scorecardresearch

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Otobüs Seferleri

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Otobüs Seferleri

En Popüler Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Balıkesir Uludağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Şubeleri

Şube
Telefon
Meydan
214 07 82
Terminal
212 63 94
613 36 62
Kuşadası Çevreyolu
613 36 00
 

neredennereye.com,
Balıkesir Uludağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Aydın otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Aydın otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Balıkesir Uludağ Turizm Aydın online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Balıkesir Uludağ Turizm Aydın otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Balıkesir Uludağ Turizm firmasının 4 Aydın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Aydın yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Balıkesir Uludağ Turizm firmasının Aydın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Balıkesir Uludağ Turizm firmasının Aydın ve çevresinde 4 şubesi bulunmaktadır. 
Aydın Balıkesir Uludağ Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Aydın Balıkesir Uludağ Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Aydın (Merkez) - Meydan 214 07 82
Aydın (Merkez) - Terminal 212 63 94
Kuşadası 613 36 62
Kuşadası - Kuşadası Çevreyolu 613 36 00
- HEMEN SATIN AL ! -
Balıkesir Uludağ Turizm Aydın Servisleri ve Güzergahları
1. Bölge
Otogar, Tansaş, Mc Donald's, İmamhatip, Kırmızı Minare, Şehir Meydanı
100 üzerinden
60Puan
0%
0%
100%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kötü " Misafir
Otobüs Şöförü Çok Asabi ve sinirliydi ikram hiç Yapılmadı ve Eğlence Hizmetinden yararlanamadım arızalı denildi. saat 23-45 de olan sefere 00-17 de binmiş olum 00-30 da hareket etmiştir.
"Balikesir uludag " Misafir
Balıkesir uludağ firması genel olarak tercih ettiğim bir firma fakat dünkü yolculugumuz kaptan'in gereksiz riskler alması nedeniyle eşimi bir hayli korkuttu.ayrıca istediğim su haricinde herhangi bir ikram olmadı.