Silivri Otobüs Bileti

Silivri Otobüs Bileti

Silivri Otobüs Biletleri

Silivri ilçesinin ismini genellikle cezaevi ile sıklıkla duymaya alışkın olan okuyucularımız için onlara Silivri ilçesi hakkında merak edilen yerleri ve doğal güzelliklerin tanıtımı hakkında detaylı olarak bilgiler sunmaya çalışacağız.
İstanbul ilinin dışında bulunan bu güzel ilçemizde özellikle tarihi eserlerin pek fazla yer almadığını belirterek başlamak istiyoruz. Bölgede bulunan birçok yapının günümüze kadar sağlıklı bir şekilde gelememesinden dolayı ilçeye gelenlerin ilk olarak doğal güzelliği sayesinde karşımıza çıktığını belirtmek istiyorum. 
Liman kenti olma özelliği ile bilinen Silivri ilçesinde özellikle Bizanslılar ve Osmanlı devleti bu ilçede son derece önemli ticaret merkezleri oluşturmuştur. Sahil kenarında bulunan bu ilçemize gelen konuların genellikle sahil kenarında bulunan mekanlarda zaman geçirdiklerini düşündüğümüz zaman ilçenin genel özelliği hakkında bilgi edinme fırsatını yakından tanımak gerekecektir. 
Osmanlı devletinin tarihinde son derece önemli bir yere sahip olan bu güzide ilçemize gelenlerin ilk olarak sahil kenarlarında bulunan doğal güzellikleri yerinde görmeleri sizlerin açısından son derece önem arz etmektedir. İstanbul’da bulunan birçok eseri de yakından inceleme fırsatı bulan ziyaretçilerin Silivri ilçesine ziyaret etmek için biraz zorlu bir yolculuk yapmaları gerekmektedir. Özellikle İstanbul’un biraz dışında olmasından dolayı ve İstanbul’un trafiğini düşündüğümüz zaman Silivri’ye gelecek olan müşterilerin ulaşım konusunda sıkıntılar yaşayacağını düşünüyoruz. Ancak bu konuda Silivri’de geçireceğiniz güzel anlar sayesinde bu zorlu yolculukları kısa zamanda unutacaksınız. Silivri otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz. 
 
Silivri - 5 Günlük Hava Tahmini
20 Haz Çarşamba
parçalı az bulutlu
24,4 °C
parçalı az bulutlu
21 Haz Perşembe
hafif yağmur
22,5 °C
hafif yağmur
22 Haz Cuma
hafif yağmur
21,7 °C
hafif yağmur
23 Haz Cumartesi
hafif yağmur
27,8 °C
hafif yağmur
24 Haz Pazar
hafif yağmur
27,1 °C
hafif yağmur