scorecardresearch
Adapazarı Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Adapazarı Otobüs Firmaları

Adapazarı otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Narlıca Seyahat 7
Genç Turizm 6
Metro Turizm 4
Şanlıurfa Astor Turizm 4
Güney Lüks Adana Seyahat 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Adapazarı’na ucuz otobüs bileti ile seyahat edebilmek için aramanızı Sakarya olarak yapmanız gerekmektedir. Çünkü Sakarya şehrinin merkez ilçesi olan Adapazarı şehirde merkez olarak kullanılan otogara ev sahipliği yapmaktadır. Burada bulunan otogardan şehrin farklı noktalarına servisler ve minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde şehir içinde otogara ulaşmak da kolaylıkla sağlanabilir. Sakarya özellikle İstanbul’a yakınlığı ve önemli kara yolu bağlantılarının üzerinde olması nedeniyle yılın her döneminde yoğun bir trafik üstlenmektedir. Firmalar tarafından şehir aynı zamanda bir aktarma merkezi olarak da görülmektedir. Bu özellikleri ile şehre hemen her ilden direkt seferler ile ulaşmak mümkündür. Çünkü İstanbul’a giden ataçların hepsi Sakarya üzerinden yollarına devam ederler.

En uygun otobüs bileti ile seyahat edilebilen şehrin; yazlık ilçeleri ile özellikle Bizans ve Osmanlı döneminden kalma eserleri şehrin en ilgi çeken yerleridir. Justinianus ve 2. Beyazıt Köprüsü, Orhan Camii, Rüstempaşa Camii, Harmantepe Kalesi, ve Deprem Müzesi şehirde görülebilecek eserler arasında. Hangi şehirde olursanız olun biletlerinizi online olarak sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Arama sonucunda karşınıza çıkan ekranda otobüs firmalarının sağladığı en avantajlı fiyatlarla biletlerini, güzergah ve araç detaylarını görebilirsiniz.

Pratik bir şekilde bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabileceğiniz uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Böylece bulunduğunuz her yerden birkaç dakika içinde biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Seyahatlerinizde tercih ettiğiniz firmalar ve hizmetleri hakkında yorumlarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz. Ayrıca biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların yorumlarından faydalanarak da Adapazarı otobüs firmaları hakkında fikir edinebilirsiniz. Adapazarı İstanbul otobüs bileti alarak Adapazarı'ndan İstanbul'a seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Yurum" Misafir
Araba 2 saat geç kaldi . Keşke haber versa daha iyi olur
"Genel bakış" Misafir
Antalya Toros gitmiş olduğu düzergahlarda yolculuk yaparsam Antalya Torosu seçerim...
"Bilet iptali" Misafir
Biletimizi iptal ettirdigimizden bir yorum yapamayacagim
"Hic memnun kalmadim " Misafir
Hic memnun kalmadim aracın özelliklerinin hic biri araçta yoktu
"Adapazarı - Ankara seyahatim." Misafir
Otobüslerde rahatsız edici bir şanjuman sesi vardı ses izolasyonu mu zayıf şanzuman mı eski bilemiyeceğim.
Devamlı otobüs seyahati yaptığım için mukayese edebiliyorum. Bu seyahatte herhangi bir olumsuzluk yaşamamış olmamıza rağmen aracın yoldaki hali beni tedirgin etti.
Şoför yardımcısı arkadaşın elinden telefon düşmedi. Öylesine ki ikram servisi yaparken bile cep telefonuna cevap veriyordu. Üzerimize sıvı dökülmemesi ya onun ustalığından ya bizim şansımızdandı bilemiyorum.
Başarılar dilerim.
"Şikayet" Misafir
Eğlence ünitesi her iki koltuktada çalıştırılamadı ve usb girişleride bozuk
"Degenlendirin" Misafir
Geldiğim metro turizm otobüsü cuma 11 de adapazarı ankara arası yolculuğum da rahatlikta sıkıntı yoktu fakat hostes bence metro turizme yakışmiyor daha iyi bir hostes olmasını isterim turkiyenin en buyuk turizmi bunları elemesi lazim
"" Misafir
Televizyon ve radyo diye bir seçenek sunmussunuz fakat sinyal yok yazıyor izlenmeyecekse televizyon yahut dinlenmeyecekse radyo bu seçenekleri kaldırmalısınız
"Pesss!!!..." sitem
Geçen hafta Hendekten ilk kez bu firmanın arabasıyla yolculuk ettim ama inanınki pişman oldum.

O kadar çok yolculuk ederim hayatımda ilk kez böyle bir rezillikle karşılaştım.Otobüs şöförü resmen sarkıntılık etti,evli olduğumu söylememe rağmen...Bir daha yolculuk etmeye korkar oldum vallahi.Yetkililere duyurulur kime güvenicez biz?
"" boysf
daha önce başka bir firma ile seyyahat yapmıştım ama şimdi ne kadar yalnış yaptığımı anladım. ailem de anadolu seyyahat ile yolculuk larını dewamlı anadolu ile yapıyor yani bende artık büyük sözü dinliyorum teşekkürler