Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Aksaray Mersin Otobüs Bileti

Aksaray Mersin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 258 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Aksaray Mersin arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Köksallar firmasıdır.

Aksaray Mersin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Aksaray Mersin otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Aksaray Mersin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Aksaray Mersin Otobüs Biletleri

Anadolu’nun hamur ve et ağırlıklı leziz mutfağı ile ünlü şehri Aksaray’dan Mersine otobüsle gitmek için en konforlu seçeneğe NeredenNereye.com ile ulaşabilirsiniz. Şehrin güney sınırı boyunca uzanan sahili ile Akdeniz kentlerinin genel özelliklerini taşıyan Mersin, farklı alanlarda keyifli keşifler yapabileceğiniz özel bir şehir.
Mersin’e Aksaray’dan otobüsle gitmeyi planlıyorsanız, Metro Turizm, Villa Turizm gibi otobüs seyahat firmalarının sefer bilgilerine kolayca ulaşabileceğiniz NeredenNereye.com’dan yararlanabilirsiniz. Bir seyahat seferi için birden fazla otobüs firması, firmaların kampanya ve indirimleri, otobüs yolculuğu boyunca sundukları hizmetler için tam bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Mersin’de geçireceğiniz güzel bir tatilin ya da yeni bir şehirde başlayan yeni yaşamınızın ilk adımlarını NeredenNereye.com’un size sunacağı güvenle atmanızı öneririz.
Aksaray Mersin otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Mersin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aksaray Mersin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 50 TL
Mersin Vif Turizm 55 TL
Köksallar 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.