Yolcu Sayısı
1

Adana Osmaniye Otobüs Bileti

Adana Osmaniye Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Siirt Kurtalan Ekspres
90 TLBilet Al
Başkent Turizm
99 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
100 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
100 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
100 TLBilet Al
Güney Akdeniz Seyahat
100 TLBilet Al
Martur Turizm
120 TLBilet Al
Star Batman
130 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
140 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
148 TLBilet Al
Yeni Erciş İtimat
150 TLBilet Al
Çayırağası Vip
150 TLBilet Al
Ben Turizm
150 TLBilet Al
Adıyaman Anka Turizm
150 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
150 TLBilet Al
Adıyaman Ünal Turizm
160 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
160 TLBilet Al
Kontur
170 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
180 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
200 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
200 TLBilet Al
Star Diyarbakır
200 TLBilet Al
Kanberoğlu Turizm
250 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
9000 TLBilet Al

Adana Osmaniye Arası

 • En Ucuz Sefer90,00 ₺
 • Adana → Osmaniye Arası Kaç Km87 km
 • Adana → Osmaniye Arası Kaç Saat43dk
 • Günlük Sefer Sayısı3
 • En Çok Sefer Yapan FirmaBen Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı24

Adana Osmaniye Online Otobüs Bileti
Adana Osmaniye otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana Osmaniye güzergahı için arama yapın, Adana - Osmaniye arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve Osmaniye Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve Osmaniye şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Osmaniye seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Osmaniye hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana → Osmaniye Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - Osmaniye arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adana - Osmaniye otobüs bileti fiyatı en ucuz 90,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Siirt Kurtalan Ekspres tarafından satılmaktadır.

Adana - Osmaniye arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adana - Osmaniye arasında günlük ortalama 24 firma 3 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Siirt Kurtalan Ekspres, Başkent Turizm, Nevşehir Seyahat, Malatya Zafer Turizm, Ak Aksu Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Martur Turizm, Star Batman, Öz Has Bingöl Turizm, Ali Osman Ulusoy, Yeni Erciş İtimat , Çayırağası Vip, Ben Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Öz Elazığlılar, Adıyaman Ünal Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Kontur, Özkaymak Turizm, Deveci Nazar Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Kanberoğlu Turizm, Cizre İtimat Turizm.

Adana - Osmaniye arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adana - Osmaniye arası otobüs yolculuğu ortalama 43dk sürmektedir.

Adana - Osmaniye arası uzaklık kaç km?
Adana - Osmaniye arası karayolu ile 87 km'dir.

Adana Osmaniye Otobüs Biletleri

 Adana Osmaniye otobüs bileti mi aradınız? Adana Osmaniye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 180 km2 olan Bahçe ilçesi kuzeydoğuda Kahramanmaraş, doğuda Gaziantep illeri, güneyde Hasanbeyli ilçesi, güneybatıda Merkez ilçe, batı ve kuzeyde de Düziçi ilçesiyle çevrilidir.

İlçe topraklarının büyük bölümü dağlıktır. Amanos Dağları’nın Gavur Dağı adıyla anılan bu kesimi daha çok makilerle kaplıdır. Bu dağlardan doğan Huma Çayı ilçe sınırları dışında Ceyhan Irmağı’na katılır.

Temel ekonomik etkinlik tarımdır. Ekime elverişli yaklaşık 52 bin dekar tarım alanının yalnızca 9 bin dekarlık bölümü sulanabilmektedir. En çok tahıl, ayçiçeği ve yerfıstığı yetiştirilir. Az miktarda sebze ve meyve üretimi de yapılır. 1998’de ilçede yaklaşık 8 bin kıl keçisi, 2.400 koyun ve 2 bin sığır vardı. İlçedeki başlıca sanayi tesisleri bir deterjan fabrikası ile boraks üreten bir tesistir. Gavur Dağı Geçidi’ni aşarak Adana’yı Gaziantep’e bağlayan D-400 Karayolu ilçe topraklarından geçer. Tamamlanma aşamasındaki 0-52 Otoyolu bu bağlantının daha çabuk yapılmasını sağlayacaktır.

MÖ 2000 yılında Bahçe kentinin yerinde Karkamış ile Çukurova arasındaki önemli ticaret yolunun geçtiği dağ geçidini denetim altında tutmak amacıyla yapılmış bir kale vardı. Buradaki yerleşme, yol üzerinde karakol görevi yapması nedeniyle Pers ve Roma dönemlerinde gelişti. Bizans egemenliği MS 7. yüzyıl ortalarına değin sürdü. 8. ve 9. yüzyıllarda Arapların egemenliği altında kalan yöre, 1352’de Ramazanoğulları’nın eline geçti. Bahçe, I. Selim’in (Yavuz) Mısır seferi sırasında Osmanlı topraklarına katıldı. 1866’da Fırka-i İslahiye’nin bölgedeki düzenlemeleri sırasında Bulanıkbahçe adıyla Halep vilayetinin Maraş sancağına bağlı bir kaza haline getirildi. 1878’de bugünkü adıyla Adana vilayetinin Cebelibereket sancağına bağlandı. Kaza merkezinin belediyesi 1904’te kuruldu. Cumhuriyet dönemi başında da yönetsel konumunu koruyan Bahçe ilçesi 1933’te Cebelibereket ilinin kaldırılmasıyla Adana iline bağlandı. Bahçe, 1996’da yeniden kurulan Osmaniye ilinin sınırlan içine alındı. Eskiden Bahçe’ye bağlı olan Hasanbeyli aynı tarihte ilçe yapılınca bugünkü sınırlarına kavuştu.

Amanoslar’ın batı yamaçlarında yer alan kentten Adana ile Fevzipaşa arasındaki demiryolu hattı ile Gaziantep’ten gelen D-400 Karayolu geçer. Bahçe Meslek Yüksekokulu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne bağlıdır.

 

Adana → Osmaniye En Uygun Otobüs Biletleri

Adana Osmaniye otobüs bileti mi aradınız? Adana Osmaniye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Osmaniye otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Siirt Kurtalan Ekspres90 TL
Başkent Turizm99 TL
Nevşehir Seyahat100 TL
Malatya Zafer Turizm100 TL
Ak Aksu Turizm100 TL

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

Osmaniye Hakkında

 • Nüfus374.867
 • Yüzölçümü3.196 km2
 • Plaka80
 • Telefon kodu(328)
 • OtogarOsmaniye Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adana → Osmaniye


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr