Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
41 TL
Bilet Al
43 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
53 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Gaziantep Kayseri Otobüs Bileti

Gaziantep Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 352 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 24dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Gaziantep Kayseri bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Kayseri bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Kayseri Otobüs Biletleri

Gaziantep’ten Kayseri’ye tarih, kültür ve lezzet turuna çıkmak üzere bir otobüs seyahati planlayabilirsiniz. Gaziantep’ten Kayseri’ye otobüsle ulaştığınızda sizi, Kayseri’nin güzellikleri karşılar. Kayseri’de ilginizi çekecek birden fazla yer var. Özellikle Gevher Nesibe Hanım Şifahanesi, ilk Anadolu hastanelerinden biri olması yönüyle ve mimarisiyle çok etkileyici. Selçuklu ve Beylikler dönemine ait çok sayıda kümbet ve türbe de bulunan Kayseri, Mimar Sinan’ın da memleketi olması itibariyle dikkat çeken bir Doğu şehri.  
Gaziantep’ten Kayseri’ye otobüsle gitmek için NeredenNereye.com’dan yararlanın. Gaziantep-Kayseri arasında seferler düzenleyen otobüs firmalarının tek bir sayfada listelendiği NeredenNereye.com’dan online otobüs bileti satın almak çok kolay. Otobüs firmalarının fiyat avantajlarını da görebileceğiniz ve fiyatları karşılaştırabileceğiniz uygulama ile dilerseniz Gaziantep’ten Kayseri’ye giden en ucuz otobüs biletini de hemen satın alabilirsiniz.
Gaziantep Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özlem Cizre Nuh 41 TL
Mardin Seyahat 43 TL
Metro Turizm 50 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 53 TL
Süha Turizm 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.