Kırıkkale Otobüs Bileti

Kırıkkale Otobüs Bileti

Kırıkkale Otobüs Biletleri

Kırıkkale otobüs bileti ile seyahat gerçekleştirmek için firmaların avantajlı fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Neredennereye adresinde size özel sunulan fiyatlardan yararlanmak ve kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı da  takip edebilirsiniz. Bilet aramanızı sitemizden yaparak şehre dilediğiniz tarihte yolculuk edebileceğiniz tüm seferleri listeleyebilir, farklı firmaların fiyatları arasında karşılaştırma yaparak biletinizi satın alabilirsiniz. E-mail adresinize ve cep telefonunuza gelen bilet bilgileriniz ile belirlediğiniz sefer için biletinizi kullanabilirsiniz.  Şehir merkezine 1 km uzaklıkta bulunan otogardan diğer ilçelere ulaşmak için özel servislerden ve minibüslerden yararlanabilirsiniz. Şehir içinde dilediğiniz noktaya gitmek için taksileri de kullanabilirsiniz.

İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan  şehre ucuz bilet ile seyahat ettiğinizde  farklı medeniyetlerden kalma eserleri görebilirsiniz. Bu eserler arasında Ballı Camii, Ceritkale Kaya Mezarları, Çeşnigir Köprüsü, Hasandede camii ve Türbesi sayılabilir. Ballı Camisinin en ilgi çekici yanı tavan süslemelerindeki ahşap  işçiliğidir. Yapılışı hakkında kesi bilgiler bulunmayan bu camiyi Balışeyh ilçesinde ziyaret edebilirsiniz.
Osmanlı’dan kalma ateşli silahların da sergilendiği Silah Sanayi Müzesi şehirde en çok ziyaretçi çeken yerlerin başında gelmektedir. Şehrin ev sahipliği yaptığı Mühimmat Fabrikası’nın hizmete girmesinden sonra açılmasına karar verilen müzede 299 parça silah sergilenmektedir. Bu silahlar arasında bulunan İstanbul Tophane’de üretilmiş olan parçalar da müze tarafından koruma altına alınmıştır.

Yolculuğunuz öncesinde güncel hava durumu bilgisi ve şehir hakkında bilgilere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ulaşımla ilgili haberleri okuyabilir ve seyahat edeceğiniz firma hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bunun için yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Bilet işlemlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı hemen kullanmaya başlamak için AppStore veya Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kırıkkale Otobüs Bileti
Kırıkkale - 5 Günlük Hava Tahmini
23 Nis Salı
parçalı bulutlu
15,4 °C
parçalı bulutlu
24 Nis Çarşamba
hafif yağmur
13,5 °C
hafif yağmur
25 Nis Perşembe
açık
15,8 °C
açık
26 Nis Cuma
hafif yağmur
17,4 °C
hafif yağmur
27 Nis Cumartesi
açık
18 °C
açık