Niğde Adana Otobüs Bileti

Niğde Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 205 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Niğde Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Niğde Adana bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Niğde Adana bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Niğde Adana otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Niğde Adana Otobüs Biletleri

Niğde, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehir coğrafi olarak, Aksaray, Nevşehir, Kayseri ve Konya illerine komşuluk içerisindedir. İlin engebesini sağlan ve onu çevreleyen dağlar, Bolkar Dağları ve Aladağlar yer almaktadır. Termal kaynakları, görülmesi gereken egzotik mekanları, zengin tarih dokusu ve doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken önemli turizm alanlarından bir tanesidir.

Bağlı bulunduğu coğrafya nedeni il sınırları içerisinde karasal iklimin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu tarımsal üretimi üzerinde de etkili olmaktadır. 

Niğde ziyaretçilerinin bölgedeki seyahatlerini sonlandırmadan önce görmesi gereken yerler arasında, Göllüdağ, Aladağlar Milli Parkı, Tyana Ören Yeri, Göltepe Kestel Eren Yeri, Niğde Sungur Bey Camii, Niğde Alaaddin Cami, Eski Gümüş Manastırı, Köşk Höyük, Çinili Göl, Niğde Kalesi yer almaktadır.

Adana, Türkiye’nin seksen bir ilinden bir olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Adana hem ülkenin hem de dünyanın kökü geçmişe sahip şehirlerinden bir tanesidir. Bunun nedeni eski Mezopotamya medeniyetlerin kesişim noktalarından birine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda zengin mutfağı ile de ülke içerisinde özel bir yere sahiptir. 

Adana sınırları içerisinde bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile Akdeniz ikliminin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 

Niğde üzerinden zaman kaybetmeden Adana’ya gitmek için Mis Amasya, Yeni Adana, Esadaş, Lider Adana Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Öz Sivas Seyahat gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. Bu güzergah dışında İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara İstanbul otobüs bileti de satın alabilirsiniz!

Niğde Adana otobüs bileti mi aradınız? Niğde Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Niğde Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Sivas Seyahat 30 TL
Niğde Aydoğanlar 35 TL
Süha Turizm 35 TL
Metro Turizm 35 TL
Has Turizm A.Ş. 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Niğde Hakkında
Nüfus:
182,097
Yüzölçümü:
7.365,29 km²
Plaka:
51
Telefon kodu:
(388)
Otogar:
Niğde Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.