Yolcu Sayısı
1

Piraziz otobüs bileti

Piraziz Otobüs Bileti

En popüler Piraziz otobüs rotaları

Piraziz otobüs bileti fiyatları, Piraziz otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Piraziz otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AkçaabatPiraziz170 TL32
VakfıkebirPiraziz120 TL27
BeşikdüzüPiraziz120 TL26
TermePiraziz170 TL25
ÇarşıbaşıPiraziz120 TL25

Piraziz otobüs biletleri

Karadeniz bölgesinde bulunan Giresun ilimiz hakkında sık sık sorular ile karşı karşıya kalmaktayız. Özellikle bu eserler arasında son derece dikkat çeken Piraziz ilçesi merak edilen ilçelerin başında geliyor.
İlçede bulunan doğal güzelliklerin Karadeniz bölgesine yapılan önemli bir güzelliğe sahip olduğunu belirtmek istiyorum. Ancak ilçenin bünyesinde tarihi eser kalıntılarının bulunmamasından dolayı bu bölgeye gelenlerin ilk olarak ziyaret ettikleri bölgelerin başında sahil kenarı ve yeşillikler gelmektedir. Doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken bu ilçemizde özellikle yaz aylarında turizm sezonu büyük hareketlilik yaşamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise Karadeniz bölgesine has olan özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmesi. Yayla bakımından son derece önemli doğal güzellikleri bünyesinde barındıran Piraziz ilçesinde yaz aylarında bölgeye has şenlikler düzenlenmektedir.
Yaylada yapılan bu şenliklere yabancı turistlerin geldiğini söylemek yanlış olacağından dolayı genellikle yerli turistler dikkat çekmektedir. Yaz aylarında bölgenin sahil kenarında bulunmasından dolayı doğal güzellikleri bünyesinde barındırması tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
Kale olarak da birçok eseri bünyesinde tutan güzide ve şirin ilçemizde özellikle bu kalelerin tarih sahnesinde çok önemli roller almadığından dolayı eserler dikkat çekici özelliğini bünyesinde barındırmıyor. Bu durum karşısında tek yapmanız gereken Piraziz ilçesine geldiğiniz zaman boş vakitlerinizde bu kaleleri ziyaret etmek olacaktır. Ancak diğer türlü yayalarda son derece güzel vakit geçirme şansı elde etmiş olacaksınız. Piraziz otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından keşfedebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr