Yolcu Sayısı
1

Milas otobüs bileti

Milas Otobüs Bileti

En popüler Milas otobüs rotaları

Milas otobüs bileti fiyatları, Milas otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Milas otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İzmirMilas224 TL23
BursaMilas649 TL15
SökeMilas135 TL14
BayrampaşaMilas599 TL10
İstanbulMilas599 TL10

Milas otogarı

  • Milas(252)

Milas otobüs biletleri

Muğla’nın küçük ve sevimli turizm merkezi Milas ilçesine rotanızı çevirdiyseniz otobüs biletiniz için Neredennereye.com’u ziyaret edebilirsiniz. Tüm Milas otobüs firmalarını inceleyip, bu firmalar hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz sitemizde istediğiniz gün ve tarihte Milas otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Muğla’nın en bilinen ilçesi Bodrum her zaman ön planda olduğu için Milas ilçesi keşfedilmeye değer saklı bir cennet olarak geri planda kalmıştır. Özellikle tarihi yapılarıyla bilinen Milas ilçesine birçok otobüs firması hareket düzenlemektedir. Milas otobüs bileti seferi düzenleyen firmanın özellikleri ve kalitesi hakkında sitemiz aracılığı ile bilgi edineceksiniz. Milas’a giden otobüsünüzde internet, koltuk arkası ekran, televizyon, müzik gibi özellikleri istiyorsanız, sitemiz üzerinden bu özellikleri ait firmaları görüntüleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca molası bol olan otobüs firmaları da Milas’a ulaşırken daha az yorulmanıza yardımcı olacak ve çevre illeri keşfetmenizi sağlayacaktır.
Milas’a en fazla İstanbul, Bursa, Muğla ve İzmir destinasyonlarından yolculuk yapılıyor. Bodrum’a yakınlığı ile bilinen ilçeye, Bodrum yolculuklarında da yol üzerinde uğranılmaktadır. Milas’a vardığınızda Muğla köftesi ile güne başlayabilir, yasak aşkın kenti Antik Stratonikeia ziyaret ederek huzurlu bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Milas Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr