Ben Turizm Online Otobüs Bileti
Ben Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Ben Turizm Otobüs Seferleri

Ben Turizm

Ben Turizm

444 11 27
Yeni Otogar no.16.17  Gaziantep
0342 328 96 66 - 328 96 36

“Geçmişten gelen ayrıcalık”

Ben Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Ben Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Gaziantep’in köklü ailelerinden biri olan ve 1940 yılından bire otobüscülükle uğraşan Özkeleş Ailesi’nden Halil Özkeleş’in oğulları, 2000 yılında Ben Turizm’i kurarak, sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Güçlü bir alt yapıya sahip olan Ben Turizm, sadece yolcu taşıma alanında değil, seyahat acentası, akaryakıt, servis ve yedek parça alanlarında da hizmet vermektedir. Son teknoloji uydu sistemleriyle donatılmış Setra ve Travego modellerinden oluşan 40 adet araç filosuyla Ben Turizm, günlük 21 adet sefer düzenlemektedir. Misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Ben Turizm, kurumsallaşma adına TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi alarak, bu anlamdaki ilk adımını da atmıştır.

Ben Turizm En Çok Sefer Düzenlediği 3 Güzergâh

Gaziantep – Adana

Adana – Ankara

Ankara – Gaziantep

Ben Turizm’in En Çok Sefer Düzenlediği 3 İl

Afyon

Aksaray

Alanya

Ben Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Ben Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
68Puan
49%
9%
7%
7%
28%
Toplam Yorum Sayısı (56)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"ALANYA GAZİANTEP VE GAZİANTEP ALANYA SEFERLERİNİZ İLE İLGİLİ ARAÇ SEÇİMİ" Hatice   28 AĞUSTOS 2014 SAAT: 22:00 DE ALANYA'DAN HAREKET EDEN ARACINIZIN KLİMALARI BOZUKTU BUNU DİLE GETİREREK KLİMALARIN AÇILMASINI TALEP ETTİĞİMİZDE BİR DAYAK ATMADIKLARI KALDI. SES TONLARI BAĞIRIR SEVİYEDE VE İFADELERİ DE ÇOK AŞAĞILAYICIYDI. NİHAYET BİTTİ DEDİĞİMİZ BİR YOLCULUK GEÇİRDİK. DÖNÜŞTE İSE 13 EYLÜL SAAT 20:30 ARACINIZI TERCİH ETTİM FAKAT BUNU DA DİĞERİNDEN PEK KALIR YANI YOKTU. HEM ÇOK YAVAŞ İLERLİYOR HEMDE BİR SONRAKİ YETİŞECEK OLDUĞUMUZ YAZIHANEYİ TELEFONLA ARAYARAK 32 NOLU KOLTUĞUN BOŞ OLDUĞUNU VE BİLET SATIŞI RİCASINI YAPIYORLARDI VE BUNU BİR ÇOK YERDE TEKRARLADILAR. DÜZİÇİ'NDE İNECEK OLAN YOLCULAR İÇİN DURUŞ YERİ İLE İLGİLİ FİRMA GÖREVLİLERİ BİR ÇOK OLUMSUZ KONUŞMALAR YAPTILAR VE BİR ÇOK YOLCU BU KONUŞMALARI DUYDU. AYRICA TELEVİZYON VE İNTERNET DE ÇALIŞMIYORDU. ŞOFÖR BEYİN SÖZÜNE GÖRE O GÜN SANAYİDEN ÇIKMIŞ ARAÇ VE SÖZDE YENİ YAPTIRMIŞLAR.
ŞİKAYETLERİMİZİ ANLATTIK VE UMUYORUZ Kİ DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN SİZLERE IŞIK OLUR...
"Müşteri memnuniyeti hiç yok" Misafir   Geçen hafta firmadan bir bilet aldık. Ama bir gün sonrası yerine aynı gün almışız. Yani yanlış güne almışız. Hareket saati geldiğinde firma bizi aradı ve otobüsün kalkmak üzere olduğunu söyledi. Bizde bir gün sonrasına bilet aldığımızı zannetiğimizi söyledik ve sorunu hemen nasıl çözebileceğimizi sorduk. Bize Gaziantap merkezi arayın çözün dendi. Hemen o anda aradık ama bize hiç yardımcı olmadılar. Bir yanlışlık olmuş dediysek de derdimizi anlatamadık. Otobüs kalkmıştır iptal edemeyiz. Bilediniz yanmıştır denildi. Yetkili istedim ama yetkili yok cevabını aldım. Yani müşteri memnuniyeti konusunda bu firma sınıfta kalmıştır. Hiç yardımcı olmadıkları gibi gönderdiğimiz iletişim formunda da bir cevap alamadık. Yani bizi kaile almadılar. Giden biledimime yanmıyorum gördüğümüz ilgisizlik zorumuza gitti.Biz de bir daha Ben Turizm ile yolculuk yapmamaya karar verdik.
"" kalkanozge   ben turizm den memmundum,fakat denizli otogarı ben turizm bile satış gişesindeki çalışanlar beni bu firmadan resmen soğuttu bilet alacaktım bilet ücreti ni karttan cekınce kartm red sonucu verince benim kredi kartımı wermediler gidip bankadan konuşun veremem dediler ve sert cıkıştılar sonra bankayı aradım ve durumu belırttm banka kesınlıkle kartınıza el koymaya bı hakları yok dedi ne hakla beni denizli otogarnda o kadar uğrastırdılar ve çok sert tepki verdiler ben de bileti almadım bu durumdan cok rahatsız oldum ve ben turizm me kötü gözle bakmama neden oldular
"Yer bulamama" cesur g   Muğla bürosunun telefonu uzun süre çalıp cevap vermiyor internetten rezervasyon yapılamıyor . Bir Antep'li olarak kaldık gurbet ellerde. Ne yani başka firmalaramı yönelelim. Bize bir yol gösterin.
"Kötüydü" ahmet furkan   Ben turizme 2008 de mecburiyetten binmiştim ve bindiğime pişman oldum çünkü neredeyse hiç bir ikram yapılmadı ve hostes çok ukalaydı otobüsleri her ne kadar güzel olursa olsun ve biletler ne kadar ucuz olursa olsun elemanlar düzelmedikçe hiç bir yere varılmaz. Bu sene biletimi seç turizmden aldım en azından hizmetleri güzel ve çok daha rahat.
"BEN turuzminn hizmettttt eksikliği" ibrhmsssss   BÖYLE CİDDİ BİR TURUZİM ŞİRKETİNİN BU KADAR HİZMET KUSURU OLMASINI İNSANLARI KÜÇÜMSEYEREK ARABADAN İNDİRİP ORTADA BIRAKMASINI KINAYARAKK BUU ŞİKAYETİİİ YAPIYORUMM. 16.11.2010 TARİHİNDE NİZİP ŞUBESİNDEN ANKARA İÇİN 18.11.2010 TARİHİNE BİLET İSTEDİM FAKAT GİŞE SORUMLUSU BİR GÜN ÖNCESİNE BİLETT VERDİ BU SORUMCA DAVRANIŞINDAN ÖTÜRÜ MADUR OLDUM BİNDİĞİM ARABADAN İNDİRİLDİM VE BİRDE YENİ BİR BİLET İÇİN TEKRAR PARA İSTEDİLER ŞİKEYETİMİ BİLDİRDİĞİM HALDE İLGİLENMEDİLER VE ÜSTELİK KENDİİ ŞUBELERİİ ARASINDA Bİ İLGİ OLMADIĞINII KENDİNİLERİNİ ALAKADAR ETMEDİĞİNİİ SÖLEYEREKK AKŞAM GEÇ VAKİTTEE OTOGARDA MADUR ETTİLERR BEN TURUZİM GİBİ BİR FİRMADANN BÖLE BİRR HİZMETTT GÖRDÜÜM İÇİNN BİR DAHA ASLA KULLANMAYAY KARAR VERDİMM KİMSEYE TAVSİYEEE ETMİYORUMMM HERKESEDEEE BUNU SÖLÜYÜRUMMM BÖLE YAPMAYA DEVAMM EDERSENİNZZ BİRÇOKK MÜŞTERİNİZİDEE KAYBEDERSİNİZZ UNUTMAYINKİİ AĞIZDAN AĞIZAA YAPILANN REKLAM KADARR HİÇÇBİRR REKLAMMM ETKİLİİ OLMAZZZ
"Takdir." mehmet akg   harika bir sistem kendin pişir kendin ye gibi telefonla araştırmaktan iyi acaba yer bulabilir miyim derdine son istediğimiz koltuk nosunu girebiliyoruz havalimanı sistemi gibi çok iyi proğramlamışsınız ellerinize sağlık.
"Yolculuk" gezi   sizi teprik ederim cok konforlu araclarınız var personel ve kaptanlarınız cok guler yuzlu ben 27f0878 plakalı arac sorumlu kaptanı remzi beye özellikle teşekur ederim cok güzel arac kullanıyor..
"Kalite ve Hizmette Devamlılık" SakaryaÖzcanlar   Değerli arkadaşlar,Gaziantep in bir numarası Ben Turizm her gecen gün büyümeye hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor,lütfen insafsız vicdansızn ve haksız yorumlar yapmayınız.. 70 tane sıfır otobüs alıp memleketin her yanına yaz kış sefer yapmak kolay iş değil, Emeklere emekçilere hakettikleri degeri verin lütfen, Saygılar,kazasız belasız yolculuklar
"Yol" qnur   G.Antep Marmaris istikametine 2 aracınız sefer yapmaktadır. Bu aracın 2 side aynı güzergahı kullanıyor oysa aracın 1 tanesi gidiş ve gelişte ıspartayı dolaşmasa sizin için zaman ve yakıt tasarrufu olur ve yolcularınız yaklaşık 90 dakika kaptanınızda dahil yorulmamıs olur
İYİ ÇALIŞMALAR-HACI ÇIRAK