scorecardresearch

Manisa Otobüs Bileti

Manisa Otobüs Bileti

Manisa Otobüs Biletleri

Ege Bölgesi’nin en büyük ikinci şehri olan Manisa’ya ucuz otobüs bileti ile seyahatleriniz için aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. Neredennereye üzerinden sorgulama yaparak size en uygun tarihte gerçekleşecek seferleri görebilir ve aralarında karşılaştırma yaparak biletinizi satın alabilirsiniz. Biletinizi belirlediğiniz seferde kullanmanız için e-mail adresinize ve cep telefonunuza onay mesajı gönderilecektir. Bu bilgilerle seyahatinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi dilerseniz biletinizi yazılı olarak da basıp yolculuğunuz için yanınıza alabilirsiniz.
Tarih boyunca farklı devletlerin egemen olduğu şehir; Osmanlı İmparatorluğu için önemli bir yönetim merkezi konumundaydı. Geleceğin padişah adayı olan şehzadelerin yöneticilik ile ilgili deneyim kazandıkları şehir; birçok padişahın doğum yeri olarak da bilinmektedir. Günümüzde gelişen sanayisi ile ön planda olan Manisa; dünyaca ünlü markaların üretim merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu durumun bölgede yarattığı iş potansiyeli de beraberinde bölgeye seyahatlerin artmasına da neden olmuştur. En uygun otobüs bileti sahibi olarak ülkenin hemen her şehrinden kara yolu ile Manisa’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yolculuk için gerekli olan tüm bilgileri sitemizde bulabilir ve yazının devamında Manisa’da gezip görebileceğiniz yerler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Peri Bacaları en yaygın olarak Nevşehir’de bulunsa da bu doğal oluşum örneklerini Manisa’da da görebilirsiniz. Kula ilçesinde bulunan peri bacaları Gediz Vadisi içerisinde yer alır. İlçe merkezinden 18 km uzaklıkta bulunan alana minibüsler ve taksiler ile ulaşabilirsiniz. Akhisar Müzesi, Artemis Tapınağı, Akpınar Mesire Alanı, Mevlevihane, Yeni Han ve Siril Dağı Milli Parkı şehirde ziyaret edebileceğiniz diğer yerler arasında. Şehir çevresinde yapılan kazılarda elde edilmiş olan eserleri Akhisar Müzesi’nde görebilirsiniz. Müze koleksiyonunda 1500 civarında farklı parça bulunmaktadır.
Manisa’ya bilet almak için tüm işlemlerinizi sitemizden ve mobil uygulamamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Manisa Otobüs Bileti
Manisa - 5 Günlük Hava Tahmini
20 Mar Salı
açık
14 °C
açık
21 Mar Çarşamba
hafif yağmur
16,6 °C
hafif yağmur
22 Mar Perşembe
hafif yağmur
17,1 °C
hafif yağmur
23 Mar Cuma
hafif yağmur
14,7 °C
hafif yağmur
24 Mar Cumartesi
orta şiddetli yağmur
12,8 °C
orta şiddetli yağmur