Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
102 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Ankara Batman Otobüs Bileti

Ankara Batman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1010 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Batman arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Batman Seyahat firmasıdır.

Ankara Batman otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Batman güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Batman seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Batman hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Batman şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Batman Otobüs Biletleri

 Ankara Batman otobüs bileti mi aradınız? Ankara Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Batman  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer almaktadır. Mezopotamya kültürü ve Anadolu kültürünün kesiştiği bir yer olmasından dolayı daha birçok tarihi medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Batman özellikle petrol ve diğer doğal kaynaklar dan dolayı tanısa da Batman'da hem doğal hem de tarihi eserler bakımından oldukça bu gezilecek yer vardır.
Batman ve çevresine yolunuz düşerse Batman'da gezebileceğiniz ve gezi rehberiniz de olması gereken bazı yerler şu şekildedir:
Ankara Batman otobüs bileti alarak Ankara ve çevresinden Batman'a seyahat edebilir seyahat sonucunda birbirinden farklı tarihi yapıları ziyaret edebilirsiniz. Tarihi Malabadi Köprüsü'nü ziyaret edebilirsiniz. Abbasiler zamanında yapıldığı sanılan Malabadi Köprüsü tarihi Mostar köprüsünün bir benzeri şeklindedir. Zeynel Bey türbesi de ziyaret etmenizde fayda olacaktır. Hasankeyf'te Bulunan türbe yanında medrese hamam gibi etmenler  ile donatılmıştır.
Ankara Batman otobüs bileti temin ettikten sonra Batman'da 1984 yılında kurulan Zeki Gümüşçülük Meydanı'na ulaşabilirsiniz. KOSGEB tarafından  geliştirilmesi desteklenen  Zeki Gümüşçülük gümüşçülüğe ile ilgi duyanların gezebileceği beğenilecek bir yerdir.
Yine Batman'dan Hasankeyf'e gidilerek Hasankeyf'te birbirinden farklı doğa harikalarına tarihi kaldıklarını inceleyebilirsiniz.
Ankara Batman otobüs bileti temin etmek için eğer konforunuza düşkün biriyseniz sitemizi ziyaret edebilir ve birbirinden farklı birçok filminin sunmuş olduğu avantajlı, konforlu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Batman'a Ankara'dan direkt olarak sefer bulunmamakla birlikte aktarmalı olarak Batman'a geçebilirsiniz. Ankara Diyarbakır daha sonrada Batman'a gidebileceğiniz gibi Ankara Şanlıurfa Batman  istikametinde kullanabilirsiniz.
 
Ankara Batman otobüs bileti mi aradınız? Ankara Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Batman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Siirt Has Turizm 100 TL
Star Batman 100 TL
Siirt Petrol 100 TL
Lüks Batman Seyahat 102 TL
Lider Siirt Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Batman Hakkında
Nüfus:
420,833
Yüzölçümü:
4.659,21 km²
Plaka:
72
Telefon kodu:
(488)
Otogar:
Batman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.