Yolcu Sayısı
1

Keşap otobüs bileti

Keşap Otobüs Bileti

En popüler Keşap otobüs rotaları

Keşap otobüs bileti fiyatları, Keşap otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Keşap otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇorumKeşap420 TL28
OrduKeşap90 TL28
ÜnyeKeşap100 TL28
TekkeköyKeşap150 TL25
VakfıkebirKeşap120 TL25

Keşap otogarı

  • Keşap(454) 641 28 38

Keşap otobüs biletleri

Karadeniz’de bulunan bu güzide ilimizin turist bakımından çok zengin olduğunu söylemek yanlış olur. Özellikle son yıllarda bölgeye yapılan yatırımlar ve tanıtımlar sayesinde yeni yeni turistin geldiği Keşap ilçesi hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için aydınlatmaya çalışacağız. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarımız bölgede çok fazla tarihi esere rastladığımız söylenemez ama doğal güzellik olarak bünyesinde mavi ve yeşili barındırması ilçenin tanıtımı açısından son derece önemli bir bölge olduğunu gözler önüne sermektedir. Giresun'un bu güzel ilini tanımaya ne dersiniz?

İl merkezine sadece 15 km uzaklıkta bulunan Keşap ilçesinde çok önemli bir tarihi kalıntı gözümüze çarpmıyor. Bu konu hakkında yapılan araştırmalar sonrasında bölgeye gelen ziyaretçilerin genellikle doğal güzellikler geldiğini belirmekte fayda var.

İlçenin hemen sahil kenarında bulunması aslında dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır. Keşap ilçesi hakkında merak edilen en önemli bölgenin Şahin Kayası denen bir doğal güzellik olduğunu belirtmek istiyorum.

Şahin kayasının ilk bakışta sizlere bir anlam çağrıştırmaması gayet normal gelebilir. Ancak içerisinde bulunan bu güzelliği keşif etmeniz için sizlere bu konuda yardım edeceğiz. Şahin Kayasının tamamen bir kayalık olmasının yanı sıra kayalığından içerisinde bulunan yeşillikler sayesinde ün salmış bir ilçemiz. Bu ilçemizin Keşap’ın Şahin Kayasının içinde Türkiye haritasının bulunması tüm dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu. Özenle çizilmiş gibi duran bu kayalığın içerisinde bulunan bu özelliği sayesinde uzun zamandır ziyaret edildiği bilinmektedir. Keşap otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr