İzmir Muş Otobüs Bileti

İzmir Muş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1562 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 50dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Muş arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lider Muş Tur firmasıdır.

İzmir Muş bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Muş bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Muş otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Muş Otobüs Biletleri

 İzmir Muş otobüs bileti mi aradınız? İzmir Muş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Selçuk Dönemi’nden kalma eserleri içerisinde barındıran, ören yerleri ile dikkatleri üzerine çeken, Arak Manastırı ve kaleleri ile ünlü olan Muş beldemize İzmir- Muş otobüs bileti alarak rahat bir yolculukla kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Geleneksel Muş evleri, piknik alanları, kayak işletmeleri, ören yerleri, kaleleri, hamamları ve daha birçok yeri ile gezilip görülmeyi bekleyen muş ilimize doğru yolculuğa çıkalım. Yayla olarak kullanımını sürdüren, zirvede kurulu olan Arak Manastırı işçiliği ile gözleri üzerine çekmektedir. Muş’un merkezinde yer alan, Moğol ve Ermeni istilalarına şahit olmuş Muş Kalesi halkın piknik yaptığı park haline getirilmiştir. Selçuklu Dönemi’ne ait bir yapı olan 12 göz barındıran Murat Köprüsü tarihi kalıntıları ile dikkat çekmektedir. Süslemelerinde bitki motifleri yer alan, girişte kaplumbağa kabartması ile dikkat çeken Alaaddin Bey Hamamı tarihten kalma bir yapı olarak dikkat çekmektedir. Yapılan bir kazı sonucu ortaya çıkan Varto Kayalıdere Ören Yeri geçmişte birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır. 14.yy’da yapıldığı tahmin edilen Muş Ulu Camii tüm güzelliği ile ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. Tarihte yeri başka olan bu bölge üzerine sizde sitemiz üzerinden İzmir- Muş otobüs bileti alarak güzel bir gezi için başlangıç yapabilirsiniz. Bölge üzerine sefer yapan VANGÖLÜ Turizm şirketinden ayırtacağınız biletleri ekonomik hale getirebilir ve sıkıntısız bir yolculuk geçirebilirsiniz. Sitemizden alacağınız İzmir- Muş otobüs bileti size birçok imkân ve ayrıcalık şansı da sunmaktadır. 

İzmir Muş otobüs bileti mi aradınız? İzmir Muş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Muş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Muş Tur 150 TL
Muş Yolu Turizm 150 TL
Vangölü Turizm 150 TL
Best Van Turizm 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Muş Hakkında
Nüfus:
156,411
Yüzölçümü:
8.067,16 km²
Plaka:
49
Telefon kodu:
(436)
Otogar:
Muş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.