Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
350 TL
Bilet Al
350 TL
Bilet Al
350 TL
Bilet Al
350 TL
Bilet Al
350 TL
Bilet Al

Manisa İstanbul Otobüs Bileti

Manisa İstanbul Arası

En Ucuz Sefer
350,00 TL
Manisa - İstanbul Arası Kaç Km
528 km
Manisa - İstanbul Arası Kaç Saat
7sa 29dk
Günlük Sefer Sayısı
74
En Çok Sefer Yapan Firma
Metro Turizm
Sefer Yapan Firma Sayısı
5

Manisa İstanbul Online Otobüs Bileti
Manisa İstanbul otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Manisa İstanbul güzergahı için arama yapın, Manisa - İstanbul arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Manisa ve İstanbul Şehirlerinde Ulaşım
Manisa ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Manisa İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Manisa ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Manisa - İstanbul Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Manisa - İstanbul arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Manisa - İstanbul otobüs bileti fiyatı en ucuz 350,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Balıkesir Hakser Turizm tarafından satılmaktadır.

Manisa - İstanbul arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Manisa - İstanbul arasında günlük ortalama 5 firma 74 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Balıkesir Hakser Turizm ,Metro Turizm ,Ayar Aydın Seyahat ,Alaşehir Sarıkız Turizm ,İstanbul Seyahat.

Manisa - İstanbul arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Manisa - İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 29dk sürmektedir.

Manisa - İstanbul arası uzaklık kaç km?

Manisa - İstanbul arası karayolu ile 528 km'dir.

Manisa İstanbul Otobüs Biletleri

Manisa İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Manisa İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Mihrimah Sultan Külliyesi, Üsküdar'da İskele Meydanı'ndadır. Mihrimah Sultan tarafından 1546-1548 yıllarında Mimar Sinan'a yaptırıldı. Camii, medrese, sıbyan mektebi, imaret, hamam, kervansaray, ambar, muvakkithane, çeşme ve türbe yapılarından oluşur. Yapılardan camii, medrese, sıbyan mektebi, çeşme, hamam ve iki türbe, günümüze sağlam durumda ulaştı. Bugün; medrese Sağlık Merkezi, sıbyan mektebi ise Çocuk Kitaplığı olarak hizmet vermektedir. Külliyenin merkezinde yer alan caminin ana mekanı dikdörtgen planlıdır. Büyük kubbe, yanlarda ve mihrap yönünde yarım kubbelerle desteklidir. Mimar Sinan, çift revaklı son cemaat yerini ilk kez bu yapıda kullandı. İç revak yüksek ve beş kubbelidir. Dış revak çatısı dışa taşarak şadırvanı da örter. Ak mermerden 21 köşeli bir şadırvanı vardır.

Külliye yapılarından medrese küfeki taşından, klasik Osmanlı medreseleri planında bir yapıdır. Güneyde kalan sıbyan mektebi kubbeyle örtülü iki kare mekandan oluşur. Kuzey girişin önünde yer alan çeşme; taş, al ve renkli mermerdendir. Aynataşı rumi dal motifleriyle bezelidir. Kadın ve erkek bölümlerinden oluşan hamam klasik Osmanlı üslubunda üç eyvanlı ve köşe hücreli bir yapıdır.

Şemsi Paşa Külliyesi, Üsküdar İskelesi’nin sağındadır. Cami, medrese, çeşme ve türbe yapılarından
oluşur. Şemsi Paşa tarafından 1580'de Mimar Sinan'a yaptırıldı. 1940'ta onarım gördü. Külliyenin
camisi kare planlıdır. Ana mekan, sekiz köşeli bir kasnağa oturan merkezi kubbeyle örtülüdür. Mermer mihrap ve ahşap minber, mukarnas ve kabartmalı desenlerle bezelidir. Tek şerefeli minare, camiye bitişiktir. Türbenin caminin doğu duvarına bitişik olması, diğer külliyelerden ayrılan bir özelliktir.
Dikdörtgen planlı ve aynalı tonoz örtülüdür. L biçimi planlı medrese önü revaklı ve kubbeli
odalardan oluşur. Odaların ortasında yer alan dershane kare planlı bir yapıdır. Bugün, kitaplık

olarak hizmet vermektedir.

Spil Dağı’nın eteklerinde kurulmuş doğası, yemekleri ve gelişmiş sanayisiyle Ege Bölgesi’nin en güzel illerinden biri olan Manisa’dan İstanbul’a otobüsle gidebilirsiniz. Osmanlı döneminin en önemli şehzade sancağı olan Manisa’dan Topkapı Sarayı’nın şehri İstanbul’a vardığınızda sadece 16. Yüzyılın görkemli tarihi değil sonrasında da hem Türkiye’nin hem de komşularının tarihinde önemli etkileri olmuş olayların tanığı bir şehirle karşılaşırsınız. İstanbul, her köşesi tarih, her köşesi gizem ve her köşesi eğlence dolu 24 saat yaşayan bir şehirdir. Manisa’dan İstanbul’a seferleri olan otobüs firmalarının size yol boyunca sağlayacakları hizmetlerinin de bulunduğu bir listeye NeredenNereye.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Manisa- İstanbul arasındaki otobüs yolculuğunuz otobüs firmalarının bilet fiyatları, seyahat avantajları, size sunacakları kampanyalar gibi bilgileri de sistemden kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Manisa İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Manisa İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Manisa İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Balıkesir Hakser Turizm 350 TL
Metro Turizm 350 TL
Ayar Aydın Seyahat 350 TL
Alaşehir Sarıkız Turizm 350 TL
İstanbul Seyahat 350 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Manisa Hakkında
Nüfus:
1,359,463
Yüzölçümü:
13.228,50 km²
Plaka:
45
Telefon kodu:
(236)
Otogar:
Manisa Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.