Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak şehre seyahat etmek için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların kullanıcılarımıza özel indirimlerinden yararlanabilir ve bilet işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 40 civarında firma bulunmaktadır. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şehir tarihi ve kültürel birçok güzelliği topraklarında barındırmaktadır. Özellikle semavi dinlerde anlatılan efsane ve mucizelerin çoğunun şehir ve çevresinde geçtiğine inanılmaktadır. Bu nedenle şehir kutsal kabul edilir ve inanç turizmi için de önemli bir duraktır. Ucuz otobüs bileti ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Balıklı Göl, Halfeti, Atatürk Baraj Gölü ve çevresi, Feyzullah Efendi Konağı, Harran ve Hz. Eyyub Türbesi. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın simgesi olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan gölle ilgili anlatılan hikaye; hükümdar Nemrut tarafından cezalandırılan Hz. İbrahim’in ateşe atılacağı yerde yanan ateşin suya odunların ise balığa dönüştüğüdür. Bu nedenle kutsal kabul edilen göl ve balıklar her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünya’nın ilk üniversitesinin kalıntılarını da görebileceğiniz Harran; kubbeli evleri ile meşhurdur. Burada yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirebileceğiniz gibi şehirde en çok tüketilen içeceklerin başında gelen acı bir kahve türü olan mırra da içebilirsiniz. Şehre yolculuk etmek için biletlerinize mobil uygulamamız üzerinden de ulaşbilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.
"METRO" Misafir
METRO TURZMDEN GENEL OLARAK MEMNUN DEĞİLİM .SU ANA KADAR TÜM METRO TURZM İLE YAPTIGIM YOLCULUKLAR SORUNLU GEÇMİŞTİR .YA OTOBÜS GEC GELİR YA YOLDA DAĞBAŞINDA Bİ YERE OTOBÜSÜ CEKİP KACAK MAZOT DOLDURURLAR.SON YOLCULUGUMDA BAGAJDA YER KALMADIGI GEREKCESİYLE VALİZİM ALINMADI HATTA NEREDEYSE BEN DE OTOBÜSE ALINMAYCAKTIM UYARILARIM SONUCUNDA ZAR ZOR OTOBÜSE BİNEBİLDİM BÖYLE FİRMA OLMAZ OLSUN
"Urfa-Diyarbakır " Misafir
180 km saat:22:30 da yola çıktı 01:15 de Diyarbakır a vardı (180 km 2 saat 45 dakika)
"Şikayet" Misafir
Araçta internet ve tv arızalı,7 saatlık yolculuk çekilmez oldu.Muavin çok tecrübeli ve iyi dürüst bir kişi,bütün uğraşılarına rağmen tamirini başaramadı,Otobüste sigara içilmekte tabi kaptan içiyor,içilmezse daha iyi olur kanaatindeyim.
"Şikayet" Misafir
Araç 40dk geç geldi ve ikram yok,suyumuzu dahi kendimiz aldık
"Urfa-diyarbakır" Misafir
22:30 da yola çıktı 01:15 te vardı (180 km) geriside uyuduğum için bilmiyorum :)
"Geç kalıyor " Misafir
45 dakika rötarlı bindim. Oturduğum koltuk sürekli titrediği için hiç uyuyamadım.
"URFA-DİYARBAKIR" Misafir
Güzel bir yolculuktu...
"ASTOR ÇOK HARKA İDİ. NEREDEYSE UÇAK KADAR!!!" Misafir
yolculuğumuz hem hızlı hem konforlu hemde eğlenceli geçti. bundan dolayı ASTOR a teşekkür ederim.
"şikayet" Misafir
yaklaşık olarak bir senedir firmanızla yolculuk yapmaktayım.ben pazar gününün bitiminde van a dönüş için bilet almak istedim. dikkatimden kaçan bir ayrıntıdan dolayı cumartesiyi pazara bağlayan gece için bilet aldım yanlışlıkla. daha sonra bunu müşteri hizmetleri ile görüştüm. müşteri hizmetleri bu sorunu ş.urfa daki ilgililerle görüştü ve pazar gününü pazartesiye bağlayan gece arabasında gidebileceğimi ve yer ayarlandığını söyledi. bende urfa daki sorumlu kişilerle görüştüm. otobüs terminale girdiğinde şoförle konuştum ama şoför kendisinin bu konuda bilgilendirilmediğini söyledi. ben yarım saat sizin arabanızda merdiven kapısında yolculuk yaptım. ilk mola yeri olan emmoş tesislerinde sizin arabanızdan inip metro turizm arabasıyla yolculuğumu tamamladım.
"Urfa-antep" Misafir
saat 17:00 de yola çıkması gereken otobüs 17:15 te otogara girdi urfadan antepe 3 saate geldi