Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Van Batman Otobüs Bileti

Van Batman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 306 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 39dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Van Batman arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Vangölü Turizm firmasıdır.

Van Batman otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Van Batman otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Van Batman otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Van Batman Otobüs Biletleri

 Van Batman otobüs bileti mi aradınız? Van Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Van Batman arası otobüs yolculuğunuz 3 saat 55 dakikadır. İki il arasında ki mesafe 295 kilometredir. Van Batman otobüs biletleri satın almak için sitemizden yolculuk yapmak istediğiniz saate karar verdikten sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Gitmek istediğiniz şehir olan Batman hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim. Batman şehri Güney Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir şehirdir. Dicle Nehri'nin aktığı şehirlerden biri olduğu için önemli bir konuma sahiptir. Batman şehri aynı zaman da petrol rafinerisinin ilk kentidir. Kentte görmeniz geren yerlerden birisi Hasankeyf Kalesi'dir. Hasankeyf Kalesi'ni küçük bir zaman diliminde ziyaret edebilirsiniz. Kale on bin yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bu kale Dicle Nehri'nin kıyı kesiminde yer almaktadır. Kale çok hasar görse de bazı yerleri günümüze kadar sağlam bir şekilde gelebilmiştir. Batman Kenti'ne gidecekseniz hem Dicle Nehri'nin ihtişamını hem de Hasankeyf kalesini görmeden şehirden ayrılmamalısınız. Van Batman otobüs biletleri en uygun fiyatla sitemizde bulunmaktadır. Yolculuğunuz için tv yayını, müzik yayını ve internet seçeneği olan otobüsleri tercih edebilirsiniz. Seyahatiniz esnasında en az bir kere mola verilecektir. İhtiyaç molanız sırasında değerli eşyalarınızı otobüste bırakmamalısınız. Kaybolan ya da çalınan eşyalardan otobüs firması ya da muavin sorumlu tutulmamaktadır. Yolculuğa başlamadan önce valizinizi muavine teslim etmelisiniz. Teslim ettikten sonra muavinin size vereceği koltuk numaranızın bulunduğu kağıdı yolculuk bitene kadar saklamalısınız. Otobüs içerisinde dağıtılan ikramlar ücretsizdir. Dağıtılan sıcak içecekler mutlaka yarım doldurulmalıdır. Otobüs yolculuğunuz esnasında bir istediğiniz ya da şikayetiniz var ise başınızın üzerinde bulunan kırmızı butona basarak muavini çağırabilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlığınız var ise otobüs acil durumlarda küçük molalar verebilmektedir. Van Batman otobüs biletleri aldıysanız sizlere otobüs seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Van Batman otobüs bileti mi aradınız? Van Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Van Batman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 50 TL
Vangölü Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Van Hakkında
Nüfus:
1,070,113
Yüzölçümü:
22.983,06 km²
Plaka:
65
Telefon kodu:
(432)
Otogar:
Van Otogarı
  Batman Hakkında
Nüfus:
420,833
Yüzölçümü:
4.659,21 km²
Plaka:
72
Telefon kodu:
(488)
Otogar:
Batman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.