Yolcu Sayısı
1

Kırıkkale otobüs bileti

Kırıkkale Otobüs Bileti

En popüler Kırıkkale otobüs rotaları

Kırıkkale otobüs bileti fiyatları, Kırıkkale otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Kırıkkale otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
DeveliKırıkkale35 TL35
YozgatKırıkkale200 TL21
İstanbul (Anadolu)Kırıkkale399 TL19
UşakKırıkkale350 TL19
AmasyaKırıkkale300 TL18

Kırıkkale otogarı

  • Kırıkkale(318) 224 40 60

Kırıkkale otobüs biletleri

Kırıkkale, il statüsüne yeni sayılacak kadar yakın zamanda geçmesine rağmen hızla gelişen bir şehirdir. Tertemiz havasıyla süslenen doğal güzelliklerinin yanı sıra pek çok medeniyetin izlerini taşıyan tarihi eserleri ile her yıl pek çok turisti ağırlamaktadır.


Kırıkkale Ulaşım

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kırıkkale, bulunduğu konum itibariyle kavşak konumundadır. Kente gitmek isteyenler karayolu ya da demiryolu üzerinden ulaşım sağlamaktadır. Van Gölü Ekspresi, Güney Kurtalan Ekspresi ve Doğu Ekspresi’nin güzergahları arasında Kırıkkale de bulunmaktadır. Demiryolunu tercih ederseniz bu üç trenden birini tercih edebilirsiniz. Öte yandan karayolu ulaşımı da oldukça kolaydır. Ülkemizin hemen her yerinden düzenlenen Kırıkkale otobüs seferleri ile kente ulaşım kolay bir hale gelmektedir. Kırıkkale’ye yolcu taşıma hizmeti sunan pek çok otobüs firması bulunmaktadır. Es Turizm, Özen Turizm, Lider Anatolia Turizm, Kırşehir Şanal, Erzincan Başak, İnci Turizm, Özgül Bafra, Mermerler Seyahat, Mis Amasya, Öz Sivas Seyahat, Lüks Erova Turizm ve Iğdırlı Turizm kente yolcu taşıma hizmeti sunan Kırıkkale otobüs firmaları arasında yer alanlardan birkaç tanesidir. Bu firmaların her biri Kırıkkale otogarı içerisine kadar hizmet vermektedir. Kırıkkale otogarı şehir merkezinden yaklaşık 1 km mesafede yer almaktadır.


Kırıkkale Otobüs Bileti Fiyatları

Kırıkkale’ye gitmeniz için öncelikle Kırıkkale otobüs bileti satın almanız gerekir. Kırıkkale ucuz otobüs bileti satın almak için eskiden olduğu gibi otobüs firmalarının acentelerine ya da otogarlara gitmenize ise hiç gerek yoktur. Çünkü Türkiye’nin ilk online otogarı olma unvanına sahip olan NeredenNereye.com ucuz Kırıkkale otobüs bileti için en doğru adrestir. Yukarıda bahsi geçen otobüs firmaları arasında Kırıkkale otobüs bileti fiyatları için kolaylıkla karşılaştırma yapma imkanı sunan NeredenNereye.com ile Kırıkkale otobüs biletinizi birkaç dakika sürecek işlemlerden sonra hemen satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle web sitemizi ziyaret etmeniz ya da mobil cihazlarınıza uygulamamızı indirmeniz gerekir. Ardından ana sayfada bulunan arama bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Kırıkkale’yi seçmelisiniz. Seyahati planladığınız tarihi de belirledikten sonra aratmayı başlatmalısınız. Bu işlemden birkaç saniye sonra sizin için en uygun olan otobüs seferlerinin listelendiği bir sayfa karşınıza çıkacaktır. Bu listeleme sayfasında fiyat karşılaştırması yapabilir, otobüs özelliklerini inceleyebilir ve seyahatinizin kaç saat süreceğini öğrenebilirsiniz. Buradan yapacağınız sefer seçiminin ardından karşınıza koltuk seçim ekranı gelecektir. Boş koltuklar arasından seçiminizi yapmanız ardından yolcu bilgilerini doldurmanız gerekir. Birkaç saniye içerisinde bu bilgileri doldurduktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yapacağınız kısım gelecektir. Bu kısımdan kredi kartı bilgilerinizi girerek biletinizi güvenli bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz online bilete dair bilgiler size SMS ve e-posta yolu ile iletilecektir. Bu bilgileri kaybetmemeniz gerekir. Herhangi bir sebepten dolayı biletinizi iptal etmek isterseniz bu işlemi de otobüsün kalkmasına son 24 saat kalana kadar kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Otobüsün kalkmasına 24 saat kalana kadar yapılan iptal işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi yapılmadan biletin tam ücreti iade edilmektedir. Hatta dilerseniz biletinizi iptal etmeyip 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete de dönüştürebilirsiniz.


Kırıkkale Gezi Rehberi

Köklü bir geçmişe sahip olan Kırıkkale’de gezip görülmeye değer pek çok yer bulunmaktadır. MKE Silah Sanayi Müzesi, Hasandede Camii ve Türbesi, Haydar Sultan Camii ve Türbesi, Şeyh Şamil Camii ve Türbesi, Sulu Mağara, Çeşnigir Köprüsü, Ceritkale Kaya Mezarları, Balıı Camii ve Türbesi ile Celal Bayar Parkı Kırıkkale’de görülmeye değer yerlerden yalnızca birkaç tanesidir.

Kırıkkale Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr