Mersin Seyahat Mersin Otobüs Seferleri

Mersin Seyahat
 
 

Mersin Seyahat Mersin Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Denizhan
324
359 51 00
Devlet Hastanesi
324
320 30 10 - 320 30 06 - 336 10 00
Merkez
324
327 73 73 - 327 75 90 - 328 43 79 - 327 20 66 - 328 22 22 - 325 97 04
Otogar
324
238 22 22 - 23 - 25
Pozcu
324
325 97 04
Yaşat
324
238 22 27
Cihat Tur
324
614 28 98
Eliyeşil
324
624 20 64
Gima
324
614 51 59
Otogar
324
616 01 02 - 616 02 06

Mersin Seyahat

444 35 33
2. Çevre Yolu Üzeri Mersin
0324 327 73 73 - 328 22 22 - 327 20 66 - 328 43 79 - 327 75 90 - 325 97 04

“Huzur, emniyet ve konfor”


Mersin Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Mersin Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


1978’de kurulan Mersin Seyahat, kurulduğu günden bugüne misafirlerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Sürekli değişen teknolojiyi izleyen Mersin Seyahat, seyahatte sınırsız konforu yolcularına yaşatmak için yılmadan çalışıyor. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkaran Mersin Seyahat, misafirlerinin zamanına ve haklarına saygı duymayı ihmal etmiyor. Mersin Seyahat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Mersin Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de otobüs bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Mersin’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Mersin’e Mersin Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Mersin Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Mersin Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Avantaj Kart Uygulaması ile Şimdi Yolculukta Avantaj Zamanı… 


Mersin Seyahat, Avantaj Kart sahiplerine pek çok avantaj sağlıyor. Avantaj Kart ile Mersin Seyahat’ten alacağınız her biletten kazanacağınız para puanlarla 10. biletten sonra 1 bilet ücretsiz. Avantaj Kart’ı Mersin Seyahat’in tüm şubelerinden temin edebilirsiniz.


TV Line ile Yolculuklar Çok Daha Keyifli


Mersin Seyahat, yolcululuk boyunca misafirlerinin keyifli zamanlar geçirmelerini de sağlayacak hizmetler sunuyor. TV Line hizmeti ile her koltukta bulunan kişiye özel TV, yolcuların keyiflerine keyif katacakları uygulamalarla dolu. Wireless internet ve müzik keyfi de TV Line hizmetinin birer parçası olarak dikkat çekiyor. 


Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Mersin Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Mersin Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Mersin’in tarihini, kültürünü ve eşsiz doğasını keşfetmek istiyorsanız, Mersin Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Mersin Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Mersin Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mersin Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 

 

100 üzerinden
68Puan
51%
7%
7%
5%
30%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seyahat" sadikozturk.1965@hotmail.com   oldukca iyisiniz,memnunuz,diger sirketlerden iyi oldugunuz bir gercek,daha iyisine ulasmak sizin isiniz,basarilar dilerim.
"SON DÖNEMDE AZALAN HİZMET KALİTESİ" şeniz karaman   Merhaba ben yılda en az 4-5 kez ailem ile birlikte sizinle yolculuk ederim.Son özellikle 1 yıla kadarda diğer firmalar ile aranızda bir fark olduğunu düşünürdük.Maddi olarak bir farktan bahsetmiyoruz tabi.
Azalan böyle gidersede kaybolacak ya da yeni bir hizmet kalitesi imajı söz konusu.Gerek seyahat öncesi gerekse seyahat sırasında hissedilir bir olumsuzluk söz konusu.Umarım diğer bir çok sitelerde olduğu gibi sizde de 'Sessiz kalmayın' anketi (!) sadece eksik olmasın oda olsun mantığı ile yoktur.Zira, bu sizin için rekabetçi bir ortamda direct dönüş alabileceğiniz hizmetlerinizi sorgulayabileceğiniz mükemmel bir fırsat.Netice itibariyle siz hizmet satıyorsunuz dolayısıyla müşteri memnuniyeti önemli diye düşünüyorum.Artık diğer firmalarda bilet bulamaz isek sizi sitenize bakıyoruz.İyi çalışmalar diler, değişmenizi umud ederim.
"Size karşı olan güvenimi yitirdiniz" 3333   mersinden ankaraya gitmek üzere bilet aldım otobsün kalkmasına 10 dk kala acil bir tel. geldi. biletimi iade edip para iadesi veya boş bilet almak istedim bana bunun imkansız olduğunu söylediler ve beni tersleyerek yapamayız nereye gidersen git dercesine bir tavırla beni kovmaktan beter ettiler sizin gibi büyük bir firmaya bu hiç yakışmıyor. ankaraya gidebileceğim bir çok firma olmasına rağmen ben hep sizi tercih ettim. bundan sonra sizin araçlarınızı kullanmayı hiç düşünmüyorum. büyük firma olmanın büyüklüğünü gösteremiyorsunuz
"" Misafir   26.01.09 tarihinde ankaradan mersine, servise benzeyen bir otobüsünüzle çok kötü bir yolculuk geçrdim.bir dha firmanınzı tercih etmeyecem.ek sefer olup olmadığını sordugumda hayr diye cevap almıştım.bilseydim bir sonraki otobüsünüzü tercih edebilirdim.ailemin tercih ettiği bir firma olmanıza rağmen benim gibi sadık bir müşteriyi kaybettiniz.
"Mersinin en iyi firması" kadir yağız   ankara-tarsus arası yolculuklarımın değişmez firması mersin seyahat'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder hizmetleriniz devamını bekleriz.
"Firma" mahir düzgüngün   mersin firması gerçekten çok nadir bir firma ve çok keyif verici bir seyahat truzimi var. bence mersin truzim daha büyük illere göre çok lüx bir firma. teşekkürler lüx mersin
"" cennet saat   mersin firmaları arasında bence 1numara cocukluğumuzdan beri sadık müşterilerinizdeniz... birazda antrönörümüz sayesinde.. bence süpersinizz... gelişimlerinizin devamını bekliyorzz.. k.gelsn
"Seyahat" aydın tunçbilek   bence çok dandik bir firmanız var ama ben yine de size puan vereyim belki utanır daha iyi hizmet sunarsınız müşterilerinize