scorecardresearch
Sivas Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Sivas otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Sivas otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Tokat Yıldızı 11
Hedef Turizm 5
Yeni Sivas Turizm 3
Öz Erciş 3
Huzur Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Sivas otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Sivas bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Sivas’a en uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat edebileceğiniz 50 tane firma bulunmaktadır.Bu firmalar içinde şehre en sık sefer düzenleyenler Hedef Turizm, Öz Sivas Huzur Turizm, Öz Sivas Seyahat ve SivasTur’dur. Şehre yolculuk için biletlerinizi Neredennereye’de her zaman en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Böylece size en uygun seferleri görüntülersiniz. Karşınıza gelen sonuç ekranında firmaları ve fiyatları bir arada göreceğiniz için fiyat karşılaştırması yaparak kolayca karar verebilirsiniz. Ayrıca sitemizden Sivas uçak bileti de alabilirsiniz.

İç Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan bir geçiş yolu üzerinde bulunan şehir; tarih boyunca farklı medeniyetlerce yerleşim alanı olarak tercih edilmiştir. Bu medeniyetlerden kalma kültürel ve tarihi eserleri taksitli otobüs bileti ile gerçekleştirdiğiniz şehir ziyaretinizde görebilirsiniz. Selçuklu döneminden kalma yapıların ilgi çektiği kentte bu döneme ait görebileceğiniz en önemli eserler; Şehir merkezinden 300 metre uzaklıkta bulunan Gökmedrese, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve Ulu Camiidir.

Ülkenin en geniş topraklara sahip illerinden biri olan Sivas’a dilediğiniz şehirden otobüs yolculuğu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şubelere gitmenize gerek kalmadan dilediğiniz an kolayca bilet satın almak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulunan uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Sivas’a seyahat edeceğiniz firma hakkında bilginiz yoksa; sitemizden aldıkları biletler ile seyahat etmiş olan yolcuların deperlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de dilerseniz kendi yorumunuzu seyahatinizin ardından sitemizde paylaşabilirsiniz.

Sivas'a geldikten sonra Bursa'ya hızlıca geçiş yapabilir ve Bursa İstanbul otobüs bileti de alarak İstanbul'a seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Sivas Tur" Misafir
En iyi hizmeti aldıgım firma oldu. Cok güler yüzlü hizmet veriyolar. Biletim yanmasına ragmen yardımcı oldular mağdur etmediler.Herkese tavsiye ederim.
"Kaliteli hizmet" Misafir
Kalite konfor bir arada
"Yanlış süre" Misafir
İnternet sayfanızda ilgili yolculuk süresi 8 saat gibi bir ibare oldupu için almıştım ancak bu yanlış ibare yüzündrn arayıp da sormadım bu yüzden yol istikameti farklı olan be daha uzun süreki başka bir araca binmek zorunda kaldım
"" Misafir
Geldiğimiz araba çok kötüydü.Herhangi şehirde inesim geldim.
"" Misafir
Varmam gereken saatten 30 dk sonra terminal dışına indirildim
"Gerçekten korkunçtu" Misafir
Yıllardır yolculuk yapıyorum ilk kez böylesine rastladım. Şoförün gecenin dördünce sakız şişirip patlatması, muavinin önümdeki boş koltuğa oturup dizlerimi kıracak şekilde koltuğu geriye yatırması. Uyardığım halde dikkate almaması, su istediğimde suratıma bakıp geri yatması, şoför ve muavinlerin bağırarak Kürtçe konuşması... Hiç hoş bir yolculuk değildi. Bir an önce bitsin diye dua ettim. Bir daha asla bu firmayı tercih etmeyeceğim. Bu konuyu yakın çevremle de paylaşacağım. İlk ve son oldu...
"27.5 saat" Misafir
Sivas kangalda 15 saat bekledik,toplam 27.5 saat suren yolculuk.Yol kapaliysa madem Sivas otogardan neden çıkış veriliyor.Tamami ile berbat bir yolculuktu.
"" Misafir
Koltuğumun kolçağı bozuktu
Koltuğumdaki televizyon kapanmıyordu. Sürekli gözüme ışık gelmesinden dolayı uyuyamadım
Koltuklar aşırı titreşim yapıyordu.
Kötü koku vardı.
Şoför sigara içiyordu.
Otobüs otogara girmedi
"" Misafir
Otobüs kalkış ve varış saatleri hiç sitede yazanlar gibi değil çok geç gidiyor yol uzun sürüyor aceleniz varsa tavsiye etmem yetisemezsiniz
"Koltuk" Misafir
2+1 otobüs olmasına rağmen koltukların arası çok dardı diğer yolcular da şikayet etti