scorecardresearch

Metro Turizm Batman Otobüs Seferleri

Metro Turizm Batman Otobüs Seferleri

En Popüler Metro Turizm Batman Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metro Turizm Batman Şubeleri

Şube
Telefon
Otogar
04882123387
04882123737

En Popüler Metro Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metro Turizm Batman otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Batman otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Batman online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Batman otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 2 Batman şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Batman yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Batman otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Batman ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Batman Metro Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Batman Metro Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Batman (Merkez) - Otogar 04882123387
Kozluk 04882123737
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
Metrodan bilet aldığım icin cok pişman oldum sefer iptal olduğu halde bana haber verilmedi mağdur oldum
"Muavin koltuğunda oturdum. " Misafir
Yine metro turizmin saçma ve sıkıcı bi yolculuğu ile gelmek zorunda kaldım. Satın aldığım koltuk numarasını başka bayana satan metro turizm önce koridorda gitmem istendi diretincede muavin koltuğunda geldim.