Kayseri Otobüs Bileti
Kayseri Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Kayseri Otobüs Seferleri

Metro Turizm Kayseri Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
352
712 25 75
Farabi
352
235 90 50
Fevzi Çakmak
352
234 06 12
Hunat
352
231 66 38
Melikgazi
352
Otogar
352
327 00 38
Sivas Caddesi
352
235 35 44
Yeşilmahalle
352
339 72 00
352
437 18 78

Metro Turizm Kayseri otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Kayseri otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kayseri otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Kayseri şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kayseri otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Kayseri ve çevresinde 9 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
35%
9%
13%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (40)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Metro Turizm" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Metro turizmin sürekli geç kalmasından bıktım. Artık zamanında peronda bulunmalı ve zamanında ayrılmalı! Yolculuğumun hareket saati 20.00 olduğu halde 20.31de ancak perona geldi otobüs ve kalkış saati 20.46 idi. 46 dakika gecikmeyi ben hiç bir otobüs firmasında görmedim! Ayrıca yalnız beni otobüsüm değil hareket saati Kayseri'den 20.00 olan Sivas-Erzurum istikametinde gitmekte olan otobüsün de perona geliş saati 20.17 idi. Yani Metro bunlar hep yapıyor
"Kötü" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İnternet üzerinde özellikle erkek olduğumu belirtmeme rağmen Bayan yanı bilet verilmiş, belkide bileti alan bayan kendini erkek olarak tanıttı. Herneyse host beni başka bir boş koltuğa aldı. Hareket saati geldiğinde benim yokluğumu farkettiler, telefonla beni aradılar, içerde başka koltukta olduğumu söyledim, host arkadaş durumu şoföre ve diğerlerine bildirmemiş galiba. Başka bir terminalde oturduğum koltuktan kalkmak zorunda kaldım, orasıda boş değilmiş aslında, yolcusu farklı duraktan binecekmiş. Artık en arkadaki koltuğa birinin yanına oturdum, orada satıldıysa kalkıp başka boş biryere oturacaktım, ilgilenen yok çünkü. En arka koltuklarda eğlence sistemi hep bozuk, birinin ses jakı bozuk, birinin usb girişi bozuk vs. zaten 4 tane tv kanalı var, onlarda hareket halinde seyredilemeyecek kadar bozuluyor. Müzik, film vs. içinde bulunmalı, flash belleğimi taktım mp4 formatındaki dosyamı tanımadı.

Kar yağışı nedeniyle yolculuğumuz uzun sürdü, rotamız değişmek zorunda kaldı, Manavgat'a inmem lazımken önce Antalya'ya gitmek zorunda kaldık, bunda kimsenin suçu yok, ayrıca kaptanları zor şartlarda bizi sağ salim götürdüğü için teşekkür ediyorum. Manavgat aktarma ücretimi ödeyerek başka araçla beni ve beraberimdeki 6 kişiyi Manavgat'a gönderdiler bunun içinde teşekkür ediyorum.
"Facia" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Hayatimin en rezil yolculuğu oldu. Hareket saati 23:59 olan otobüs 00:40 ta perona girdi. Ikram vs ile ilgilenen muavin yolcuya "sen" diye hitap edemez ve sert konusamaz. Firmaniz adina çok Üzgünüm gün geçtikçe kaliteniz düşmektedir. Saygilarimla!
"Metro" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

otobüs perona yarım saat geç geldi ve kayseri ankara arasında dolmuş gibi sık sık durdu
"Bayan erkek yan yana oturtuldu" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

kızım için en arkadan bilet aldım ancak otobüse gittiğimde arka tarafın 5 lendiğini 3 erkek 2 kız oturulacağını anladım . böyle bir saçmalık olmaz . otobüs krokisinde internette 2+2 şeklinde gözüküyor. uzun süreli bir seyehata tanımadığınız bir erkeğin yanında nasıl rahat edersiniz. bir kez daha ne sizden ne de metrodan bilet alırım

NeredenNereye.com'un Notu:
Merhaba,
Otobüsler hakkındaki bilgiler firmaların sistemlerinden direkt alınarak yayınlanmaktadır.
Yaşadığınız sıkıntı için üzgünüz.

NeredenNereye.com
Müşteri Hizmetleri
"9 ekim saat12 deki kayseri erzincan sefernin iptal edilmesinin sebebi nedir " Misafir   bütün işler alt üst oldü
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Ayrıca otobüsler çok soğuk olup şöförlerin yolculara tutumunu beğenmedim.
"Son yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Firmanız ile yaptığım yolculuktan hiç memnun kalmadım. Bazı şoförlerinizi müşterilerinize karşı daha insancıl davranmasını sağlayın. Bizlere iyilik yapmıyorsunuz unutmayın. Biz para veriyoruz üstüne azar işitiyoruz. Sizinle yaptığım son yolculuğumdu. Her gördüğüme de söyleyeceğim. Kalitenizi oldukça aşağı çektiniz... Ulusoy'u tek geçerim artık ...
"" Misafir   Beni aramadan perondan hareket edip 4 dakika geçmesine ragmen yetişmek için çabalamam da artık çok geç deyip bizi geçiştirmeleriyle ve yardımcı olmak yerine artık seferimiz dolu diyerek geçiştirmek oldu. zorda kalmasam asla metro kullanmam her zaman problem yapılıyor.
"Vasat" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Ilk defa bu kadar konforsuz bir yolculuk yaptim heran kaza riski yanlis yollar yuzunden uzayan yolculuk hic yakismamis metroya