Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Kırıkkale Kayseri Otobüs Bileti

Kırıkkale Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 246 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Kırıkkale Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 25 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kırıkkale Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kırıkkale Kayseri otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Kırıkkale Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Kırıkkale Kayseri Otobüs Biletleri

Kırıkkale Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Kırıkkale Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Kayseri, Türkiye’nin bir şehri aynı zamanda nüfus yoğunluğu bakımından en büyük 15.şehirdir. Coğrafi konum itibari İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Kayseri ili, 16 ilçeden oluşmaktadır, bunlardan bazılarını, “Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza” olarak saymak mümkündür.
İç Anadolu bölgesinde sanayi merkezi olarak dikkat çeken bir yerdir. Ankara ve Konya şehirlerinden sonra sanayi gelişmişliği sırasında bağlı bulunduğu bölge içerisinde üçüncü sırada gelmektedir. Ekonomisinin büyük bölümü sanayi ve tarıma dayanmaktadır. Coğrafi açıdan değerlendirmek gerektiğinde şehirde yükseltilerin bulunmasının yanı sıra aynı zamanda İç Anadolu’nun bitmeyen düzlüklerini de sahip olması şehrin bu özelliği kazanmasında etkili olmuştur. Kayseri şehri iklimsel olarak karasal iklimin kesin yapısını taşımaktadır. Bu şehirde, kışları soğuk ve kar yağışlı, çoğu zaman ayaz şeklinde soğuk hava dalgaları görülür. Yazları ise sıcak ve kurak geçmektedir. Bu iklimsel özelliği nedeni ile tarım üretiminde özellikle tahıl üretimi ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda ekonomisinde etkili olan sanayi yapılanmasının önemli bölümünü mobilya üretimi oluşturmaktadır. 
Kayseri coğrafi konum yönünden tarihi ipek yolunun üzerinde bulunmaktadır. Bu özelliği şehre köklü bir tarihi miras kazandırmıştır ve geçmişte pek çok medeniyet tarafından yerleşim noktası olarak seçilmesine neden olmuştur.
İç Anadolu’nun gözde şehirlerinden olan Kayseri’ye, Kırıkkale üzerinden zaman kaybetmeden Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy gibi ülkenin en gözde otobüs firmaları ile yolculuk etmek için www.neredennereye.com adresi üzerinden otobüs biletinizi alabilirsiniz. Keyifli yolculuklar dileriz.
Kırıkkale Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Kırıkkale Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kırıkkale Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hedef Turizm 45 TL
MALATYA BEYDAGI 45 TL
Vangölü Turizm 50 TL
Star Diyarbakır 50 TL
Metro Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kırıkkale Hakkında
Nüfus:
231,831
Yüzölçümü:
4.569,76 km²
Plaka:
71
Telefon kodu:
(318)
Otogar:
Kırıkkale Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.