Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Otobüs Seferleri

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Balıkesir Uludağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Şubeleri

Şube
Telefon
Meydan
214 07 82
Terminal
212 63 94
613 36 62
Kuşadası Çevreyolu
613 36 00
 

neredennereye.com,
Balıkesir Uludağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Şubeleri

Balıkesir Uludağ Turizm yaygın ulaşım ağı ile Aydın ilinde bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Aydın ilinde yer alan Balıkesir Uludağ Turizm şubelerine ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs bileti için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Otobüs Bileti

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve firma şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın

Aydın Balıkesir Uludağ Turizm şubeleri ,Aydın Balıkesir Uludağ Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Aydın Balıkesir Uludağ Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Aydın (Merkez) - Meydan 214 07 82
Aydın (Merkez) - Terminal 212 63 94
Kuşadası 613 36 62
Kuşadası - Kuşadası Çevreyolu 613 36 00
- HEMEN SATIN AL ! -
Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Servisleri ve Güzergahları
1. Bölge
Otogar, Tansaş, Mc Donald's, İmamhatip, Kırmızı Minare, Şehir Meydanı
100 üzerinden
67Puan
0%
33%
67%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tlg" Misafir
İlk yolculuğumdu uludağ firması ile ortalama bir firma izlenimi verdi. Tv dışında internet ,film,müzik yoktu lcd ekranda. Genel olarak memnun oldum
"Kötü " Misafir
Otobüs Şöförü Çok Asabi ve sinirliydi ikram hiç Yapılmadı ve Eğlence Hizmetinden yararlanamadım arızalı denildi. saat 23-45 de olan sefere 00-17 de binmiş olum 00-30 da hareket etmiştir.
"Balikesir uludag " Misafir
Balıkesir uludağ firması genel olarak tercih ettiğim bir firma fakat dünkü yolculugumuz kaptan'in gereksiz riskler alması nedeniyle eşimi bir hayli korkuttu.ayrıca istediğim su haricinde herhangi bir ikram olmadı.