Manisa Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0236) 231 15 04
Adres: Manisa
Manisa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Manisa Otogarı

Manisa Otogarı

Manisa Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde yer alan ve İzmir’den sonra ikinci büyük ili olarak kabul edilen Manisa şehrine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Manisa ilimiz Türkiye’de şifalı mesir macunu ve şifalı su kaynakları ile meşhurdur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından otobüs bileti satın alarak Manisa Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Pacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. 
Manisa bağlı bulunduğu coğrafi konum itibari ile geçmişinde farklı kültürlere ev sahipliği yapmış bir şehir ve bu nedenle de son yıllarda giderek artan bir ziyaretçi sayısına sahip. Manisa’nın artan ziyaretçi sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni otogarının yapım çalışmalarına başlanmıştır. 2012 yılında temelleri atılan yeni Manisa Otogarı 2014 yılında hizmete açılmıştır. Yapılan yeni otogar, 11 metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 100 bin metrekare gibi oldukça geniş bir alan üzerine kurulmuştur. Yeni Manisa Otogarı içerisinde 18 bilet gişesi ve faaliyet gösteren 40 otobüs peronu yer almaktadır. Aynı zamanda tesis kullanıcılarının vakit geçirmesi nedeni ile için farklı kafeler, restoranlar, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümleri de içermektedir. Manisa Otogarında küçük alanlarda hizmet sağlayan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet veren otobüs firmalarını da görebilirsiniz. 
Manisa Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor? 
Manisa Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, İzmir Turizm, Ulusoy Turizm, Isparta Petrol, Vangölü Turizm, Şanlıurfa Astor, Salihli Güven Turizm, Villa Seyahat, Köksallar Turizm, Iğdırlı Turizm, Esadaş Turizm, Öz Erçiş Seyahat, ATS Turizm, Balıkesir Uludağ, Nilüfer Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Güney Lüks Adana Seyahat” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. 
Manisa Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim? 
Manisa yönetimi yolcuların otogar tesisine ulaşabilmesi için farklı noktalara minübüs ve otobüs seferleri yerleştirmiştir. Ayrıca otobüs firmalarının servis imkanlarından yararlanarak da Manisa Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. 
Manisa Otogarı Adresi: Arda Mah. Mimar Sinan Bulv. Merkez/Manisa 
Manisa Otogarı Telefon Numarası: (236) 231 15 04

Manisa otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Manisa otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Balıkesir Uludağ 10
Alaşehir Sarıkız Turizm 9
Sakarya VIB 3
Metro Turizm 1
Yeni Sivas Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -