Yolcu Sayısı
1

Osmaniye Adana Otobüs Bileti

Osmaniye Adana Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Özlem İstanbul
80 TLBilet Al
Siirt Petrol
99 TLBilet Al
Başkent Turizm
99 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
100 TLBilet Al
Martur Turizm
100 TLBilet Al
Güney Akdeniz Seyahat
100 TLBilet Al
Topçam Turizm
100 TLBilet Al
Ben Turizm
130 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
150 TLBilet Al
Çayırağası Vip
150 TLBilet Al
Kontur
150 TLBilet Al
Özlem Midyat Turizm
150 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
150 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
150 TLBilet Al
Adıyaman Ünal Turizm
160 TLBilet Al
Selçuk Canlar Turizm
180 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
180 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
200 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
200 TLBilet Al
Öz Gülaras
200 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
200 TLBilet Al
Star Diyarbakır
200 TLBilet Al
Star Batman
230 TLBilet Al
Yeni Erciş İtimat
300 TLBilet Al
As Vanyolu Seyahat
350 TLBilet Al
Can Dersim Tuncelililer
400 TLBilet Al
Adıyaman Anka Turizm
550 TLBilet Al

Osmaniye Adana Arası

 • En Ucuz Sefer80,00 ₺
 • Osmaniye → Adana Arası Kaç Km87 km
 • Osmaniye → Adana Arası Kaç Saat1sa 3dk
 • Günlük Sefer Sayısı3
 • En Çok Sefer Yapan FirmaBen Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı27

Osmaniye Adana Online Otobüs Bileti
Osmaniye Adana otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Osmaniye Adana güzergahı için arama yapın, Osmaniye - Adana arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Osmaniye ve Adana Şehirlerinde Ulaşım
Osmaniye ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Osmaniye Adana seyahatinize başlamadan önce, Osmaniye ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Osmaniye → Adana Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye - Adana arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Osmaniye - Adana otobüs bileti fiyatı en ucuz 80,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Özlem İstanbul tarafından satılmaktadır.

Osmaniye - Adana arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Osmaniye - Adana arasında günlük ortalama 27 firma 3 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Özlem İstanbul, Siirt Petrol, Başkent Turizm, Nevşehir Seyahat, Martur Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Topçam Turizm, Ben Turizm, Malatya Zafer Turizm, Çayırağası Vip, Kontur, Özlem Midyat Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Öz Has Bingöl Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Selçuk Canlar Turizm, Özkaymak Turizm, Ali Osman Ulusoy, Deveci Nazar Turizm, Öz Gülaras, Öz Elazığlılar, Star Diyarbakır, Star Batman, Yeni Erciş İtimat , As Vanyolu Seyahat, Can Dersim Tuncelililer, Adıyaman Anka Turizm.

Osmaniye - Adana arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Osmaniye - Adana arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 3dk sürmektedir.

Osmaniye - Adana arası uzaklık kaç km?
Osmaniye - Adana arası karayolu ile 87 km'dir.

Osmaniye Adana Otobüs Biletleri

Osmaniye’de yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Osmaniye Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezin ya da civar ilçelere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Osmaniye, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan ve üzerine kurulmuş olduğu bereketli toprakları ile dikkat çeken noktalarından bir tanesidir. Osmanlı döneminde sahip olduğu “Cebelibereket” ismi ile Adana’ya bağlı olan bölge cumhuriyet döneminde il statüsü kazanmıştır. Akdeniz Bölgesi içerisinde Çukurova’nın verimli topraklarında bulunan il için tarım son derece önemli bir geçim kaynağıdır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin bir neticesi olarak şehirde Akdeniz iklim özellikleri görülür; Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. Ankara - Osmaniye otobüs bileti satın alarak Osmaniye Otogarına giriş yaptığınızda, “Maksutoğlu Yaylası, Karatepe Aslantaş Milli Parkı, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Osmaniye - Adana otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Adana, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve son yapılan nüfus çalışmalarına göre iki milyonun üzerinde nüfusu ile ülkenin altıncı büyük kenti olan şehirdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Adana otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana’nın, “Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam” başta olmak üzere toplamda  ilçesi bulunmaktadır. Türkiye’nin altıncı büyük metropolitan alanı olarak kabul edilen şehir önde gelen ticaret ve kültür merkezlerinden biridir. Aynı zamanda yeraltı kaynakları açısından da önemli bir nokta olan Adana, krom, demir, manganez, kurşun ve çinko yatakları açısından önem taşımaktadır. Adana, oldukça verimli bir tarım bölgesi olan Çukurova’da Mersin, Osmaniye, Hatay illeri ile birlikte yer almaktadır. Bu nedenle şehrin başlıca geçim kaynakları arasında tarım gösterilebilir.

Özellikle pamuk üretimi açısından tüm dünyada tanınan bir yer olan Adana, pamuk üretimi için çevresinden işçi göçü alır ve nüfusunu belirli dönemlerde arttırır. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olan ilimiz, bu özelliği ile tarihin tozlu sayfalarına tanıklık eden bir nokta olarak bilinir. Bugün şehir sınırları içerisinde bir yandan Adana’nın modern yüzünü temsil eden yapılanmaları görürken diğer yandan şehrin on binlerce yıllık geçmişinden günümüze miras kalmış olan eserleri görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Osmaniye - Adana otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Osmaniye - Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Osmaniye → Adana En Uygun Otobüs Biletleri

Osmaniye Adana otobüs bileti mi aradınız? Osmaniye Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Osmaniye Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Özlem İstanbul80 TL
Siirt Petrol99 TL
Başkent Turizm99 TL
Nevşehir Seyahat100 TL
Martur Turizm100 TL

Osmaniye Hakkında

 • Nüfus374.867
 • Yüzölçümü3.196 km2
 • Plaka80
 • Telefon kodu(328)
 • OtogarOsmaniye Otogarı

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Osmaniye → Adana


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr