Muş Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Muş otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Muş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Vangölü Turizm 2
Best Van Turizm 2
Metro Turizm 2
Lider Muş Tur 2
Muş Yolu Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Muş otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Muş bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Doğu Anadolu’nun doğal güzellikleri ile ön plana çıkan şehrine ucuz otobüs bileti ile seyahat etmek için ilk olarak sitemizi ziyaret etmelisiniz. Bilet aramanızı neredennereye adresinden yaparak her zaman avantajlı fiyatları listelersiniz. Sonuç ekranında şehre sefer düzenleyen tüm firmaları ve cazip fiyat tekliflerini aynı sayfada görebilirsiniz. Şehre seyahat edebileceğiniz 8 otobüs firması bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden Muş uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra sizin için en uygun otobüs seferini seçerek bilet alımınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Özellikle Urartu döneminden kalma eserlerin ziyaretçi çeken bölge; kış turizmi merkezi olma potansiyeli nedeniyle büyük yatırımlar almaya başlamıştır. Şehirde bulunduğunuz sürede görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün.

Arak Manastırı, Alaeddin Bey Camii ve Hamamı, geleneksel muş evleri, Haspet Kalesi, Künav Mağarası, Yıldızlı Han, Tarihi Murat Köprüsü. Şehre en uygun otobüs bileti sahibi olarak yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz daha birçok eser bulunmaktadır. Arak Manastırı; Arak Farsça’da şarap anlamında kullanılan bir kelimedir. Manastırın bulunduğu Arak şimdiki adıyla Kepenek köyü; eski zamanlarda üzüm yetiştirilen ve üzüm şırası çıkarılan bir yer olduğu için bu isimle anılmıştır.

Karaçavuş Dağları’nın tepelerinden birinde bulunan manastır burada geniş bir düzlük üzerine inşa edilmiştir. Mimari özelliklerinde Roma etkileri görülen eserin; Romalılarla savaştıktan sonra bölgede egemen olan Sasaniler’in halka bir iyi niyet göstergesi olarak yaptırdıkları tahmin edilmektedir. İbadethane yapısının 200 metre kadar ilerisinde de bir çan kulesi bulunmaktadır.

Künav Mağarası; İlk çağlarda yerleşim yeri olarak da kullanıldığı düşünülen mağara 3 km uzunluğa sahiptir. Tavan yüksekliği kimi yerlerinde 35 metreye kadar çıkmaktadır. İki kattan oluşan mağaranın alt katından bir de ırmak akmaktadır. Varto ilçesinden 12 km uzaklıkta yer alan bu doğal güzelliği Kayadelen Köyü’nde görebilirsiniz.

Muş'a geldikten sonra İstanbul'a hızlıca geçiş yapabilir ve İstanbul İzmir otobüs bileti de alarak İzmir'e seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Best Van Turizm" Misafir
Gerçekten berbattı. Ankara otogarına girmeyip kayaş denilen yerde indirdiler. Buradan ne bir otobüs ne bir dolmuş geçiyor. Oraya bosuna Ankara otobüsü yaziyorlar Ankarayla alakası yok yolun kenarında indirdiler resmen.
"Guzel" Misafir
Boyle Host ben hic bir otobuste gormedim aninda ve temiz isini yapiyor boyle bir insanla calistiginiz icin tebrik ederim otobus ilk deneyimimdi bestvan olarak cok konforlu ve guzel seyahat ettim sadece ekranda muzik olmayisi beni uzdu ama Hosttunuza ve kaptaniniza tesekkurlerimi iletirim Basarilarinizin devamini dilerim ...