Erdemli otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Erdemli Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Erdemli şehrine günlük toplam 18 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Erdemli için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Antalya - Erdemli güzergahında günlük ortalama 17 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 74 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Antalya - Erdemli otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Alanya - Erdemli güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 70 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 16 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Alanya - Erdemli otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


Akşehir - Erdemli güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 13 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 68 TL’dir. Online Akşehir - Erdemli otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


Gazipaşa - Erdemli güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Taflan, Finike, Taşucu, Beyşehir, İzmit, Siverek ve İstanbul (Anadolu) gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Gazipaşa - Erdemli güzergahında ortalama bilet fiyatları 64 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 12 olarak belirlenmiştir.


NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Afyonkarahisar - Erdemli otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 11 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 78 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Afyonkarahisar - Erdemli, Afyonkarahisar - Erdemli, Afyonkarahisar - Erdemli, Afyonkarahisar - Erdemli gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.


Bozyazı - Erdemli otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Bozyazı - Erdemli otobüs fiyatları 45 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


NeredenNereye.com ile Silifke - Erdemli otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Silifke - Erdemli otobüs bileti için fiyatlar 26 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 9 civarındadır.