Yolcu Sayısı
1

Silivri otobüs bileti

Silivri Otobüs Bileti

En popüler Silivri otobüs rotaları

Silivri otobüs bileti fiyatları, Silivri otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Silivri otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇorluSilivri69 TL43
BayrampaşaSilivri90 TL37
İstanbulSilivri90 TL37
AlibeyköySilivri90 TL37
GebzeSilivri179 TL21

Silivri otogarı

  • Silivri(212) 728 28 08

Silivri otobüs biletleri

Silivri ilçesinin ismini genellikle cezaevi ile sıklıkla duymaya alışkın olan okuyucularımız için onlara Silivri ilçesi hakkında merak edilen yerleri ve doğal güzelliklerin tanıtımı hakkında detaylı olarak bilgiler sunmaya çalışacağız.
İstanbul ilinin dışında bulunan bu güzel ilçemizde özellikle tarihi eserlerin pek fazla yer almadığını belirterek başlamak istiyoruz. Bölgede bulunan birçok yapının günümüze kadar sağlıklı bir şekilde gelememesinden dolayı ilçeye gelenlerin ilk olarak doğal güzelliği sayesinde karşımıza çıktığını belirtmek istiyorum.
Liman kenti olma özelliği ile bilinen Silivri ilçesinde özellikle Bizanslılar ve Osmanlı devleti bu ilçede son derece önemli ticaret merkezleri oluşturmuştur. Sahil kenarında bulunan bu ilçemize gelen konuların genellikle sahil kenarında bulunan mekanlarda zaman geçirdiklerini düşündüğümüz zaman ilçenin genel özelliği hakkında bilgi edinme fırsatını yakından tanımak gerekecektir.
Osmanlı devletinin tarihinde son derece önemli bir yere sahip olan bu güzide ilçemize gelenlerin ilk olarak sahil kenarlarında bulunan doğal güzellikleri yerinde görmeleri sizlerin açısından son derece önem arz etmektedir. İstanbul’da bulunan birçok eseri de yakından inceleme fırsatı bulan ziyaretçilerin Silivri ilçesine ziyaret etmek için biraz zorlu bir yolculuk yapmaları gerekmektedir. Özellikle İstanbul’un biraz dışında olmasından dolayı ve İstanbul’un trafiğini düşündüğümüz zaman Silivri’ye gelecek olan müşterilerin ulaşım konusunda sıkıntılar yaşayacağını düşünüyoruz. Ancak bu konuda Silivri’de geçireceğiniz güzel anlar sayesinde bu zorlu yolculukları kısa zamanda unutacaksınız. Silivri otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr