Gaziantep Batman Otobüs Bileti

Gaziantep Batman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 49,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 412 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 33dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Batman arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Gaziantep Batman bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Batman bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Batman otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Batman Otobüs Biletleri

Gaziantep Amasya otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Amasya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Gaziantep Batman arası otobüs yolculuğunuz 4 saat 30 dakika sürecektir. Verilen molalar ile birlikte bu süre uzayabilmektedir. İki il arasında ki mesafe toplamda 403 kilometredir. Gaziantep Batman güzergâhında Şanlıurfa ve Diyarbakır illerinden geçersiniz. Bu güzergâh hemen hemen bütün otobüs firmaları için aynıdır. Fakat bazı firmalar farklı bir güzergâhı tercih edebilmektedir. Gaziantep Batman otobüs biletlerini birçok firma ve fiyat seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. Batman şehri Güney Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan 550.000 nüfuslu bir şehirdir. Kent Türkiye'nin 72. ilidir. Dicle Nehri'nin aktığı şehirlerden biri olduğu için önemli bir konuma sahiptir. Batman şehri aynı zaman da petrol rafinerisinin ilk kentidir. Rafineri 1955 yılında kurulmuştur. Rafinerinin ham petrol kapasitesi 1 milyon tonun üzerindedir. Bu rafineri 1956 yılında üretime başlamıştır. Kent aynı zaman da kumaşları, yün çorapları ve işlemeleri ile de ünlüdür. Ziyaretiniz esnasın da bu eşyalardan satın alarak sevdiklerinize hediyeler götürebilirsiniz. Bu hediyelik eşyaları kent merkezin de birçok mağaza da kolaylıkla bulabilirsiniz.
Batman kentine yolculuğunuz bittiği zaman biraz vakit ayırabiliyorsanız mutlaka görmeniz gereken tarihi ve doğal güzellikler bulunmaktadır. Vaktiniz az ise bile Hasankeyf Kalesi'ni küçük bir zaman diliminde ziyaret edebilirsiniz. Kale on bin yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bu kale Dicle Nehri'nin kıyı kesiminde yer almaktadır. Hasankeyf Kalesi tarihte 300 yıl boyunca Bizanslılar tarafından Türbe gibi kullanılmıştır. Kale de iki kapı bulunmaktadır. Bu kapılardan bir tanesi Dicle Nehri'ne inmek için yapılan merdivenlerin başındadır. Kale çok hasar görse de bazı yerleri günümüze kadar sağlam bir şekilde gelebilmiştir. Batman Kenti'ne gidecekseniz hem Dicle Nehri'nin ihtişamını hem de Hasankeyf kalesini görmeden şehirden ayrılmamalısınız. Gaziantep Batman otobüs biletlerinizi aldıysanız sizlere seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Gaziantep Batman otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Batman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Diyarbakır 54 TL
Siirt Has Turizm 55 TL
Lüks Batman Seyahat 55 TL
Star Batman 55 TL
Lider Siirt Turizm 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Batman Hakkında
Nüfus:
420,833
Yüzölçümü:
4.659,21 km²
Plaka:
72
Telefon kodu:
(488)
Otogar:
Batman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.