Ankara Batman Otobüs Bileti

Ankara Batman Otobüs Bileti

Ankara Batman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1010 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 43dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Batman arası giden otobüs firmaları ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Özlem Batman Seyahat firmasıdır.

Ankara Batman bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Batman bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Batman otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Batman Otobüs Biletleri

 Ankara Batman otobüs bileti mi aradınız? Ankara Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Batman  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer almaktadır. Mezopotamya kültürü ve Anadolu kültürünün kesiştiği bir yer olmasından dolayı daha birçok tarihi medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Batman özellikle petrol ve diğer doğal kaynaklar dan dolayı tanısa da Batman'da hem doğal hem de tarihi eserler bakımından oldukça bu gezilecek yer vardır.
Batman ve çevresine yolunuz düşerse Batman'da gezebileceğiniz ve gezi rehberiniz de olması gereken bazı yerler şu şekildedir:
Ankara Batman otobüs bileti alarak Ankara ve çevresinden Batman'a seyahat edebilir seyahat sonucunda birbirinden farklı tarihi yapıları ziyaret edebilirsiniz. Tarihi Malabadi Köprüsü'nü ziyaret edebilirsiniz. Abbasiler zamanında yapıldığı sanılan Malabadi Köprüsü tarihi Mostar köprüsünün bir benzeri şeklindedir. Zeynel Bey türbesi de ziyaret etmenizde fayda olacaktır. Hasankeyf'te Bulunan türbe yanında medrese hamam gibi etmenler  ile donatılmıştır.
Ankara Batman otobüs bileti temin ettikten sonra Batman'da 1984 yılında kurulan Zeki Gümüşçülük Meydanı'na ulaşabilirsiniz. KOSGEB tarafından  geliştirilmesi desteklenen  Zeki Gümüşçülük gümüşçülüğe ile ilgi duyanların gezebileceği beğenilecek bir yerdir.
Yine Batman'dan Hasankeyf'e gidilerek Hasankeyf'te birbirinden farklı doğa harikalarına tarihi kaldıklarını inceleyebilirsiniz.
Ankara Batman otobüs bileti temin etmek için eğer konforunuza düşkün biriyseniz sitemizi ziyaret edebilir ve birbirinden farklı birçok filminin sunmuş olduğu avantajlı, konforlu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Batman'a Ankara'dan direkt olarak sefer bulunmamakla birlikte aktarmalı olarak Batman'a geçebilirsiniz. Ankara Diyarbakır daha sonrada Batman'a gidebileceğiniz gibi Ankara Şanlıurfa Batman  istikametinde kullanabilirsiniz.
 
Ankara Batman otobüs bileti mi aradınız? Ankara Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Batman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Siirt Turizm 100 TL
Star Batman 120 TL
Lüks Batman Seyahat 120 TL
Özlem Batman Seyahat 120 TL
Siirt Petrol 123 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Batman Hakkında
Nüfus:
420,833
Yüzölçümü:
4.659,21 km²
Plaka:
72
Telefon kodu:
(488)
Otogar:
Batman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.