Yolcu Sayısı
1

Gaziantep Midyat Otobüs Bileti

Gaziantep Midyat Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Martur Turizm
300 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
400 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
400 TLBilet Al

Gaziantep Midyat Arası

 • En Ucuz Sefer300,00 ₺
 • Gaziantep → Midyat Arası Kaç Km355482 km
 • Gaziantep → Midyat Arası Kaç Saat5sa 17dk
 • Günlük Sefer Sayısı13
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMidyat Seyyidoğlu
 • Sefer Yapan Firma Sayısı3

Gaziantep Midyat Online Otobüs Bileti
Gaziantep Midyat otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Gaziantep Midyat güzergahı için arama yapın, Gaziantep - Midyat arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Gaziantep ve Midyat Şehirlerinde Ulaşım
Gaziantep ve Midyat şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Gaziantep Midyat seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Midyat hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Gaziantep → Midyat Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep - Midyat arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Gaziantep - Midyat otobüs bileti fiyatı en ucuz 300,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Martur Turizm tarafından satılmaktadır.

Gaziantep - Midyat arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Gaziantep - Midyat arasında günlük ortalama 3 firma 13 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Martur Turizm, Midyat Seyyidoğlu, Yeni Midyat Seyahat.

Gaziantep - Midyat arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Gaziantep - Midyat arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 17dk sürmektedir.

Gaziantep - Midyat arası uzaklık kaç km?
Gaziantep - Midyat arası karayolu ile 355482 km'dir.

Gaziantep Midyat Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve sanayi, tarım gibi birçok alanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş şehri olarak kabul edilen ilidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Gaziantep Otogarı içinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gaziantep, halk arasında bilinen adı ile “Antep” Türkiye’nin yakın dönem tarihi açısından önemli bir şehirdir. “Doğu’nun Paris’i” olarak anılan şehir Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün direniş ve başarılar neticesinde isminin başına “Gazi” unvanı almıştır. Tarıma elverişli arazileri, on binlerce yıllık tarihi geçmişi, bugün sınırları içerisinde barındırdığı çok sayıda tarihi ve kültürel değeri ile birlikte cazibe merkezi şehirlerinden bir tanesidir. Gaziantep Kalesi de ilde yer alan en önemli tarihi noktalardan bir tanesidir. Kale, zaman içinde şehrin sembolü haline gelmiştir. Köklü tarihinin şehre kattığı özelliklerden biri de kendine has bir mutfak kültürünün ortaya çıkmasıdır. Gaziantep ile özdeşleşmiş olan baklava tüm dünyada tanınan bir tatlı olmuştur.Gaziantep, konum itibari ile eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş olan bir şehirdir. Bu nedenle bu bölgede yerleşimin geçmişi M.Ö 10.000’li yıllara kadar uzanmaktadır. Bu özelliği ile şehir, yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın da en eski yerleşim noktalarından biridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarına giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Gaziantep - Midyat otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Midyat, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Mardin ilinin bir ilçesidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Mardin - Midyat ya da doğrudan Midyat otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Midyat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Midyat, dinlerin (İslam, Hristiyanlık ve Yezîdîlik) ve dillerin (Türkçe, Kürtçe, Arapça ve Süryanice) buluşma noktasıdır. MÖ 9. yüzyıl Asur tabletlerinde Matiate olarak tanımlanır. "Matiate", Aramice/Süryani bir isimdir ve "mahallesim", "vatanım", demektir. Asur kralı II. Asur Nasırpal Tur Abidin'in Aramileri talan ettikten sonra, bu savaşın tarihi tablalar yazılmıştır. Midyat'taki ilk Süryani Hristiyanlar da mağaralarda yaşardı. Midyat tarih boyunca birçok kez kuşatılıp talan edilmiştir. 1930 yılından sonra kasaba yeniden canlanmış: Kiliseler, evler ve bazı mekanlar onarılmıştır.

Gaziantep - Midyat otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Gaziantep - Midyat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Gaziantep → Midyat En Uygun Otobüs Biletleri

Gaziantep Midyat otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Midyat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Midyat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Martur Turizm300 TL
Midyat Seyyidoğlu400 TL
Yeni Midyat Seyahat400 TL

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Midyat Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka47
 • Telefon kodu(482)
 • OtogarMidyat Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Gaziantep → Midyat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Gaziantep Midyat Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr