scorecardresearch
Amasya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Amasya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Amasya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Iğdırlı Turizm 4
TorosNet Turizm 2
Vangölü Turizm 2
Tokat Yıldızı 2
Niksarkale Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Amasya otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Amasya bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Batı Karadeniz’de yer alan Amasya’ya en uygun otobüs bileti ile seyahat etmek için aramanızı sitemizden yaparak; avantajlı yolculuğunuz için ilk adımı atabilirsiniz. Neredennereye’de şehre sefer düzenleyen 60’a yakın firmanın biletlerini indirimli fiyatlarla bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizden Amasya uçak bileti de satın alabilirsiniz.

Örneğin İstanbul Amasya otobüs bileti almak istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken arama kısmına seyahat edeceğiniz iki şehri ve seyahat tarihinizi ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun zamanda gerçekleşen seferleri listeler ve aralarında seçiminizi yaparsınız. Seferinizi belirledikten sonra biletinizi satın almak için anlaşılabilir yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli.

Osmanlı’nın en önemli sancağı olarak padişahların yetiştiği bir şehir Amasya. Bu nedenle bir çok tarihi yapıya da ev sahipliği yapmakta. En ucuz otobüs bileti sahibi olarak şehre seyahat edebilir ve tüm medeniyetlerden kalma bu eserleri yerinde görebilirsiniz. Önemli kara yolu bağlantılarına yakın olması nedeniyle şehre ülkenin her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerleri ise şöyle sıralayabiliriz. Alçak Köprü, Amasya Arkeoloji Müzesi, Amasya Kalesi, Aynalı Mağara, Boraboy Gölü, Çelebi Mehmet Medresesi, Ferhat Su Kanalı ve Hatuniye Camii. Şehre 60 civarında firma sefer düzenlemektedir. Bu otobüs firmaları arasında şehre en sık seyahat edenler; Amasya Mertur, Lüks Amasya İtimat ve Mis Amasya Tur’dur.

Tüm bu firmalar hakkında bilgi ve fikir edinmek için yolcu yorumlarını okuyabilirsiniz. Sitemizde yolcuların firma hizmetleri ile ilgili puanlamalarını da görebilirsiniz. Yeşilırmak tarafından beslenen bereketli topraklarında yetişen leziz elması için bile gidilebilecek bir şehir Amasya. Seyahatleriniz için bilet işlemlerinizi sitemizden gerçekleştirebildiğiniz gibi bunun için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza AppStore ve Google PlayStore üzerinden ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Amasya otobüs firmaları bilgilerine bakarak Ankara Amasya otobüs bileti alabilir ve Ankara'dan Amasya'ya gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Servis sıkıntısı" Misafir
sabah 4 de Ankaradan Amasya otogarına vardım. Lakin otogardan 5.20 de ayrılmak zorunda kaldım servis yüzünden. Diğer gelecek olan araba bekleniyormuş. Sabahın o soğunda kendi başıma onca saat beklemek zorunda kaldım. Geçen seferde aynısı oldu. Ben sürekli seyahat eden biriyim. Bu yüzden bir daha tercih etmeyeceğim.
"Yolculara davranış şekli " Misafir
Gerçekten geçirdiğim en rahat ve keyifli yolculuklardan biriydi. Teşekkürler
"" Misafir
Kesinlikle. Memnun değilim
"" Misafir
Arabada sayımızın çok az olmasına rağmen çok aşırı kötü koku vardı. Benimde astımım olduğu için çok zorluk çektim nefes almakta zorlandım.
"Yolculuk" Misafir
Oturduğum koltukta tv bölümü çalışmıyordu. Ne şarj edebildim ne başka bir şey . Başka yere geçeyim diyorum ordan kaldırıyorlar yerinize geçin diyorlar. Hem mağdur bırakıp hem de ahkam kesiyorlar.
"" Misafir
Otobüs tam 45 dk geç geldi. Tarafımıza bildirilmedi. Yazıhaneye defalarca gecikmesi hakkında sorulduğu halde gelmek üzere diye geçiştirildi.
"İKRAM SERVİSİ HAKKINDA" Misafir
GECE 1.30 CİVARI MOLADAN SONRA İKRAM SERVİSİ GEREKSİZDİ. OTOBÜSÜN IŞIKLARINI ÇOK GEÇ KAPATTILAR. RAHATSIZ EDİCİ BİR YOLCULUKTU.
"Ankara seyahat hk." Misafir
Herşey mükemmeldi
"Amasya Ankara Seferi" Misafir
Yerimden kalkıp başka yere oturmamı, bir bayanın ayakta kaldığını, erkeğin yanına oturmak istemediğini söylemeleri dışında göze batan bir durum yoktu.
"" Misafir
Itimat ve guven veren personel temiz bir arac iyi fakat cok daha iyi olabilir,2-1 olsa daha keyfli bir yol olabilir.kolayliklar dilerim.