neredennereye.com, Nevşehir Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Nevşehir Seyahat

Nevşehir Seyahat
 

neredennereye.com,
Nevşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehir Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Nevşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehir Seyahat

0850 241 5050
Adnan Menderes Terminali Nevşehir Nevşehir
0384 213 18 78

Nevşehir Seyahat Hakkında

Nevşehir  iç Anadolu bölgesinde bir ilimizdir. Nevşehir  Kapadokya ile yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turist çekmektedir. Kapadokya'da bulunan Peribacaları birçok insanı gezip görmesi gereken yerlerdendir. Birçok eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Nevşehir  hala izlerini taşımaktadır. Birçok tarihi ve doğal güzellikleri bulunan bu ilimiz balon turizmi ile de meşhurdur. Kapadokya’yı gezip görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi de Nevşehir seyahattir.

Nevşehir Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Nevşehir  merkezli karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Nevşehir seyahat ilk olarak Kervansaray adıyla 1952 yılında taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. 1978 yılında adını Lale seyahat olarak değiştirerek hizmet sürdürmüştür. 1988 yılında Nevtur adıyla yolcu taşımacılığı yapmıştır. 2005 yılına gelindiğinde genel kurul kararı ile adını Nevşehir Seyahat olarak değiştirerek günümüzde de hala hizmet vermektedir. Nevşehir , kültürel yapısını görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği yüksek kaliteli şirkettir. Gezerken hem konforu hem de güvenilir müşterilerine sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke alan bu firma müşterilerin isteklerine daha iyi cevap vermek amacıyla sürekli çalışmaktadır. İşinde iyi dinamik personel kadrosuyla birlikte sürekli gelişime açık bir firmadır.

Nevşehir Seyahat Otobüs Biletleri

Nevşehir Seyahat'in Misyonu: Taşımacılık sektörünün getirmiş olduğu yenilikleri görerek bu konuda gelişimci bir tavır izlemek, değişen teknoloji karşısında kendini yenileyebilen bir yapıda olabilmek, müşterilerin bütün isteklerine cevap vermek adına altında mükemmelliyetçilik odaklı bir hizmet sunabilmek, Nevşehir seyahati tercih etmiş olan kişileri müşteriden ziyade önce insan düşüncesinin de en iyi hizmeti onlara sunabilmek, evrene, insanlara ve çevreye karşı bilinçli olabilmek firmanın misyonudur.

Nevşehir Seyahat'in Vizyonu: Kaliteli hizmet vererek doğru yatırımlarla sağlanan sürekliliği yeniden kaliteli ve verimli yatırım araçları ile değerlendirmek.

Nevşehir Seyahat Hizmet ve Servis Olanakları

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak Nevşehir seyahatin tercih etmiş olan yolculara konforlu ve güvenli bir seyahat yapmalarını sağlayarak sürekli tercih edilir olmak, değişen sektörün getirileri karşısında kendini sürekli yenilemeye çalışmak, sürekli kendini geliştirerek Avrupa standartlarında bir seyahati yolcularına sunmak firmanın hedefleridir. Sürekli verimlilik ve yüksek standartta hizmet kalitesi firmanın ilkesidir.100 üzerinden
62Puan
23%
23%
20%
7%
25%
Toplam Yorum Sayısı (74)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Süper!" Misafir
Bu sefer herşey mükemmel idi. Servis olsun, ikramlar olsun, WiFi filim ve çocuklar icin oyunlar. Bir tek Koçhisar dinlenme tesislerinde durmasaydık da dünyanın en rezil ve en pis WClerini görmeseydim.
"İyi ama internet sıfır " Misafir
Herşey güzel idi. Servis iyi ama 1 saniye bile internet Yok idi. Birde şöför 5 saniye otobüsün içinde sigara içti Nevşehir otogarında.
"Çok kötü " Misafir
Çok kötü bir yolculuktu. Yolculuk boyunca ikram yapılmadı. Epey gürültülü bir yolculuktu ayrıca.
"Her şey güzel idi sadece internet yoktu" Misafir
WiFi olacak deniliyordu ama belki bu tam olarak doğru değil.
"Çok memnun kaldım. " Misafir
Çok memnun kaldım.
"Bilet satışı" Misafir
Sizin siteniz yolu ile aldığımız bilet başkasına da satılmıştı. Geçici bir sıkıntı yaşandı. Şanlıurfa otogarında zaman zaman bu sıkıntı yaşanıyor.
"Gözlem" Misafir
ben her zaman Nevşehirliler seyehatle yolculuk yaparım.Genel olarak memnunum ama otobüs muavinleri daha güler yüzlü daha ilgili ve biraz daha ilgili olabilir.yoksa otobüsleriniz konforlu rahat ama muavinler yetersiz
"Sorunsuz yolculuk" Misafir
Sorunsuz gittik geldik teşekkür ederiz. Sizinle alakalı değil ama Nevşehir turizim'in arabalarının konforu biraz düşüktü. Personeli saygılı ve yardımseverdi.
"Kalite iyiydi" Misafir
Yolculuğum rahat geçti, kaptan ve asistanı sorunsuzdu teşekkür ederim.
"" Misafir
Araçlarda tv yerine film ve müzik koyarsanız daha iyi olur. Internetten bilet alma güvenliği süper daha rahat. Teşekkür ediyorum sizlere