Yolcu Sayısı
1

Balıkesir Uludağ Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Balıkesir Uludağ Turizm

Şubeler

Balıkesir Uludağ Turizm Ankara Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Ankara (Merkez)ANKARA 55 0533 664 0312A.Ş.T.İ.OTOBÜS TERMİNALİ NO:55 ANKARA SÖGÜTÖZÜ
Ankara (Merkez)Aşti0312 224 1362A.Ş.T.İ.OTOBÜS TERMİNALİ NO: ANKARA SÖGÜTÖZÜ
Ankara (Merkez)Demetevler0312 334 7398
Ankara (Merkez)Etlik0312 321 8090ETLİK CAD.TEVFİK SAĞLAM SOK.64/E ETLİK/ANKARA
Ankara (Merkez)Kızılay0312 425 9084
Ankara (Merkez)Kızılay 20312 425 8191İzmir Cad. PTT Karşısı No:47
KeçiörenTepebaşı0312 361 5155
Polatlı0312 623 4844Yeni mahalle hacı bayram Veli bulvarı no: 7/1 Polatlı Ankara

Şubeler Hakkında

Balıkesir Uludağ Turizm Ankara Şubeleri
Balıkesir Uludağ Turizm yaygın ulaşım ağı ile Ankara ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Ankara ilinde yer alan Balıkesir Uludağ Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Balıkesir Uludağ Turizm Ankara Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Ankara Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Ankara Balıkesir Uludağ Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

74 %
Toplam Yorum Sayısı (7)
Balıkesir Uludağ Turizm


Çok İyi
32 % (6)
İyi
32 % (6)
İdare Eder
16 % (3)
Kötü
16 % (3)
Çok Kötü
5 % (1)

hiç güzel bir yolculuk olmadı en önemli sebebi arabanın eski olması ve konforsuz olmasıydı.

Genel manasıyla iyiydi.

yolculuk turgutluya kadar gayet güzeldi servis elamanı tüm yolculara en iyi şekilde ikram ve davranış sergiledi. fakat şöför değişiminden sonra olan oldu.yeni gelen kaptan ben turgutlu da ucak denilen mevkide inmek istediğmde (bunu daha önce bildirmiştim servis elamanına) daha önce durduğunu ozaman niye inmediğimi bu otobüsün belediye otobüsü olmadığını her istediğin yerde inemeyeceğini belirterek durmadı ve devam etti bu arada otoboson içinde tüm yolcuların duyacağı şekilde benimle tartıştıma ya devam etti ve 2.3 km sonra nihayet durdu. bu tartışmadan kim kazandı şöför mü yoksa ben mi otobüste zaten tüm yolculuk boyunca 15--20 kişi vardı bu fevri davranış başta firmanız olmak üzere büyük puan kaybı oldu.

"not"

14 saat suren bir ankara balikesir yolculugu...

"uludağ turizm"

Ankara Bursa arası seyahaat ettim. Firma otobüsü konforlu, servis iyi şöför kurallara uygun olarak hareket etti. Ancak; diğer bütün firmalar gece 23 den sonra şehir merkezinden terminale gittikleri halde şöföre rica etmemize rağmen çevre yolunu kullandı. Oysaki benimgibi iki üç kişi yüksek ihtisas(eski fakülte) durağında inmek istiyordu. Bunun dışında bir sorun yok....


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr