Yolcu Sayısı
1

Tüm Midyat Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Midyat otogarı

  • Midyat(482)

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Midyat şehrine günlük toplam 15 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Midyat için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Mersin → Midyat güzergahında günlük ortalama 4 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 80 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Mersin → Midyat otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Gebze → Midyat güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 150 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 3 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Gebze → Midyat otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Gazipaşa → Midyat güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 2 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 650 TL’dir. Online Gazipaşa → Midyat otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr