofor surekli sigara iciyordu
Butun her yerde zirt pirt duruyordu
"Koltuk arkası bilgisayarlar çalışmıyor.." Misafir
Koltuk arkası bilgisayarlar çalışmıyor, kulak hiç kimseye verilmedi. İki kez servis yapıldı. ikincide sadece içecek ikram edildi. Çok kötü bir dinlenme tesisinde mola verdi.
"" Misafir
Biraz gürültü olsa da genel olarak rahat bir yolculuktu. İner inmez hazır duran servis cidden herkes için büyük kolaylıktı. Teşekkürler.
"" Misafir
Otobüsümüz kalkış yerine yarim saat geç geldi ve variş noktasına 3 saat geç yetiştik öğrenci olarak çok mağdur oldum ben programımı yapmıştım ama otobüsün geç gelip vaktinden geç yerine yetişmesi nedeniyle otogarda mahsur kaldım şehir içi otobüslerinin mesaisi dışında yetiştim oysa benim programimda öyle bir şey yoktu...
"Kötü" Misafir
Ulaşım çok kötüydü.
"" Misafir
Arabanın koltuk rahatı vasattı.Muavinin tavırları bilmiş ve umursamazdı.Pek de beğenmedim.
"" Misafir
Otobüs firması beni haberdar etmeden otogara gittiğimde otobüsü iptal ettik dediler.Ortada kaldım otobüs gitmediği için