Kemer Otobüs Bileti

Kemer Otobüs Bileti

Kemer Otobüs Biletleri

Ülkemizin belki de en çok turist çeken yerlerinin başında gezilecek olan yerlerin ilk  5 sırasında kendisine yer bulacak olan Kemer ilçemiz hakkında bilgiler sunmaya devam edelim.

Hem tarihi yerleri hem de doğal güzellikleri ile bir yıl içerisinde milyonlarca turisti ağırlayan bu ilçemizde mutlaka gezilmesi gereken yerler hakkında bir liste yaptık ve sizler ile paylaşmaya karar verdik. Özellikle Antalya ilçesinin doğal güzelliklerini düşündüğümüz zaman sahil kenti Kemer’in de bulunduğunu belirtmek istiyorum.

Tarih konusunda gezinti yapmayı seven birisi olarak sizlere ilk önerim yine tarihi bir mekan olan Phaselis Antik Kenti olacaktır. Antik kent olarak dikkatleri üzerine çeken bu bölgenin özellikle son zamanlarda oldukça fazla ziyaretçi çekmesinin nedeni içinde Roma döneminden kalma eserlerin oldukça fazla yer almasından kaynaklanıyor. İçinde bulundurduğu eserler ile dikkatleri çeken ilçeye gelen yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. 

Bir diğer önemli eser ise Paris Batığı olarak dikkat çekiyor. Fransız iki geminin battığı bu tarihi mekan özellikler Fransızların dikkatini çekiyor. İçinde bulunan mürettebat ile batan bu gemi hakkında bir çok söylentinin bulunması gizemli bir tarih olmasına neden oluyor. Kemer otobüs bileti alımı için Neredennereye.com!

Bu mekanları gezdikten sonra sizlere Phaselis Plajı, Idyros Antik Kenti ,Beldibi Mağarası gibi doğal güzellikleri ve tarihi mekanları öneriyoruz. Antalya Kemer’de bulunan bu tarihi yerler mutlaka gezilmesi gereken yerler olarak dikkat çekiyor. 

 
Kemer Otobüs Bileti
Kemer - 5 Günlük Hava Tahmini
01 Ara Salı
parçalı az bulutlu
17 °C
parçalı az bulutlu
02 Ara Çarşamba
orta şiddetli yağmur
17,8 °C
orta şiddetli yağmur
03 Ara Perşembe
orta şiddetli yağmur
17,3 °C
orta şiddetli yağmur
04 Ara Cuma
hafif yağmur
16,4 °C
hafif yağmur
05 Ara Cumartesi
orta şiddetli yağmur
18,1 °C
orta şiddetli yağmur