scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak şehre seyahat etmek için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların kullanıcılarımıza özel indirimlerinden yararlanabilir ve bilet işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 40 civarında firma bulunmaktadır. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şehir tarihi ve kültürel birçok güzelliği topraklarında barındırmaktadır. Özellikle semavi dinlerde anlatılan efsane ve mucizelerin çoğunun şehir ve çevresinde geçtiğine inanılmaktadır. Bu nedenle şehir kutsal kabul edilir ve inanç turizmi için de önemli bir duraktır. Ucuz otobüs bileti ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Balıklı Göl, Halfeti, Atatürk Baraj Gölü ve çevresi, Feyzullah Efendi Konağı, Harran ve Hz. Eyyub Türbesi. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın simgesi olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan gölle ilgili anlatılan hikaye; hükümdar Nemrut tarafından cezalandırılan Hz. İbrahim’in ateşe atılacağı yerde yanan ateşin suya odunların ise balığa dönüştüğüdür. Bu nedenle kutsal kabul edilen göl ve balıklar her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünya’nın ilk üniversitesinin kalıntılarını da görebileceğiniz Harran; kubbeli evleri ile meşhurdur. Burada yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirebileceğiniz gibi şehirde en çok tüketilen içeceklerin başında gelen acı bir kahve türü olan mırra da içebilirsiniz. Şehre yolculuk etmek için biletlerinize mobil uygulamamız üzerinden de ulaşbilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.
"Beğendim" Misafir
Araç konfor eğlence ve temizliği diğer star diyarbakır araçlarında da görürüz inşallah
"Hakkını veriyor" Misafir
Verdiğim paranın hakkını fazlasıyla aldım. Rahat konforlu temiz zamanında güzel Servisi teşekkürler astor turizm...
"Öz diyarbakir" Misafir
Urfa dan adana ya yolculugum 6 saat sürdü. İnternette bu süre 5 saat yazıyordu. Yol bitmez gibi geliyor insana.
"Güzel bir seyahat için" Misafir
Uzun zamandır otobüs ile yolculuk yapmıyorum. Sağlık sorunları yüzünden bu kez otobüs ile gittim ama iyiki de gitmiştim.
Hiç yorulmadan bir de talas a kadar servis vardı. Teşekkürler Asor turizm!
"Şikayet" Misafir
Metronun kaliteli arabaları olmasına ragmen neden özen gösterilmiyor anlayamıyorum kendi ellerinizle berbat bi sefer yaptırıyorsunuz.
"Araç bozulup yolda kaldı" Misafir
Araç bozulup yolda kaldı
"TEŞEKKÜRLER VANGÖLÜ" Misafir
Gerek Van'dan Şanlıurfa'ya gidişim, gerek ordan dönüşüm esnasıda seyahat ettiğim Vangölü firmasından genelde çok memnun kaldım. ama geneli etkilemeyecek iki hususu daha doğrusu beklentimi buradan söylemek istiyorum. birincisi konaklama yaptığımız yerlerdeki yemek durumunun (özellikle urfa çivarıdaki) düzeltilmesi, ikincisi koltuklarda bulunan pc programlarına CNNTÜRK ün eklenmesini talep ediyorum.TEŞEKKÜRLER
"Araç külüstür" Misafir
Tv çalışmıyor bagaj yerleri çivili bavullar delinmiş.
"Bekletilme " Misafir
Otobüs saati gece 00.00 iken araç 01.30 de anca perona girdi. Urfa da bulunan firmanız araca ulaşamıyor. Ve bu seyehatten bilgileri yok.
"İkram ve Servisler" Misafir
İkram/Servis kalitesinin geliştirilmesi gerekiyor. Normal şartlarda Şanlıurfa gaziantep arasında ikram servisi bulunmaktaydı fakat son yolculuğumda yapılmadı. Standartlarını tutturamıyor.