Midyat otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Midyat Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Midyat şehrine günlük toplam 5 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Midyat için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Adana - Midyat güzergahında günlük ortalama 4 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 70 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Adana - Midyat otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise İzmir - Midyat güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 150 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 3 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve İzmir - Midyat otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.